E3 2017

بهترین کنفرانس خبری امسال از نظر شما کدام بود؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qylp_e3-header-background.jpg

با تشکر بابت از مدیریت محترم بابت ایجاد تالار.
همون طور که دوستان مطلع هستن کمتر از یک ماه دیگر زمان باقی مانده به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت گیم یعنی E3. این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده و از افرادی که توانایی ایجاد تاپیک های مناسب برای هر کنفرانس را دارند دعوت می کنیم مانند سال های قبل زحمت این کار را قبول کرده و با ایجاد فضای مناسب به پیشواز این رویداد بزرگ رفته و به اطلاع رسانی و بحث در مورد جوانب مختلف آن بپردازیم.

قوانین در این تاپیک همانند قوانین کلی انجمن بوده و از همه عزیزان درخواست رعایت این موضوع را داریم.

تا زمان ایجاد تاپیک های مجزا دوستانی که علاقه دارند می توانند اخبار، شایعات و موارد مشابه را در همین تاپیک منتشر کرده و دنبال نمایند. همچنین موارد مهم با کمک شما عزیزان به پست اول همین تاپیک اضافه خواهد شد.

زمان شروع کنفرانس ها به شرح زیر می باشد:

20 خرداد ساعت 23:30 = EA: Saturday, June 10 at 12 PM PT
Watch Live: Official - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 01:30 بامداد = Microsoft: Sunday, June 11 at 2 PM PT
Watch Live: Offcial - Mixer - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 6:30 صبح = Bethesda: Sunday, June 11

22 خرداد ساعت 9:30 صبح = Devolver Digital

22 خرداد ساعت 21:30 = PC Gaming Show: Monday, June 12 at 10 AM PT

23 خرداد ساعت 00:30 بامداد = Ubisoft: Monday, June 12 at 1 PM PT

23 خرداد ساعت 05:30 صبح = Sony: Monday, June 12 at 6 PM PT

23 خرداد ساعت 20:30 = Nintendo
آپدیت های خبری:
بنابر اخبار منتشر شده، کمپانی Devolver Digital ناشر بازی هایی همچون Hotline Miami و Shadow Warrior هم امسال به جمع شرکت های برگزار کننده کنفرانس پیوسته، تاریخ و ساعت دقیق هنوز اعلام نشده!

به امید E3 پر از هیجان و سورپرایز برای همه ی گیمر ها:D

به لطف دوستان تاپیک های کنفرانس ها هم زده شده و در حال کامل شدن می باشن، کنفرانس PC Gaming هنوز تاپیک اختصاصی ندارد که انشالله به زودی آن هم ایجاد می شود. لینک تاپیک ها هم برای دسترسی راحت تر از طریق همین تاپیک:
SONY Press Conference
Microsoft's E3 2017 Press Conference
Nintendo @E3 2017
Bethesda E3 2017 Press Conference
Ubisoft E3 2017 Press Conference
EA PLAY 2017 Press Conference
E3 2017 | Trailers

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
EA همیشه دوست داره ازین دلقک بازی ها در بیاره! یادمه بازی هارو از استیم کشید بیرون و گفت اونجا حق خریدار ها ضایع می شه!
کنفرانس هم از E3 کشید بیرون که چرا مردم عادی نمی تونن بیان، E3 امسال هم در رو به روی ملت باز کرد به چیزایی به EA نشون داد :D:D
کلا مسخره ـست! اینکه بگن E3 خوب نیست و فلان و این حرفا، بعد بزارن یک روز قبل از E3 ! اگر E3 بده، میزاشتن یک ماه بعد یا قبل از E3 ! اصلا یک هفته!!!
میدونند اکثر گیمرها چشمشون به دنبال اخباره این چند روزه! و همه چی دیده میشه این وسط! برای همین با اینکه رفتن کنار،ولی همچنان هستن:-"
کاش نینتندو هم هنوز کنفرانس برگزار میکرد:( ، اون سالی که 3DS معرفی شد رو یادمه خیلی با کنفرانسشون حال کردم! :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
لعنتی 3 ساعت تایپ کردم دستم خورد همش پرید با کنترل z هم برنگشت:))
خلاصه صحبتم....
..
ea
به نظرم بدترین اجرای ممکنه رو داشتن اصلا نمیشه راجبش حرف زد ولی خب در مجموع بازی ها بد نبودن هر چند منتظر ip جدیدی بودم که بازم نشد
...
مایکرو
دیشب متاسفانه زد خودشو و فن هاشو اتیش زد:D
فقط میخندیدم اخه چرا همچین کرد؟
50تا بازی در سطح نسل ششم هفتمی تند تند معرفی میکنی که کجا رو بگیری داداش؟
هی گفتم الانه یه انحصاری AAA غول یهو بیاد رو صفحه نوچ نیومد که نیومد:D
...
بتسدا
انصافا عالی بود خیلی جمع و جور و مفید
الخصوص میکامی جون که ترکوند حسابی و از ولفنشتاین هم نگذریم و البته دوستداران مخفی کاری که واسه دیس انرد هم dlc نشون داد
به نظر من دیس انرد 2 که الانم دارم بازی میکنم تو سبک مخفی کاری از هیتمن و اسپلینتر و ....خیلی سرتره
___
حالا ببینیم سونی چه میکنه>:D<

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خب یه نظر سنجی کلی هم برای بهترین کنفرانس از نظر شما اضافه شد به این تاپیک! البته Nintendo هنوز مونده، ولی خوب اونم بعد از پخش اضافه می شه به گزینه و قابلیت تغییر رای هم هست!

• Like
Reactions: EDRIS.FIGHTER

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
خب یه نظر سنجی کلی هم برای بهترین کنفرانس از نظر شما اضافه شد به این تاپیک! البته Nintendo هنوز مونده، ولی خوب اونم بعد از پخش اضافه می شه به گزینه و قابلیت تغییر رای هم هست!

پس گزینه Devolver کجاست ؟؟ :(

• Like
Reactions: armin_shadow

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
فعلا نظرم روی سونیه ولی یوبی‌سافت رو ندیدم که اگه ببینم 99 درصد مطمئنم که بهش رای می‌دم. پس فعلا رای نمی‌دم تا حق برادران فرانسوی‌مون خورده نشه :D بعد از 2012 دوباره انگار یه کنفرانس بترکون داشتند =D>

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خب من فقط EA , Sony و Microsoft رادیدم و بعیده بقیه را هم کاملا تماشا کنم و احتمالا فقط تریلرها را دانلود کنم.EA که کلا زیاد جالب نبود و نمیخام در موردش نظر بدم.اما در نظرم در مورد دوتا کنفرانس دیگه با بیان نکات مثبت و منفی و نتیجه گیری کلی و امتیاز :

Microsoft :

+ دیزان و قدرت XBOX One X : خود کنسول و ساختارش و قدرتش به معنای کلمه عالیه و تقریبا تمام بازی هایی که نشون دادن با گرافیک بهتر و رزولوشن 4K واقعی روش اجرا میشه.قدرت کنسولی جایی بیشتر نمایان میشه که امروز خبر اومده که Forza 7 علارغم اجرا به صورت 4K/60FPS هنوز 30 درصد قدرت روی GPU آزاد میذاره.
+ تقریبا تمام بازی های نمایش داده شده در عرض یکسال آتی عرضه میشن.
+ میزان زمان اختصاص داده شده به صحبت های اضافی کم بود امسال.
+ تعداد قابل توجهی بازی Indie خوب معرفی شد.
+ Third Party های خوب گرچه به نسبت کلی ماکروسافت کم بود ولی بازم نمایش Anthem و Metro خوب بود.

- اجرای فیل اسپنسر کاملا بی حال بود.نمیدونم چی شده بود که اصلا سرزنده اجرا نکرد و انرژی منفی میداد.
- بیش از حد از واژه Exclusive استفاده میکردن و رسما رو مخ بود.بهتر بود یکبار اول میگفتن هرچی در این بازه نمایش داده میشه انحصاری هست (مثلا)
- نمایش Crackdown 3 از بین انحصاری ها و Shadow Of Mordor اصلا جالب نبود. Assassin Creed هم قسمت جالبی انتخاب نکرده بودن برای نمایش.
- تعداد ایندی بیش از حد زیاد بود.
- بازی جدید انحصاری شاخص به جز Ori2, Forza7 و Super Lucky's Tale چیزی معرفی نشد.
- قیمت گذاری Xbox One X گرچه مناسب با سخت افزاره ولی برای عموم زیاده.

Sony :

+ تقریبا اکثریت بازی های نمایش داده شده نمایش Ingame بود.
+ تعداد قابل توجهی انحصاری باکیفیت مثل God of War، Days Gone، Uncharted, Detroit و Spider Man نمایش داشتن.
+ خبری از حرف زدن های اضافی نبود (گرچه به نظرم یک کوچلو بهتر بود بیشتر حرف زده بشه حداقل در مورد بازی های مهم)
+ بخش VR مختصر و مفید بود.
+ ریمیک یکی از بازی های بزرگی که هیچ وقت نتونسته بودم تجربه کنم یعنی Shadow Of Colossus معرفی شد.

- مدت زمان کنفرانس خیلی کم بود.
- به لحاظ معرفی جدید به جرات یکی از بدترین کنفرانس های تاریخ بود. فقط ریمیک Shadow Of Colossus و Monster Hunter بازی های شاخص معرفی شده بودند.
- اصلا زمانی به بازی های ایندی اختصاص داده نشد.
- تقریبا اکثریت بازی های شاخص نمایش داده شده بهار و بعد از بهار 2018 عرضه میشن.
- صداگذاری و اجرا چندجا به مشکل برخورد کرد.
- اصلا تایم مفید به Third Party اختصاص داده نشده بود.چه معرفی جدید.چه نمایش از معرفی شده ها.

سخن آخر : اصلا فکر نمیکردم که سونی و ماکروسافت این مدلی ناامیدم بکنن.هرکدوم از جهات متفاوت ناامیدم کردن.شاید اگر دوتا کنفرانس را باهم ترکیب میکردن یک کنفرانس خوب ازش درمیومد.در مجموع E3 امسال یکی از بدترین E3 های چندسال اخیر بود.بیشتر افت هم برای سونی بود.ماکروسافت از یک کنفرانس نسبتا خوب به یک کنفرانس بد افت کرده بود و سونی از یک کنفرانس عالی به بد.امیدوارم سال بعدی کنفرانس بهتری شاهد باشیم.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من حوصله توضیح ندارم زیاد درحال حاضر، فقط یکی از نا امید کننده ترین E3های 10 سال اخیر بود...
EA با اون سیرک مسخره اش، مایکرو با اون عقده گشایی EXCLUSIVE ـش، سونی با کنفرانس نیمه لختش قشنگ حالمو گرفتن. ( البته EA که سوژه هرسال هست ولی از سونی انتظار نداشتم واقعا )
بهترین کنفرانس هم مال Ubisoft بود. با این که طرفدار AC ـشونم در درجه اول، ولی خیلی ضایع هست که یه کمپانی بازیساز از اون دوتا کمپانی کنسول ساز نمایشش خفن تر و قوی تر باشه :| ولی اینکه کلی نمایش نشون دادن ( اونم نمایش های با این کیفیت ) خیلی ارضا کننده بود.
مایکروسافت شاید اگه قیمت کنسولشو 399 اعلام میکرد یکم اون بار منفی کنفرانسش افت میکرد ولی متاسفانه سرشون به سنگ نخورده و بازم اشتباه لانچ XBO رو مرتکب شدن و 499 اعلام کردن دستگاه جدیدشون رو. بحث سر این نیست که قدرت این کنسول چیه و چقدر خفنه. هممونم میدونیم که بهترین و قوی ترین دستگاه از نظر تکنیکیه ولی این قیمت گزاف فقط باعث میشه جلوی سونی برای بار هزارم توی این نسل شکست بخوره.
از طرفی توی کنفرانس سونی انتظار داشتم تاریخ عرضه Dreams بلاخره بعد از هزار سال مشخص بشه ولی حتی توی کنفرانس هم نبودن. این حالا توقع من از کنفرانس بود که مهم نیست ولی جمعا 4 تا بازی داشت که جذاب بودن و کنفرانس رو یکم با ارزش کرده بودن! ( دیترویت گاو DG و اسپایدرمن ) نه به کنفرانس پارسال و psx اون سال، نه به امسال... کسی هم انتظار نداره فرت و فرت بازی جدید معرفی بکنن ولی امسال خیلی meh بود.
بتزدا رو متاسفانه نرسیدم ببینم ولی میگن مثل همون یوبی بوده :D که یعنی عالی. pcg هم خیلی کنفرانس باحالی داشت :)) فضای فان و بازی های جالب. اکسپنشن xcom 2 هم خیلی حال کردم باهاش.

در کل رده بندی من اینجوریه:

1. Ubisoft = 10/10
  2. PCG = 8/10
  3. Sony = 7/10
  4. MS = 5/10
  5. EA = 1/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر