E3 GIF time! ( پست اول تاپیک خوانده شود )

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
69822725491155662497.png

سلام

خب برای این که تاپیک های اصلی از هدفشون دور نشن و اسپم کمتری داده بشه ! بعد از هماهنگی با ناظم ها تصمیم بر این شد که تاپیکی برای گیف های مرتبط با E3 زده بشه !

* قوانین :

گیف هایی که حجمشون بالای 1.9 مگ هست رو لینک بدید !

گیف هایی که حجمشون زیر 1.9 هست رو ازادید هر جوری که میخواید بذارید .

جایی که اپلود کردید فی*لتر نباشه .

عکس هم میتونید بذارید

هشدار :d :

* چون تاپیک برای هر 3 شرکت سونی و مایکروسافت و نینتندو هست به هیچ عنوان دعوا راه نندازید !

* به هیچ عنوان پستی نقل قول نشه و جواب داده نشه ! اگر ناراحت میشید از گیف ها میتونید نیاید تاپیک !

* پست ها همه باید گیف باشن و مثلا یکی نیاد نقل قول کنه " این خیلی خوب بود =)) " ! اگر خوشتون اومده میتونید لایک کنید !

* اگر پستی رو دیدید که گیف نبود و میخواست دعوا راه بندازه لطف کنید فقط گزارش کنید و پاک میشه !

لطفا جنبه داشته باشید .

با تشکر از همکاری pandora tomorrow عزیز .

فقط نیما جان می تونیم عکس هم بزاریم؟ یا فقط باید گیف باشه؟
yahoo_22.gif

عکس هم میشه :d

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
حتما این رو ببینید

این رو قبلا توی یه تاپیک دیگه گذاشته بودم. فوق العاده هست و بیانگر شاهکارهای مایکروسافت به صورت یک طنز فاخر :bighug:

فقط چون حجمش زیاد بود بر طبق قوانین لینک گذاشتم

- - -ویرایش - - -

تصویر امضام هم که خود گویای همه چیز هست :d

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
با نابود شدن قطار هایپ ماکروسافت بر اثر وقوع بهمن سونی (مراجعه به پست 17) این بار این شرکت تصمیم گرفت قطار دیگه ای تدارک ببینه که هم در برابر فشار و قدرت بهمن مقاوم تر باشه و هم ضد ضربه باشه تا این بار فنهاش رو به سلامت به E3 برسونه:d

نسبت به قبلی دیزاین و طراحی شیک تری هم داره و در خور نام ماکروسافت و کنسولشه

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
نمی شد یه Image Resizer دانلود کنی و اندازه تصویر رو بیاری پایین که تا بارگذاری کامل اینقدر بد جلوه نکنه تو تاپیک؟
1.علیک سلام... دوما Photoshop هست دیگه همه کاراش و با اون کردم ریسایزم با همون انجام میدم.. سوما خواستم بزرگ جلوه کنه!!! ;)
حالا بی شوخی تاپیک GIF هست دیگه فکر کنم سبک تر از اکثر پست هاست. اگه این پست رو باز نکنه گیفارو چطوری باز میکنی؟؟؟

ویرایش :سایزش کو چکتر شد برای رفاه حال همه عزیزان.

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر