شایعه E3 2013 Half Life 3 معرفی می‌شود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
y99aptzdiwn8q4yt32b.jpg

در سال پیش خبرهای زیادی پیرامونHalf-Life شکل گرفت. در E3 2012 بود بازی‌های Dishonored, Borderlands 2, The Walking Dead و Far Cry 3 معرفی شدند اما امسال برای طرفداران کمپانی Valve همانند سال‌های گذشته که منتظر بودند بود و باز هم جای خالی Half Life 3 از سری Half Life حس می‌شد.اواخر سال 2011 بود که Chet Faliszek صحبت‌هایی درمورد IP جدید Valve انجام داد و دوباره دنیا به انتظار Half Life 3 ایستاد.

شایعات مربوط از ژانویه شروع شد و نشان‌هایی از Half Life 3 در بازی Counterstrike: Global Offensive رویت گشت. کاربری با نام Lurkertron 9000 تواسته بود که به قسمتی از فایل‌های بازی نفوذ کند او تعدادی عدد 3 را در کنار شخصیت Gordon Freeman پیدا کند این اعداد در کنار شخصیت‌های Eli, Breen و خود Gordon Freeman بود.

3z85ysrhcblql108dyx6.jpg

بعد از آن در ماه فوریه 12000 گیمر به یکباره گفتند که صحبت های Gabe Newell جالب نیست و خواستار اطلاعاتی بیشتری از Half Life 3 شدند. بعد از مدتی کوتاهی Penny Arcade مصاحبه با Newell انجام داد وی گفت:"ما تلاش می‌کنیم و مراقب هستیم که مردم را بیش از اندازه هیجان زده نکنیم طوری که بعدها ناراحت نشوند. بنابراین ما در حال برسی بازخوردها و عملکرد‌های دیگر هستیم. کمی به ما بیشتر فرصت دهید تا قبل آن که مردم هیجان زده شوند اطلاعات غلطی در مورد آن ندهیم.

وقتی در ماه آپریل تب E3 بالا گرفت افرادی در Kotaku با استفاده از اعداد و حروف رمزی اطلاعاتی با محاسبه‌ای بدست آوردند که بیانگر معرفی Half Life 3 یا Half Life 2 Episode 3 هست.
Gabe Newell’s Rank on Forbes’ Richest Men List: 864
Years between HL and HL2: 7 Years
Years between HL2 and L4D2: 5 Years
Years between L4D2 and Portal 2: 3 Years
Total: 753
864 – 753 = 111
1 + 1 + 1 = 3
3 = HL3 or Episode 3 (or E3)
بعد از آن ماه بعد همه چیز به خوبی پیش می‌رفت در آگوست در نمایشگاه GamesCom یکی از بهترین مکان‌ها بود لیستی به بیرون درز کرد که نام Half Life 3 در آن دیده می‌شد. ولی با این حال این لیست تایید نشد و بازی‌های مورد انتظار گیمران بود. در همان زمان یک توییت آلمانی تصویری از Half Life 3 را نمایش داد با این وجود هیچ گونه اطلاعاتی در مورد بازی در آن مشاهده نشد.

n7waz69ji206j8tu00k1.jpg

ماه سپتامبر شایعات جدید شروع شد. چرا که هیچ کس انتظار نداشت در مورد گیم پلی Half Life 3 صحبتی شود. سایت فرانسوی journaldugamer از یک گزارش خبر داد. این سایت گفت:" یک منبع معتبر که مایل هست ناشناس باقی بماند اطلاعات محرمانه ای در مورد Half-Life 3 به ما داده است.

" به گفته این منبع Valve تصمیم گرفته است عنوان شوتر افسانه ای خود را در سبک open-world بسازد. Half-Life 3 همیشه یک شوتر با بهره گیری از FPS استٰ اما المان‌های RPG زیادی در آن خواهد بود. quest‌ها و NPC‌های انتظار شما را خواهند کشید. توسعه دهندگان یکی از بزرگترین الهام خود را از سری Elder Scrolls و بازی‌های Skyrim, Oblivion گرفته اند."

باز هم هیچ چیزی وجود ندارد که این اطلاعات را تکذیب یا تایید کند. با پخش شدن اخبار و تحولات تازه باید دید Valve کدام سخت افزار را برای Half Life 3 در نظر گرفته است.
zmglfpt00cp13c81t0xn.png

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مثل یه Rage خیلی‌ عالی‌ یعنی‌؟ با اینکه من خودم می‌خوام تو سبک قبلی‌ بمونه ولی‌ به Valve اطمینان 100% دارم، هر چه از Valve برسد نیکوست :D
فکر نکنم خودGabe عمرش به دیدن بازی برسه :D
ممنون بابت خبر

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
امیدوارم تایید بشه دیگه همه کف کردیم به خدا:|

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اگه یه روزی تایید رسمی بشه و عرضه بشه و من بازیش کنم فردای تموم کردن بازی به مرگ راضیم :|>:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی یعنی کرایسیس ;;) گور بابای والو و gabe newell بخوره تو سرشون این بازی . مهم نیست اینها تو نسل پیش چی ساختن و همون گرافیکش هم زده بود تو پوژه کرایتک و ...............رفقا مهم الانه تا hl3 نیاد بخوره تو سر gabe newell .

من بجای اون چند نفر خودم ترول کردن را شروع کردم ;;)

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
این همه هایپ دوره بازیه میترسم یه وقت بازی بیاد و اون چیزی نباشه که مدت ها منتظرش بودیم :((

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
این همه هایپ دوره بازیه میترسم یه وقت بازی بیاد و اون چیزی نباشه که مدت ها منتظرش بودیم :((
خود ولو كه بيچاره هايپ نمي كنه.....اونقدر انتظار از همه چيز بازي در بالاترين سطحش هست كه فقط ديدن آرم و لوگوي بازي برابر اولترا هايپ:d.......

ولو هم خيلي خوب به اين نكته واقفه و تا بازي تا حد مورد نظرشون ساخته نشه صداشم درنميارن

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
اين عظيم ترين - حجيم ترين - بيگ بمب ترين چيزيه كه حتي كنسول هاي نسل بعد رو هم به حاشيه ميبره

فقط نداهاش لرزرو به جون ميليارد ها عاشق ميندازه

خيليا مثل من بعد اين بازي مرگ براشون لا مشكل ميشه :d يعني قبل مرگ اينو بريم - بعد اسوده بميريم

اين بازي معادل پدر خوانده دنياي فيلم هاست- كلا بهترين بازي تاريخ جز اين انتظاري ازش نيست

چرته !!
آخ جون الان همه میریزن ترولم میکنن!!

همون قد كه من و تو منتظر gt6 ايم من همونقدرم منتظر اينم مهدي جان بعد اين بازيا من ارزويي ندارم:d

راستي ادرس خونتونو بده مهدي جان دستت درد نكنه :d فردا با كمربند انفجاري ميام به استقبالت - اين توهينه بخشش نداره:d كلا راه نداره خونت حلاله :d

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب من این خبر رو نادیده می گیرم تا دوباره سر خورده نشم این E3 ، اومد هم می خوریم تو سقف فوقش :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو وحید فشار چی!! همینجوری گفتم!!با نسخه 2 زیاد حال نکردم البته بدک نبود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر