EA : برای معرفی و آنونسی بزرگ در US Summer برنامه ریزی میکند

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ea-logo.jpg

EA قول معرفی ایی بزرگ در طول US Summer داد که قرار است همین هفته برگزار شود

Wendy Spander مدیر بخش رسانه EA اعلام کرد که " داریم برای مراسم بزرگ EA Summer Show Case آماده میشیم ، آنونس (معرفی) بزرگی در راه است "

در Show Case پارسال عناوینی همچون Fight Night: Champion, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Alice: Madness Returns معرفی شدند
احتمال میدیم که این معرفی مربوط به عرضه Crysis اصلی بر روی دو کنسول X360 و PS3 باشد ، همچنین به احتمال زیاد نمایشی از بازی BF3 رو در طول Show Case شاهد خواهیم بود

به نظرشما کدوم بازی معرفی خواهد شد؟! امکان داره بعد از مدت ها انتظار نسخه جدید از بازی Mirror's Edge رو ببینیم ؟! یا شاید هم عنوانی دیگه از سری Crysis ؟!

منبع

• Like
Reactions: Loghman

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
CRYSIS وDEAD SPACE تایید بشه بقیه رو ولش مخصوصا DS که 100% مطمعنم تایید میشه
میگم این ME که بدرد نمی خورد هی از رو پشت بوما می پردید تتمامش کردم ولی اصلا باهاش حال نکردم

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
اگه ds3 باشه من يكي ديوانه ميشم!:-o>:d< ولي احتمالش كمه
ولي mirrors edge 2 هم ميتونه باشه.چون اين چند وقت خيلي در موردش حرف بوده
يه moh توي جنگ جهاني دوم هم ميتونه خبر فوق العاده اي باشه>:d<

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با توجه به اون عکسی که توی سایت Respawn قرار گرفته احتمالا بازی هموناست

من که بی صبرانه منتظر بازی Respawn هستم امیدوارم یه درس درست و حسابی به ACTI بده

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
من که بی صبرانه منتظر بازی Respawn هستم امیدوارم یه درس درست و حسابی به ACTI بده

بدبخت acti با CODش سه تا بازی MOH - BF و بازی Respawn بهش حمله میکنن! :d البته بازی Respawn بیشتر رقیب بازی Bungie با ناشریه اکتی به حساب میاد. چون دوتاشون شوتر تخیلی هستن! ینی احتمالا باید یه بار دیگه منتظر بحث های ACTI و EA برای این دو بازی هم باشیم! :d پارت بعدی میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر