نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Sony Press Conference

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,044
نام
آریا
سلام !

05785662698654922141.jpg

کنفرانس امسال سونی در E3 مصادف شده با ساعت 4:30 صبح ما ! کنفرانسی که قرار هست از یک طرف بازیهای PS3 رو نمایش بده و از طرف دیگه کنسول دستی جدید سونی یعنی NGP یا Vita رو بیشتر از قبل به بازیکن ها بشناسونه.

58478329574027775598.jpg

از موارد مهم این کنفرانس میشه به تعیین قیمت , تاریخ عرضه و عناوین بیشتر از NGP اشاره کرد.
همچنین باید ببینیم سونی برای Move فکری داره یا کلآ بی خیال ساخت بازی های مخصوص اون شده.
در کنار این ها , خبرهایی از 4 بازی جدید از زیرمجموعه های سونی به گوش میخوره که باید منتظر موند و دید که آیا این بازی ها برای NGP هستن یا PS3 یا شاید هم هر دو !

92876082089944118251.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش بینی های بازیسنتر در مورد کنفرانس سونی میتونین به این صفحه برین.
همچنین برای خوندن Live Blog کنفرانس به اینجا مراجعه کنین.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمایش آنچرتد 3 عالی بود روی هر چی فیلم هندی رو کم کرده بود..:d

از این فاصله با اون اسلحه تیر بخوره تو قلبت بعد نمیری..!!!!!!!

آیا این حرکت توی جهان هستی امکان پذیر هست..؟

سه نفر تو فاصله 2 متری نتونستن یک تیر بزنن بهش..!!

و اوج فـــــــلـــــم هـــــــنــــــــدی..!

LOL
كلاً گويا آنچارتد خيلي سوزناك بوده :d شما بي خيال فيلم هندي بشو برو تو نخ مقايسه ي منصفانه اي كه قبل از e3 گذاشته بودي :d
و يك سوال اساسي آيا امكان پذير است كه در حالي كه زرت زرت داري هدشات ميشي و خون از سر و كلت مي پاچه كماكان اره به دست با دوربين از روي شونه جماعتي رو به خاك و خون بكشي ؟! اونم در حالي كه در حين تير اندازي داري به عينه هدشات شدن خودتو ميبيني :d

• Like
Reactions: Apóllōn

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
چرا اینقدر تعداد صفحه های تاپیک سونی از MS بیشتره؟اگر واقعا خیلی خوشحال شدین و اینا....الان باید اونجا باشید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,084
نام
محمد امین
شما بي خيال فيلم هندي بشو برو تو نخ مقايسه ي منصفانه اي كه قبل از e3 گذاشته بودي :d

خود ND اون تریلر رو گذاشته بود ربطش به من چی هست..

و يك سوال اساسي آيا امكان پذير است كه در حالي كه زرت زرت داري هدشات ميشي و خون از سر و كلت مي پاچه كماكان اره به دست با دوربين از روي شونه جماعتي رو به خاك و خون بكشي ؟! اونم در حالي كه در حين تير اندازي داري به عينه هدشات شدن خودتو ميبيني :d

این جور چیزی تو Geow وجود نداره..
در ضمن اگر میبینی یک خورده سربازان COG دیرتر میمیرن به خاطر زره مخصوصی هست که پوشیدن و کلی هم ورزیده هستن وبا یک فرد کاملا معمولی با یک تی شرت تنگ فرق میکنه..

میگن حدود 0.01 درصد پروازهای هواپیما سقوط میکنه و حدود 0.01 درصد افراد از این سقوط زنده می مونن..
من موندم این ناتان چه طوری تو هر شماره 7 بار سقوط میکنه هر 7 بارش هم زنده میمونه..؟

راستی دیشب سونی اسم ناتان رو به سلیمان نبی تغییر داد..:d

Uncharted 3: Soliman in India

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
خب بحث سلیقه که میگن همینه دیگه ... :d الان فن های Halo کنفرانس MS رو بهترین کنفرانس میدونن چون دو تا Halo توش معرفی شد و طبیعتا باید هم خوشحال باشن (هرچند قبل از E3 لو رفته بود.!:d) اما خب منی که هیچ علاقه ای به Halo ندارم 100 تا هیلو هم معرفی میشد اصلا واسم نبود اما در عوض قیمتی که تو خواب هم واسه vita نمیدیدم تایید بشه + sly4 + یه نمایش خیره کننده از UN3 + بازی های محبوبم برای vita باعص میشه که من با کنفرانس Sony بیشتر حال کنم البته کنفرانس سونی هم یه جاهایی به خصوص بخش Moveـش زجر آور بود اما ماکرو امسال نمایش خیلی خوبی با کینکت داشت و مثل پارسال مهد کودک راه ننداخت :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب بحث سلیقه که میگن همینه دیگه ... :d الان فن های Halo کنفرانس MS رو بهترین کنفرانس میدونن چون دو تا Halo توش معرفی شد و طبیعتا باید هم خوشحال باشن (هرچند قبل از E3 لو رفته بود.!:d) اما خب منی که هیچ علاقه ای به Halo ندارم 100 تا هیلو هم معرفی میشد اصلا واسم نبود اما در عوض قیمتی که تو خواب هم واسه vita نمیدیدم تایید بشه + sly4 + یه نمایش خیره کننده از UN3 + بازی های محبوبم برای vita باعص میشه که من با کنفرانس Sony بیشتر حال کنم البته کنفرانس سونی هم یه جاهایی به خصوص بخش Moveـش زجر آور بود اما ماکرو امسال نمایش خیلی خوبی با کینکت داشت و مثل پارسال مهد کودک راه ننداخت :d
ولی هیچوقت منطق اینی که هیلو مسلما بهتر از معرفی Sly و ایناس رو نمیشه ربط داد به سلیقه و عوضش کرد :D!

کلا مایکرو امسال برتر بود ولاغیر :D...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
راستش من هنوز نمایش U3 رو ندیدم که بخوام در موردش نظر بدم.ولی با حرارتی که توی این عزیز همیشه در صحنه مشاهده میشه قطعا نمایشش فوق العاده بوده.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اون بازی ها اسمشون Halo بود و عرضه شدن، اینی که شما حسابشون بیاری و نیاری چیزی رو عوض نمی کنه.

2007 Halo 3
2008 Halo Wars
2009 Halo ODST
2010 Halo Reach
2011 Halo Anniversary
2012 Halo 4
حالا همچین میگین هر سال انگار که بازیه بی کیفیتیه:dوالا هم فروشش خوبه هم امتیازاتش.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خود ND اون تریلر رو گذاشته بود ربطش به من چی هست..

این جور چیزی تو Geow وجود نداره..
در ضمن اگر میبینی یک خورده سربازان COG دیرتر میمیرن به خاطر زره مخصوصی هست که پوشیدن و کلی هم ورزیده هستن وبا یک فرد کاملا معمولی با یک تی شرت تنگ فرق میکنه..

میگن حدود 0.01 درصد پروازهای هواپیما سقوط میکنه و حدود 0.01 درصد افراد از این سقوط زنده می مونن..
من موندم این ناتان چه طوری تو هر شماره 7 بار سقوط میکنه هر 7 بارش هم زنده میمونه..؟

راستی دیشب سونی اسم ناتان رو به سلیمان نبی تغییر داد..:d

Uncharted 3: Soliman in India
اصلاً ايني كه گفتم به marcus fenix's headshot معروفه ! عكس هم برات بعداً ميزارم (فعلاً pc ـيم تركيده دردست تعميره )
اونا هم همش بهونه اس كه داري مياري تا وقتي همچين چيزايي توي hollywood ممكنه توي يه بازي هم امكان پذيره ! حالا تو اومدي براي راحت كردن خودت آنچارتد رو سوانح هوايي دنياي واقعي مقايسه ميكني مشكلي نيست ! هر وقت درصد زنده ماندگان از هدشات رو آوردي بيا ببينم چي ميگي :d ببينم ناتان چند بار با هواپيما سقوط كرده اونم در حالي كه توش باشه ؟ يه كم شفاف سازي كن بدونيم !
كلاً بهتره براي راحت كردن خودت از آنچارتد دنبال دلايل بهتر باشي تا بچسبي به هند !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حالا همچین میگین هر سال انگار که بازیه بی کیفیتیه:dوالا هم فروشش خوبه هم امتیازاتش.

ای بابا چه گیری کردیما، یه کلمه گفتیم هر سال Halo میاد و جزو بدیحات بود. ملت انواع و اقسام تحلیل رو انجام دادن از پست :D
اصلاً برای من مهم نیست Halo چیه و کیفتیش چطوریه

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ای بابا چه گیری کردیما، یه کلمه گفتیم هر سال Halo میاد و جزو بدیعات بود. ملت انواع و اقسام تحلیل رو انجام دادن از پست :D
ok شرمنده اشکال از من بود:d
---
@terova
حتما باید بیاین با این کارهای بچه گونه آبروی خودتون و بقیه رو ببرین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر