E3 2021

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
E3Logo21.png
Electronic Entertainment Experience
12 - 15 June
بعد از غیب یک ساله مراسم E3 امسال به صورت تماما انلاین از تاریخ 12 الی 15 June برگذار خواهد شد

ناشرهایی که فعلا حضورشون در این مراسم تایید شده :

1620933072664.png

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
چیزایی که من امروز از کنفراس ها می خوام (که از آخرم مثل دیروز Babylon's Fall فیل می شم :)) )

Take-Two:
بایوشاک جدید (هرچند که من می دونم بدون کن لوین بازی فرسنگ ها با نسخه اصلی اش فاصله می گیره :( )
بازی جدید Firaxis (Civilization جدید آیا؟)
Kerbal Space Program 2

احتمالا هم یک خروار وقت کنفرانس می ره سمت NBA2K و آپدیت جدید GTA Online که مبارک طرفدار هاشون باشه :D

Capcom:
Ace Attorney \m/
Monster Hunter /m\
این Pragmata هم نشون بدن ببینم چی درست کردن با اون تریلر عجیب غریبش

احتمالا هم DLC اه RE معرفی می شه

اصل E3 فرداست با نینتندو :D از قدیم اینطور بوده که مایکروسافت و سونی میومدن تنور رو داغ کنن نینتندو همه رو آتیش می زده :D

• Like
Reactions: Z-fan

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
چیزایی که من امروز از کنفراس ها می خوام (که از آخرم مثل دیروز Babylon's Fall فیل می شم :)) )

Take-Two:
بایوشاک جدید (هرچند که من می دونم بدون کن لوین بازی فرسنگ ها با نسخه اصلی اش فاصله می گیره :( )
بازی جدید Firaxis (Civilization جدید آیا؟)
Kerbal Space Program 2

احتمالا هم یک خروار وقت کنفرانس می ره سمت NBA2K و آپدیت جدید GTA Online که مبارک طرفدار هاشون باشه :D

Capcom:
Ace Attorney \m/
Monster Hunter /m\
این Pragmata هم نشون بدن ببینم چی درست کردن با اون تریلر عجیب غریبش

احتمالا هم DLC اه RE معرفی می شه

اصل E3 فرداست با نینتندو :D از قدیم اینطور بوده که مایکروسافت و سونی میومدن تنور رو داغ کنن نینتندو همه رو آتیش می زده :D
کنفرانس تیک تو تایید کردن که بازی نمایش نخواهند داد و فقط گفتگو و بحثه.
خبری از نمایش بازی نیست

• Like
Reactions: Ludens

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
pcgamer فاجعه بود ولی future game show بد نبود.
future دیشبو از اینجا ببینید.
Everything Announced at the Future Game Show Powered by WD_Black at E3 2021
بیشتر برنامه گردانش فاجعه بود.vampire هم یکم جذاب میزد البته بیشتر بخاطر شخصیت اول بازی جذب شدم./:) ولی من این چندروز کلا خیلی حال کردم چون پای ۹۰ درصد نمایش هایی که دیدم pc هم اون زیر میزد.این همه بازی خوب تو راهه.در کل تا الان خوش گذشته به pc بازا.بیشتر نمایش مایکرو هم day1 رو gamepass میاد.به به

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
بیشتر برنامه گردانش فاجعه بود.vampire هم یکم جذاب میزد البته بیشتر بخاطر شخصیت اول بازی جذب شدم./:) ولی من این چندروز کلا خیلی حال کردم چون پای ۹۰ درصد نمایش هایی که دیدم pc هم اون زیر میزد.این همه بازی خوب تو راهه.در کل تا الان خوش گذشته به pc بازا.بیشتر نمایش مایکرو هم day1 رو gamepass میاد.به به
دی 9 که همیشه ضد حاله. ولی هر سال حداقل یه سوپرایز داشت. امسال دیگه گند زدن و خالی بود نمایش.
pc بازی مستقل و زیبا تو هر ژانری زاد داره ولی اینا دنبال اسپانسرینگ هستن از کمپانیهای کوچیک و پول گرفتن. برا همین خیلیاشون نمیان.

• Like
Reactions: Rohshen

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
این یارو که داره تو استریم T2 حرف می زنه با اینترنت ۲ مگ مخابرات داره صحبت می کنه :|
-----
این زنه که اومد رده پایین ترشه اینترنت 512k داره :))

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
کپکام کیه ؟
گمانم 02:00 بامداد
بازی های ایندی هم فکر میکنم 23:30 باشه
در کل ایندی به نظرم به مراتب میتونه نسبت به اکثر کنفرانس های امسال مورد انتظارتر و جذاب تر باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر