E3 2013: خود را اماده این همایش و نسل اینده بازی‌های ویدئویی کنید.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد

ps4xbox720.jpg

درود.

E3 سال 2013 که در تاریخ 11.13.2013 ماه June در شهر کالیفرنیا برگزار خواهد شد حال هوایی متفاوت نسبت به سال‌های قبل دارد؛ این سخن مدرکی را دارد که سایت E3 خود بر ان گواه کرده است. کنفرانس معتبر E3 در سایتش جملاتی را بیان کرده است که اینجا جز به جز ان را بررسی خواهیم کرد. سخنانی که مارا امیدوار به اینده و نسل بعد بازی‌های ودئویی می‌کند.

در قسمتی از این پیام نوشته شده است: "This is the E3 you won't want to miss." ( این E3 را هرگز دوست نداری از دست بدهی) هر چند این جمله جزئیات کاملی از انچه می‌خواهد در E3 نشان داده شود را بیان نمی‌کند ولی اگر جمله بعدی این پیام را که نوشته شده است،

"See What's Next in Video Games at E3 2013" ( در E3 سال 2013 شاهد اینده بازی‌های ویدئویی باشید) ببینم بیشتر به عمق و منظور این دو جمله پی خواهیم برد اینده و بعد بازی‌های ویدئویی که در سایت website claims امده است بیان‌گر چیست؟ ایا ما شاهد نسل بعد

کنسول‌ها و امدن و معرفی شدن دو کنسول PS4 از سوی سونی و یا Xbox 720 از طرف ماکروسافت هستیم(؟) در نوشته ای دیگر که می‌توان گفت E3 به ان مسرانه اشاره کرده این جمله است. "This is the year" ایا انطور که از حرف می‌فهمیم E3 چیزی را که همگان سال‌هاست

منتظر ان هستند را نشان خواهد داد؟ پیام کامل E3 به شرح یر است:

"This is the year.
This is the E3 you won’t want to miss.
See What’s Next in Video Games at E3 2013
E3 brings you to the epicenter of the video game industry.
Experience the latest in ground-breaking technologies and test-drive products for
consoles, PCs, mobile phones, handheld systems and the Internet.
It’s interactive entertainment. It’s video games.
It’s what’s next now."

"این همان سال است"
این E3 را هرگز دوست نداری از دست بدهی.
در E3 سال 2013 شاهد اینده بازی‌های ویدئویی باشید.
E3 شما را به مرکز صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد برد.
جدیدترین فن‌آوری‌ها، درایورها و محصولاتی چون کنسول‌ها، PC، تلفن همراه، سیستم‌های دستی و اینترنت را در E3 تجربه کنید.
این یک سرگرمی سالم است. این بازی‌های ویدئویی‌ـست.
"این خود اینده است"

در این متن بالا همانطور مشاهده کردید سخنان و پیام‌های جالبی از جمله اینده بازی‌های ویدئویی و تاکید در دیدن و از دست ندادن E3 داده است. امیدواریم در E3 سال بعد ما شاهد فن اوری‌های جدید در دنیای گیم باشیم.

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
به نظرم بی خیال کنسول بشید بهتره دیگه فسیل شده حتی اگه 4 یا 720 هم وارد بازار بشه کلا ارزش خرید نداره چون با اون پول میشه یک پی سی های اند جمع کرد و از بازیهای کرک شده کمال لذت رو برد.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
به نظرم بی خیال کنسول بشید بهتره دیگه فسیل شده حتی اگه 4 یا 720 هم وارد بازار بشه کلا ارزش خرید نداره چون با اون پول میشه یک پی سی های اند جمع کرد و از بازیهای کرک شده کمال لذت رو برد.

البته این رو هم بدون که با ورود نسل بعد همین سیستم های های اند شما با کارت 680 هم فسیل میشه و نمیتونید با کیفیتی که کنسول خروجی میده برابری کنه...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
البته این رو هم بدون که با ورود نسل بعد همین سیستم های های اند شما با کارت 680 هم فسیل میشه و نمیتونید با کیفیتی که کنسول خروجی میده برابری کنه...

کنسول چیزی فرای تصور باید ببینید تا باور کنید فقط چند تا مثال میزنم برای کسانی که یک سری چیز ها را تجربه نکرده اند !
مثلا یک بازی ps3هستبه اسم Journey
همین افکت های شن و نورپردازی و فیزیکی که تو بازی می بینید راستمی گن بیارن رو pc!
البته حتما هم میارن :))
زیر 1گیگ افکت های توش می بینید که حتی تو خواب هم نظیرشو رو گیم های pcندیده ایم چرا !؟؟
از این ور هم راه دوری نمیریم همین هیلو 4 رسما تمام دیوارها احتمالات را به هم زد نسل ی پله به جلو کشید
چرا !؟؟؟
چون که وقت گذاشتن.زحمت کشیدن نیامدن سریع یه پورت بدن بیرون !!!!!!!!!!

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
اصلا اگه فرض رو بر اين بگيريم كه حرف شما صحيح باشه باز من ميگم بايد كنسول باشه چون همين كه سر صبح بلند ميشي دستگاه رو روشن ميكني ُ به بقيه هم محل فلان هم نميدي كه ميخوان تلويزيون نگاه كنن خودش عالمي داره:d
پ.ن:البته اين لذت فقط شامل حال خانواده هايي ميشه كه يك عدد تلويزيون دارن:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
با اینکه وضع سونی زیاد جالب نیست , اما منم احتمال میدم فعلا ps4 معرفی نشه, اصلا هم دوس ندارم تا 2سال آینده معرفی شه!!

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
543
نام
Ahmadreza
این یک سرگرمی سالم است. این بازی‌های ویدئویی‌ـست.
مطمئنن بازی های ویدیویی که اینا میسازن سرگرمی سالمن:-/
والا این بازی ها که بیشتر جنبه Adults دارن تا سلامت بودن

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
خوب میدانید که کنسول های جدید هم بعد از مدتی فسیل خواهند شد. اما نمیشه هیچ وقت گرافیک یک کنسول رو با یک پی سی مقایسه کرد چون گرافیک کنسول قابل ارتقاء نیست اما گرافیک کامپیوترها همیشه قابل ارتقاء بوده.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خوب میدانید که کنسول های جدید هم بعد از مدتی فسیل خواهند شد. اما نمیشه هیچ وقت گرافیک یک کنسول رو با یک پی سی مقایسه کرد چون گرافیک کنسول قابل ارتقاء نیست اما گرافیک کامپیوترها همیشه قابل ارتقاء بوده.

هر وقت یه بازی در حد گرافیک هیلو 4 ،کیلزون 3 ،گاو 3 ،فورتزا و غیره روی پی سی اومد حرف شما قبول!...>:d<

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

بالای 50% بازیهای هر نسلی انحصاری کنسولها هستند و معمولا بزرگترین عناوین هر نسل هم شامل همین 50% میشه ...
های اند ترین سیستم دنیا رو هم داشته باشی باید حسرت بازیهایی مثل Red Dead Redemption رو بکشی ...
چون این کنسولها هستند که درجه اول برای گیم ساخته شدن و امنتیازات خاص خودشون رو دارن ....

---------------

اصلا اگه فرض رو بر اين بگيريم كه حرف شما صحيح باشه باز من ميگم بايد كنسول باشه چون همين كه سر صبح بلند ميشي دستگاه رو روشن ميكني ُ به بقيه هم محل فلان هم نميدي كه ميخوان تلويزيون نگاه كنن خودش عالمي داره:d
پ.ن:البته اين لذت فقط شامل حال خانواده هايي ميشه كه يك عدد تلويزيون دارن:d

الان وصل کردن کنسول به مانیتور و گرفتن کیفیت FullHd از وصل کردن مانیتور به کیس هم راحت تره والله !
بماند که لذت بازی رو یه HDTV بزرگ و سیستم صدای دالبی وصف نشدنی هست ...

---------------

بزرگترین مزیت کنسول همینه ...
سازندگان تا آخرین حد قدرتش رو استفاده میکنن ....
و اینگونه میشه که سال به سال بازیهای یه کنسول پیشرفت اساسی میکنه ... بدون اینکه هر سال لازم باشه کلی پول خرج کنید و چپ و راست ارتقا بدین تا بتونین پورت های همون کنسول رو بازی کنین ...... !!
همین الان هیلو ریچ رو اصلا نمیشه با هیلو 4 مقایسه کرد !!
چه برسه به مثلا مقایسه Uncharted 1 با Uncharted 3 ....
بازی Prefect Dark Zero جزو بازیهای لانچ ایکس باکس بود ، الان بیار با گیرز 3 یا هیلو 4 مقایسش کنی ، فکر میکنی 2 نسل بینشون فاصلست !!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ففط اگه سخت افزارش اونقدر قوی نباشه من میدونم با فن ها

چه ترولی کنم من :d

اتفاقا من خودم منتظرم سخت افزارش قوي نباشه تو بياي ترول كني:d
حتي اگه نصف اون سيني چايي هم قدرتش باشه من با افتخار ميخرم>:d

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
به نظر من که بازهم پی سی از قدرت بیشتری برخوردار است چون کنسول تو سالهای اول یعنی 5 سال اول زندگیش از 10 سال عمر مفیدش میتونه کولاک کنه و بعد از اون میره به سوی مرگ و هر چی گیم براش بسازند از نظر گرافیکی دیگه حرف زیادی برای گفتن نخواهد داشت و من به شخصه بیشتر ترجیح میدهم که بازیهای شوتر رو بر روی پی سی بازی کنم تا کنسول چون با موس پی سی بهتر میشه هت شات داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر