EA به BF3بازان PS3 بازی BF1943 را می دهد

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
در ادامه ی خبری که چند روز پیش منتشر شد که EA همچین حرفی رو نزده :

EA تایید کرد که به BF3 بازان PS3 نسخه ای از بازی BF 1943 را خواهد داد.

bf1943.jpg

EA بازی BF 1943 را نخست برای اروپاییانی که کد آنلاین بازی BF3 خود را در اخر این هفته فعال کنند ، تحویل خواهد داد.
سپس این کار را برای US در December 10 و نهایتا در December 17 برای Japan انجام خواهد داد.

EA گفت که برخی سوء تفاهم هایی پیرامون این خبرها وجود آمده.

در کل ، راهنمایی چگونگی بدست آوردن این کد در این لینک توضیح داده شده.

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Spn and Zack_Fair

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
وقتی میگن یه کپی از بازی، منظور نسخه کپی نیست! منظور یه نسخه از بازی ـه!

ممنون :)
چون من تاجایی که ممکنه لغت به لغت ترجمه می کنم ، اینجا اشتباه کردم!
چندبار این طور ترجمه کردم ولی کسی چیزی نگفته بود ، ولی از این به بعد درست ترجمه می شه :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان این شامل نسخه معمولی هم میشه دیگه؟....... یعنی فقط برای limited نیست که...........ولی خوبه خدایی قیمت همین 1943 10$ هستش

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یه قول اونوریها EA شیطان صنعت بازیهای ویدئویی !
یعنی واقعا خیلی مدیریت این کمپانی پر جرأته ! توی E3 که کل دنیا نظاره گرشن یه چیزی رو رسما اعلام و تایید مبکنند بعد موقع عرضه بازی میزنن زیرش ! اصلا مخ آدم سوت میکشه از این حرکات !

به کسایی که bf3 رو از استور هم خریده میدن ؟
biggrin1.gif
آره احتمالا اگر باز بامبول درنیاره :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
هورا !!! :d
واقعا" اين سيستم هاي حمايت از حقوق مصرف كنندگان توي خارج چقدر خوب عمل مي كنن من كه ديگه فكر نميكردم اين 1943 زنده بشه برامون :d
الان اگر اين جا بود چهار تا ليچار هم بارمون مي كردن :|

تو اسپويلر پايين راه كار دانلودش و غيره رو نوشته كلا" خيلي حال داد زدن پوز اين EA جهان خوار رو اوردن پايين :d
گر چند خداييش سرور هاي خيلي توپي داره :d اما EA پول پرست نقره داغ شد :d

There have been some misunderstandings around *********** 1943 and *********** 3. To address this we are making *********** 1943 available free of charge to owners of *********** 3 on the PS3 beginning this month.

*********** 1943 PlayStation 3 vouchers will be available on the following dates via the 1943redemption.***********.com portal:

• November 26th, 2011 for *********** 3 players on PlayStation Network Sony Europe.
  • December 10th, 2011 for *********** 3 players on PlayStation Network Sony America.
  • December 17th, 2011 for *********** 3 players on PlayStation Network Sony Asia and Sony Japan.
To download your copy of *********** 1943 for the PlayStation 3 please follow the easy steps below.
  1. Activate your *********** 3 Online Pass for the PlayStation 3 using the voucher included in the game (see step #5 for additional instructions).
  2. Visit 1943redemption.***********.com on or after the dates outlined above for your region and log in with your Origin ID and password. Click here if you need help with retrieving your account information.
  3. Select your territory. Note vouchers do not work across regions.
  4. You will then receive a PlayStation 3 voucher for *********** 1943.
  5. input your voucher into the PlayStation Network store. Instructions below.
    1. From the XMB (cross media-bar) of the PlayStation 3 connected to a network, choose [account management] under the [PlayStation Network].
    2. From the menu select redeem codes.
    3. Enter voucher and select continue.
    4. Download *********** 1943.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر