E3 2014 persian subtitle

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
دوستان اگه زیرنویس فارسی هر کنفرانسو گیر آوردید اینجا درج کنید تا بقیه استفاده کنند... (درخواست زیاد بوده)

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حالا عنوان و انگلیسی نمینوشتی نمیشد!!!!
بالاخره زیر پیدا شده برای این مراسم ها یا نه؟ شنیده بودم پردیس گیم با همرکاری ایران فیلم دارن واسه مراسم زیر نویس تهیه میکنن .... اگه خبری شد حتما بگید بدونیم .........

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
حالا عنوان و انگلیسی نمینوشتی نمیشد!!!!
بالاخره زیر پیدا شده برای این مراسم ها یا نه؟ شنیده بودم پردیس گیم با همرکاری ایران فیلم دارن واسه مراسم زیر نویس تهیه میکنن .... اگه خبری شد حتما بگید بدونیم .........

عنوان انگلیسی باشه یا فارسی چه دخلی داره به تاپیک... تاپیک واسه اینه که دوستان جمع شن و کمک کنن بهم. حالا انگلیسی باشه یا فارسی... شما خودت ترجمه کن.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
عنوان انگلیسی باشه یا فارسی چه دخلی داره به تاپیک... تاپیک واسه اینه که دوستان جمع شن و کمک کنن بهم. حالا انگلیسی باشه یا فارسی... شما خودت ترجمه کن.

بحث ترجمه نیست ... وقتی زبان رسمی سایت فارسیه .. بهتره فارسی بنویسید ... به من ربطی نداره .. فقط دوستانه گفتم .... میخوای ناراحت شو ... یا نشو فرقی نداره ....
موفق باشی

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
وقتی عنوان تاپیک فارسی باشه از طریق موتور ها جست و جو راحت تر در دسترس خواهد بود...
اگه یه نفر بخواد این زیرنویس ها رو سرچ کنه عبارت هایی مثل: زیر نویس فارسی E3 یا زیرنویس کنفرانس های E3 و مشابه این ها رو توی گوگل یا هر جای دیگه تایپ میکنه نه E3 2014 persian subtitle !!!

در هر حال گویا سایت پارسی گیم چند تا از زیرنویس کنفرانس ها رو گذاشته...

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
سایت گیمفا تمام کنفرانس ها رو زیرنویس کرده و گذاشته برا دانلود

این سایت که جدیدا داره خبرا رو اشتباه میده :| مثلا همین ارکهام اوریجینز complete خبرش تو سایتای خارجی این بود که شامل ارکهام اوریجینز با dlc هاش هست این سایت نوشته شامل کل سری بتمنه :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر