نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Sony Press Conference

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
سلام !

05785662698654922141.jpg

کنفرانس امسال سونی در E3 مصادف شده با ساعت 4:30 صبح ما ! کنفرانسی که قرار هست از یک طرف بازیهای PS3 رو نمایش بده و از طرف دیگه کنسول دستی جدید سونی یعنی NGP یا Vita رو بیشتر از قبل به بازیکن ها بشناسونه.

58478329574027775598.jpg

از موارد مهم این کنفرانس میشه به تعیین قیمت , تاریخ عرضه و عناوین بیشتر از NGP اشاره کرد.
همچنین باید ببینیم سونی برای Move فکری داره یا کلآ بی خیال ساخت بازی های مخصوص اون شده.
در کنار این ها , خبرهایی از 4 بازی جدید از زیرمجموعه های سونی به گوش میخوره که باید منتظر موند و دید که آیا این بازی ها برای NGP هستن یا PS3 یا شاید هم هر دو !

92876082089944118251.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش بینی های بازیسنتر در مورد کنفرانس سونی میتونین به این صفحه برین.
همچنین برای خوندن Live Blog کنفرانس به اینجا مراجعه کنین.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
برادر مگه اینا حرفای من هست که از من میپرسی ؟! :D دوستان از 10 صفحه قبل گفتن هیچ کسی نمیتونه بگه کنفرانس سونی بهتر از مایکروسافت بوده , بعد حرف های Neogaf ای ها رو آوردیم ! :D گفتن اونا فن بوی سونی هستن ! بعد حرف های GameSpot رو آوردیم و اون هم قبول نیست ! :D
البته کلآ مشکلی نیست ! اینا چیزهای کاملآ سلیقه ای هست ! یعنی یکی ممکنه از معرفی Dance Central 2 حسی رو داشته باشه که یکی از معرفی کنسول جدید نینتندو .
ولی نباید به زور به همدیگه تهمت بزنیم که شما فن بوی هستی و غلط میکنی بگی کنفرانس سونی بهتر بوده و ...
الآن برای کسی مثل من که علاقه ای به کینکت نداره و با Vita حال کرده , کنفرانس سونی بهتر بوده هرچند چیز عالی ای هم نبوده ! برای یکی دیگه هم معرفی یه Fable on-rail خیلی عالی بوده و از یه کنسول دستی با اون کیفیت و قیمت خیلی جالب تره ! من نباید به زور بهش تحمیل کنم که نظر من درسته و نظر تو غلط !

افرین تو یه کنفرانس مساله سلیقه دخیله..............ولی یه چیزی که جالب هس اینه که مثلا سایت گیم اسپات تریلر بازی traider رو که کلا برای اولین باری بود پخش میشد خوب میدونه بعد تریلر بای مثه گیرز یا انچارتد رو هم که تکراری بودن خوب میدونه ولی مثلا اون همه رونمایی واسه کینکتو منفی میدونه.......

یا مثلا از لحاظ رونمایی موارد جدید مایکرو بیشتر از سونی رونمایی کرد (که خوب بیشترشون هم مال کینکت بودن و اکثرا هم خوششون اومده)
ولی رونمایی سونی کم بود(به غیر از رونمایی مربوط به سخت افزار جدیدش)

تازه این هیلو اگه از قبل مشخص بود...........خوب همین سایفون ***** هم از قبل مشخص نبود؟خیلی وقت پیش خبرش تو همین سایت خودمون بود.......... .

--------------------------

من سوالم اینه که وقتی کلا اون موارد بالا اتفاق می افته و گیم اسپات میره یه قسمت کم ارزشی از کنفرانس مایکرو رو خوب مینویسه و اون قسمت پر ارزش و هیجانیش رو نکته بد مینویسه چطور میشه بهش استناد کرد؟؟؟:-/:d

--------------------------

علت اینکه خطاب به شما گفتم منظور خاصی نبود چون پست شما رو نقل کردم واسه همینه.........:d

.
.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,106
نام
محمد امین
Fable رو که IGN بین 5 اشتباه کنفرانس مایکروسافت گذاشته ! :biggrin1: البته Halo 4 رو هم گذاشته !

127fs4585254.gif

ولی کلآ معرفی دو تا Halo (یکی ریمیک و یکی جدید که احتمالآ 4 باشه) از چند ماه پیش بین طرفدارهای بازی تقریبآ مشخص شده بود ! خود من یه کم شک داشتم ولی اکثر طرفدارهای بازی (توی همین بازیسنتر خودمون) مطمئن بودن این دو تا رو میبینن !

بابا این چه حرفیه..؟ مثلا اگر GOW4 معرفی میشد سوپرایز نبود الان خیلی از بازیهای مثل GTA5 وALAN WAKE 2 و HS2 و...از قبل مشخص هستن که قرار هست بیان خوب یعنی اینها اگر بیاد شامل سوپرایز نمیشه بعد BioShock که دو قرن پیش معرفی شده بود سوپرایز هست..؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
terova ِ عزیز :

شما چِت شده امروز ؟ ;)
وضعیتت زیاد میزون نیست :>
اگه زیاد مایل نبودی خب کنفرانس سونی رو نگاه نمیکردی دیگه ;) با گذاشتن این عکسا و تعریف هایی که از آنچارتد 3 گذاشتی مطمئن باش اینجا کسی گوشاش دراز نیست که بیاد با این عکس ها نسبت به بازی بدبین شه >:d< به گیرز خودت دلخوشی قرار نیست که بازی های دیگه رو زیر سوال ببری >:d<
اینجا هم تاپیک کنفرانس سونی ـه و فکر کنم آدرس رو اشتباه اومدی :) :-*

• Like
Reactions: Ezio da Firenze

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کسی BBC Persian رو دید ؟

همین چند دقیقه پیش اعلام کرد چند تا ار سران انجمن معروف Neogaf و رسانه Gamespot دستگیر شدند به اتهام همدستی با سونی، بازی سنتر و دست اندر کارانش هم تبرئه شدند.

ادامه بدید، این خستگی از تنمون بره بیرون ...

• Like
Reactions: dani8gb

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بابا این چه حرفیه..؟ مثلا اگر GOW4 معرفی میشد سوپرایز نبود الان خیلی از بازیهای مثل GTA5 وALAN WAKE 2 و HS2 و...از قبل مشخص هستن که قرار هست بیان خوب یعنی اینها اگر بیاد شامل سوپرایز نمیشه بعد BioShock که دو قرن پیش معرفی شده بود سوپرایز هست..؟

منم با نظر ایشون موافقم

انصافا دیگه بایوشاک جزو سوپرایز های بزرگ حساب نمیشد#:-s

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ولی یه چیزی که جالب هس اینه که مثلا سایت گیم اسپات تریلر بازی traider رو که کلا برای اولین باری بود پخش میشد خوب میدونه بعد تریلر بای مثه گیرز یا انچارتد رو هم که تکراری بودن خوب میدونه ولی مثلا اون همه رونمایی واسه کینکتو منفی میدونه.......
کاری به بقیه حرفات ندارم ولی U3 تریلراش تکراری بود؟@_@ الان همه تعاریف پیرامون Uncharted 3 و نمایشش در E3 میچرخه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
سورپرایزهای واقعی معرفی مثل BioShock , Street Fighter x Tekken و سایر موارد برای Vita
درست بخونید :d نگفته برای PS3 که! گفته برای VITA! و بله از نظر منم معرفی اینا برای VITA سورپرایز حساب میشه!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
کاری به بقیه حرفات ندارم ولی U3 تریلراش تکراری بود؟@_@ الان همه تعاریف پیرامون Uncharted 3 و نمایشش در E3 میچرخه!

اگه پستمو درس میخووندی با این تیکشم کاری نداشتی....:d
عرض کردم بازی که قبلا معرفی شده و کلی تریلر ازش اومده(مثه گیرز یا انچارتد یا .....)در نتیجه یه تریلر جدید دیگه ازش هر چقدر هم قشنگ باشه به نوعی تکراری هس نه اینکه اون تریلر قبلا پخش شده یا تکراری هس........#:-s

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
تنها نکته مثبت قضیه این هست که Game Spot ـی که به خاطر امتیاز نه چندان جالب به بازی خفن و ابر شاهکار inFamous 2 انواع و اقسام لقب های قشنگ را دریافت کرد دوباره به قبله اول عزیزان BC تبدیل شد :D
===
به شخصه از FABLEL: The Journey بیشتر از تمام بازی های کنفرانس مایکروسافت لذت بردم، حتی بیشتر از Halo 4. خواستم بگم هر کسی یه سلیقه ای داری ولی اینکه بخواهیم زوری سلیقه ـمون را به دیگر قالب کنیم جالب نیست :D

دقيقاً برعكس :d مطابق هموني كه بالا گفتم ! چون توي اين دو صفحه عزيزان بيشتر ايراد گرفته بودن به گيم آسفالت تا تعريف و تمجيدش !
واسه هر دو طرف کاربرد داره :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عاشقان ولايت ! اينجا كه رسيد گيم آسفالت شد سليقه و چرت و پرت ولي سر امتيازات I2 گيم آسفالت FACT بود و از اين جور چيزا ! :d
تنها نکته مثبت قضیه این هست که Game Spot ـی که به خاطر امتیاز نه چندان جالب به بازی خفن و ابر شاهکار inFamous 2 انواع و اقسام لقب های قشنگ را دریافت کرد دوباره به قبله اول عزیزان BC تبدیل شد :biggrin1:
دقيقاً برعكس :d مطابق هموني كه بالا گفتم ! چون توي اين دو صفحه عزيزان بيشتر ايراد گرفته بودن به گيم آسفالت تا تعريف و تمجيدش !
------------
واسه هر دو طرف کاربرد داره :biggrin1:
اينم ميشه :d

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
چه خبره تو این تاپیک :D
من که کنفرانس رو دیدم لذتش رو بردم . همونطور که با دیدن تریلر کوتاه HALO4 فک پایینیم به زمین چسبید با دیدن تریلر UNCHARTED 3 هم کلا یه 2 ساعتی در کما بودم !
SLY COOPER تاییدش فوق العاده بود
GeOW3 هم خیلی خفن بود تریلرش ولی بنظرم U3 تو E3 خیلی بهتر عمل کرد
HALO REMAKE هم کلی حال داد با تاییدش .
عملکرد کینکت با GHOST RECON هم خیلی خوب بود . هرچند من نه کینکت دارم نه به علت کوچیک بودن اتاق میتونم بگیرم . و البته بازی با دسته رو ترجیح میدم .
بازیه جدید کرایتک هم خیلی خوب بود .
بازیهای NGP فوق العاده بود . قیمت دستگاه به هیچ وجه قابل باور نیست .
تو کنفرانس سونی قسمت MOVEش خسته کننده بود .
در کنفرانس ماکروسافت هم بیشتر قسمت-های کینکتش بجز موارد معدودی کسل کننده بود
اینکه کدوم کنفرانس به خودتون بستگی داره برای من هردو کنفرانس خوب بودن ولی سنی رو بهتر میدونم
فقط نکته-ی جالبی وجود داره اونم اینکه اونهایی که با دیدن یه نمره-ی 7.5 از GS به inFAMOUS این سایت رو قبله-ی عالم میدونستن رو منتقدشون رو نکته بین و ریز بین و دقیق و . . . قلمداد میکردن
بعد از امتیاز بیشتری که به کنفرانس سونی داد قضیه-ی سلیقه و فن سونی بودن و . . . رو میکشن وسط
عزیزان ! برادران بخدا مهم اینه که خود شما با کدوم کنفرانس حال کردید نه سایتها و مجلات و . . .
ما که چیزهایی که تو دو کنفرانس باید ازشون لذت میبردیم لذتش رو بردیم و کیف کردیم :D

• Like
Reactions: Robin Hood

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
ای وای GS بد بخت ! :d یه جا میشه معتبر ترین منبع برای سنجش بازی ها و نمراتش خداست یه جام اصلا نظرش مهم نیست و از روی فن بازی نظر داده ... ! :d

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
سرعت سنج تاپیک دوباره اومد:d
مطلب GS رو که آریا گذاشت سرعت تاپیک خوابید و به تاپیک های مجاور منتقل شد.
این وسط آب هم که گل آلود شد جناب terova واسه U3 قلاب انداخت.
;)شوخی کردم به دل نگیر...سلیقه ها متفاوته
سونی از حالا نیروش واسه دو کنسول تقسیم میشه..فکر نکنم دیگه چپ و راست انحصاری رو کنه.چون احتمالش زیاده که بازار کنسول دستی رو تصاحب کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر