E3 2011 | بهترینهای E3 از نظر Gamespot

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
Gamespot هم امروز بهترینهای E3 معرفی کرد که لیست اون به شرح زیر است برندگان با رنگ سبز مشخص شدند

Best Downloadable Game
Awesomenauts
Bastion
Eufloria
Journey
Papo & Yo

Best Graphics
Arma III
Battlefield 3
BioShock: Infinite
Forza Motorsport 4
Uncharted 3: Drake's Deception

Best Stage Demo
Batman: Arkham City
Prey 2
Saints Row: The Third
Tomb Raider
Twisted Metal

Most Disappointing Absence
Beyond Good & Evil 2 (working title)
Max Payne 3
Metal Gear Solid: Rising
The Last Guardian

Best E3 2011 Trailer
Assassin's Creed: Revelations
Prey 2
Star Wars: The Old Republic
Tomb Raider

Best Motion Control Game
Dance Central 2
No More Heroes: Heroes Paradise
Sesame Street: Once Upon a Monster
The Gunstringer
The Legend of Zelda: Skyward Sword

Best Hardware
Fanatec Elite Forza Motorsport 4 Wheel
Nyko Kinect Zoom
Sony 3D TV Bundle
PlayStation Vita
Wii U

BEST Action / Adventure:

Assassin's Creed Revelations
Batman Arkham City
Hitman Absolution
The Legend of Zelda Skyward Sword
Uncharted 3 Drake's Deception

Best Adventure Game:
AMY
Journey
Jurassic Park: The Game
Luigi's Mansion
Papo & Yo

Best Fighting Game:
Anarchy Reigns
Street Fighter III: Third Strike Online Edition
Street Fighter X Tekken
Tekken Tag Tournament 2
The King of Fighters XIII

Best Shooter
Arma III
Battlefield 3
Prey 2
The Darkness II

Best Racing Game
Forza Motorsport 4
Mario Kart
ModNation Racers
Need for Speed The Run
TrackMania 2 Canyon

Best RPG Game
Bastion
Dark Souls
The Elder Scrolls V: Skyrim
The Lord of the Rings: War in the North
The Witcher 2: Assassins of Kings

Best Strategy Game
Carrier Command: Gaea Mission
Eufloria
Jagged Alliance: Back in Action
Kirby Mass Attack

Best Nintendo 3DS Game
Kid Icarus: Uprising
Luigi's Mansion 2
Mario Kart
Super Mario
The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Best Pc Game
Arma III
Battlefield 3
Hitman Absolution

Best PS3 Game
Battlefield 3
Hitman Absolution
Papo & Yo

Best PlayStation Vita Game
Sound Shapes (working title)
LittleBigPlanet
ModNation Racers
Uncharted: Golden Abyss

Best Xbox 360 Game
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Hitman Absolution
Prey 2

Game of Show
Arma III
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Hitman Absolution
The Legend of Zelda: Skyward Sword
Papo & Yo
Prey 2

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kasra-M

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
جالبه .. !
عنوان uncharted 3 اونجا وایساده و hitman میاد انتخاب میشه !!
به نظر من هم این انتخابات بیشتر جنبه کارتونی داشت !!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اگه فرقی نکرده بودم باز هم بن میشدم.اصولا انسانهایی که کم میارن نمیدونن چی بگن
چه استدلال جالبی واقعا، هرکی یه بار بن بشه دفعه دیگه احتیاط میکنه که اشتباه قبلیش رو تکرار نکنه تا دوباره بن نشه ربطی به تغییر کردن شخصیت فرد نداره.
اگه اشتباهتو قبول میکردی به چرند بودن لیست gs اعتراف میکردی.حرف خودتو برات میزارم:
خب پس میبینیم مضحکترین کاره دنیارو انجام داده ولی شما نمیخوای قبول کنی فقط بلدی بگی به اعتبارش لطمه ای نمیخوره در حالیکه با توجه به گفته خودت دیگه اصلا اعتباری براش نمیمونه.
همونطور که توضیح دادم وقتی gs برای بازی که نمایشی رو 360 نداشته همچین کار مضحکی میکنه یعنی هیچ اعتباری نداره و با دلیل و مدرک هم حرفمو ثابت کردم دیگه چی میگی؟خودت گفتی مگه امکان داره gs بیاد خودشو مضحکه کنه؟حالا که کرد پس بیخیال شو.
شما خیلی حرفها میزنی.اطلاعاتتم اگه بالاتر بود نسبت به مضحکانه ترین انتخابهای gs خرده میگرفتی نه اینکه بیای دفاع کنی و بعد بفهمی اشتباه کردی و نخوای قبول کنی
ببین gs یه سایت درپیت یا یه بچه 15ساله نیست که بگیم هرچی گفته پس احترام بزاریم.ناسلامتی یه زمانی معتبرترین سایت دنیا بوده.وقتی از بازی که نمایشی روی 360 نداشته میاد اون انتخاب مسخره رو میکنه به چیش احترام بزارم؟به خوشگلیش؟
ستدلال مسخره مال شماست که وقتی قضیه bf3 برای 360 رو فهمیدی حاضر نشدی بگی راست میگین بچه ها.انقدر بالا پایین کردی تا گندی که زدی جبران بشه.
خودبزرگ بینی وقتی هست که شما بدونی داری اشتباه میکنی و اشتباهتو قبول نکنی.
شما خودت گفتی gs نمیاد خودشو مضحکه کنه ولی با اون انتخاب کرد ولی بازم نخواستی اشتباهتو قبول کنی.این شمایی که باید راهنمایی بشی چون نمیخوای بپذیری داری اشتباه میکنی.
ببخشید ولی جالبه که بدونی من به اشتباه خودم اقرار کردم اینم جمله ای که گفتم در این مورد:
پس احتمالا گیم اسپات قاطی کرده، توی این یه مورد دیگه من حرفی ندارم، اما جالب بود ویدئو استیج دموی BF3 رو برای (360) ثبت کردند و منم با توجه به اون ازش دفاع میکردم، یه دلیل دور از احتمال دیگه میتونه این باشه که اونا با توجه به سابقه DICE و اینکه میدونن بازیهاشون رو برای هر 3 کنسول تو بهترین حالت بهینه میکنند این انتخاب رو انجام داده باشند که البته زیاد حرفه ای نیست.
وقتی که فرخ با دلیل ثابت کرد که BF3 نمایش کنسولی نداشته منم دیگه از اون حرفم دفاع نکردم و وقتی میگم "حرفی ندارم" یعنی به اشتباهم اقرار میکنم اونوقت شما بازم بگو که من حاضر نیستم اشتباهم رو بپذیرم!
حالا نکته بعدی در مورد معتبر بودن یا مضحکه بودن Gamespot هست که شما فکر کردی اگه فلان بازی رو فلان کنسول نمایش نداشته پس کلا نباید توی اون لیست حضور داشته باشه باید بگم کاملا اشتباه میکنی(البته خودم هم در ابتدا اشتباه میکردم) برای ثابت کردن اشتباهت این جمله از آریا رو بخون تا متوجه مطلب بشی:
البته موضوع اون BF3 360 فکر نکنم انقدرا مهم باشه ! :biggrin1: بعید میدونم همه بازیها توی E3 هر 3 نسخه رو نشون بدن. حداکثر یه نسخه کنسولی و یه نسخه PC رو نشون میدن و منتقد هم میتونه براساس اونها وضعیت اون یکی نسخه رو بفهمه. وقتی BF3 PS3 رو نمایش میدن , توی 360 هم همونه و قرار نیست از نظر گیم پلی فرقی داشته باشه. گرافیکش هم چه بهتر چه بدتر , توی این انتخاب تآثیری نمیذاره. برای همین IGN هم BF3 رو بین بهترین های 360 گذاشته بود.
یا Hitman رو واقعآ بعید میدونم 3 تا نسخه ـش رو نمایش داده باشن ! بازی ای که نمایش عمومی نداشته , تقریبآ محاله توی نمایش پشت صحنه هر سه تا پلتفورم رو نشون داده باشن. یکی رو نشون میدن و منتقدین نظرشون رو به هر سه پلتفورم منتقل میکنن چون از نظر گرافیکی که مهم نیست یه کم فرق داشته باشن و از نظر گیم پلی هم احتمالآ نسخه های کنسولی و PC خیلی به هم شبیه هستن.
پس اگه اینجوری باشه IGN هم خیلی مسخره و مضحکه و آشغال هست چون در قسمت 360 بازی BF3 رو کاندید کرده! اون طرز فکر اشتباه هست و طبق چیزی که آریا میگه همچین اتفاقاتی اصلا عجیب نیست که شما اومدی با مانور دادن روش به خراب کردن GS میپردازی! لطفا اگه دوست داری اشتباهت رو قبول کن همونطور که منم قبول کردم!
هرچند وقتی میدونم حرفی نداری بزنی مجبوری آسمون ریسمون ببافی.
پس شما هم حرفی نداشتی که قضیه های قدیمی که مربوط به چند ماه پیش بود رو کشیدی وسط.

• Like
Reactions: VahiD_ST

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
چه استدلال جالبی واقعا، هرکی یه بار بن بشه دفعه دیگه احتیاط میکنه که اشتباه قبلیش رو تکرار نکنه تا دوباره بن نشه ربطی به تغییر کردن شخصیت فرد نداره.
اون آیدی به من هیچ ارتباطی نداشت و برای برادرم بود که مشکلات زیادی هم داشت و یه سری رفتارهای ناشایست انجام میداد.و چون به تو ربطی نداره دلیلی نداشت توضیح بدم.در ضمن شخصیت من و برادرم زمین تا زیرزمین فرق داره.شاهد بزرگم هم اینجا آریا هست.

بعدشم دیگه زیادی داری جفنگ میگی.بحث من سرنبود آنچارتد و گیرز و اینکه چرا همه جا هیتمن انتخاب شده بود و بازهم تاکید میکنم که به شما ارتباطی نداره و نخواهد داشت.اگر با هم نسبتی داشتیم و یا دوست بودیم اونوقت یه چیزی.ولی وقتی که شما برای من هیچ ارزشی نداری دلیلی نداره بیای الکی دخالت کنی.کل حرف من اینه.تو گیر دادی که برای چی ما میگیم انتخاب gs مشکل داشته و باید بگیم که انتخابهاش خوب بوده.پس سعی کن حد خودتو بدونی و به کاری که بهت مربوط نیست وارد نشی.
عزیزان اینجا محل جنگ و دعوای خصوصی نیست. برای ادامه بحثتون میتونید از پیام خصوصی یا پروفایل استفاده کنید
چشم آقا کیوان.ساری.

از دوستانی هم که با این بحثا حوصلشون سر رفت عذر میخوام.

آخرین ویرایش:

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا

برادر من خودم خیلی وقته که شما رو می شناسم :|
کاملا با پست ها و رفتارت آشنام
خودت رو زیاد ناراحت نکن
بالاخره هر کسی نظری داره /:)
هر چند من 100٪ با نظراتت موافقم >:d<
اشتباهی به این بزرگی هیچ جای توجیهی برای GS نذاشته
و مرسی که بحثو خاتمه دادی

• Like
Reactions: u.s.a

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اون آیدی به من هیچ ارتباطی نداشت و برای برادرم بود که مشکلات زیادی هم داشت و یه سری رفتارهای ناشایست انجام میداد.و چون به تو ربطی نداره دلیلی نداشت توضیح بدم.در ضمن شخصیت من و برادرم زمین تا زیرزمین فرق داره.شاهد بزرگم هم اینجا آریا هست.

بعدشم دیگه زیادی داری جفنگ میگی.بحث من سرنبود آنچارتد و گیرز و اینکه چرا همه جا هیتمن انتخاب شده بود و بازهم تاکید میکنم که به شما ارتباطی نداره و نخواهد داشت.اگر با هم نسبتی داشتیم و یا دوست بودیم اونوقت یه چیزی.ولی وقتی که شما برای من هیچ ارزشی نداری دلیلی نداره بیای الکی دخالت کنی.کل حرف من اینه.تو گیر دادی که برای چی ما میگیم انتخاب gs مشکل داشته و باید بگیم که انتخابهاش خوب بوده.پس سعی کن حد خودتو بدونی و به کاری که بهت مربوط نیست وارد نشی.

چشم آقا کیوان.ساری.

ببخشید ولی هنوز حرف من تمام نشده و نمیشه الکی بحث رو خاتمه داد، در مورد اون یوزرت که به من کلا ربطی نداره و ببخشید اگه موضوع اونو وسط کشیدم دلیلش این بود که تو هم داشتی سابقه و گذشته منو وسط میکشیدی!
عزیزم منم کاری با حرف شما نداشتم برو صفحات اول تاپیک رو دوباره بخون من اومدم نظرم رو گفتم بعد یه عده اومدن نقل قول کردن و گفتن نظرت اشتباهه و منم اومدم و جوابشون رو دادم که یه وقت فکر نکنن دارن درست میگن! یادت هم باشه این تو بودی که اول اومدی و حرف های منو نقل قول کردی و نظر دادی! وگرنه من کوچکترین کاری با افرادی امثال شما نداشتم هیچ کاری هم با کسی ندارم که نظرش در مورد این انتخاب ها چیه و فقط و فقط از نظر خودم دفاع کردم.
فکر کنم به اندازه کافی توضیح دادم اینم آخرین پستم توی این تاپیک و دیگه هرکس هرچیز در این مورد بگه اصلا برام مهم نیست!

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
اول از همه دوستان معذرت میخوام بابت طولانی شدن پست، 3 روز دارم این نوشته ها رو میبینم و ازشون گذشتم، نوشته ها خطاب به من نیستن ولی قابل تحمل و سکوت هم نیستن!

جناب Shang Tsung دو 3 روزه که دارم پست های فراوان شما در این تاپیک رو میخونم و حقیقتا دوستانه میگم چون محتویات پوچی داشتن و متن های ساده و سطحی فراوانی درشون وجود داشت ازشون گذشتم، چون فقط در این پست های شما نوشته هایی مثل: دیده میشد!
و در آخر اصلا برام مهم نیست که تخصص چی داری از شما بزرگترهاش نتونستن منو به زمین بزنند.
در جواب یکی از دوستان اینو گفتی! پس هدفت فقط اینه که کسی نتونه زمینت بزنه؟! حتی اگر حرفش درست هم باشه ولی چون شما دوست نداری و نمیزاری کسی زمینت بزنه حرفش رو قبول نمیکنی و به مخالفت باهاش ادامه میدی!!!!!؟
من فقط حرفم رو میزنم دیگران دلشون بخواد هدایت بشن یا بخوان نشن این دیگه به من ربطی نداره!
پس یعنی شما مسئول هدایت کردن دیگران هستی؟! اونوقت شما چی تشریف دارید که میخواید دیگران رو هدایت کنی؟!حرف شما اینه که از حرف های من باید هدایت بشید اگر شدید که براتون خوبه و اگر نشدید مشکل من نیست!!!!! شخصا واقعا متاسفم
در ضمن درسته من فکر میکنم اطلاعاتم در این زمینه بالاتر هست و از بقیه منطقی تر بحث میکنم دلم میخواد دیگران رو راهنمایی کنم و به شما این قضیه اصلا ربطی نداره چون رفتارم کاملا در چارچوب سایته.
واقعا این قسمت رو بدون شرح بزارم بهتره
من اومدم با دلیل و منطق از انتخاب های GS دفاع کردم تا بقیه به باطن ماجرا پی ببرند و فقط ظاهر ماجرا رو نبینند.
آها پس فقط شما میتونید به باطن ماجرا پی میبرید و بقیه فقط ظاهرو میبینن؟!
در ضمن من دوست دارم بقیه رو راهنمایی کنم حتی اگه صلاحیت اینکار رو نداشته باشم هرکس بخواد به راهنمایی هام گوش میده و هرکس نخواست بهش بی اعتنایی میکنه من کاملا خودم رو در این مقام میدونم اگه از نظر شما "راهنمایی دیگران" "خودبزرگ بینی" هست دیگه به من ربطی نداره!
و از دوباره همون سناریوی شما و تاکید بر راهنمایی کردن دوستان که میگید صلاحیت راهنمایی کردنتون رو دارم! در اینجا هم ظاهرا منظور اینه که میخواید در ارتباط با نظرات شخصی یک فرد تصمیم گیری کنید و اونو با راهنمایی خودتون مثل 3 نقل قول بالا هدایت کنید!!!!! تاسف

و نوشته ای که بیشتر روی من تاثیر گذاشت و بر این سمت آوردم که پستی ارسال کنم، نوشته پایین از فرمایشات خداگونه شماست:
ولی مثلا یه عده اومده بودن دلیل هایی آورده بودن که منطقی نبود و منم جوابشون رو دادم که یه وقت فکر نکنند دارن حرف درستی میزنند
درستی یا اشتباه بودن حرف های دوستان هم ظاهرا شما مشخص میکنی؟ نکنه اون یه عده که از نظر شما حرف های منطقی نمیزدند، دوستانی بودند که میگفتند چرا Gears 3 یا ME3 حداقل در یک بخش کاندید نشدند؟! یا اگر دوستانی که گفتند چرا Gears 3 جایزه X360 رو نبرد حرف غیر منطقی زدن یا نظرشونو گفتند؟ یا وقتی بازی مثل U3 هست چرا باید بازی غیر از این برنده بخش PS3 بشه؟ پس مثکه اینا حرف های غیر منطقی هستند؟!

در کل ببین عزیز من در تک تک کلمات شما: غرور، در جمله های شما: خودبینی، و در کل پست های شما بالاترین و بهترین دونستن خودتون از جهات مختلف مثل عقل،درک، اطلاعات نسبت به دیگران کاملا به چشم میاد که اصلا جالب نیست پیشنهاد میکنم در اخلاقتون بازبینی کنید، تصمیم با خودت :)
و سعی داری و دوست داری که حرف های خودت رو به کرسی بشونی، حرف های خودت رو به دیگران تلقین کنی، و در آخر پایان دهنده بحث خودت باشی که پیش خودت فکر کنی که چون تو آخرین نفر جواب دادی پس حتما بحث رو بردی!! از دوستان خواهش میکنم برای دلخوشی این دوستمون بزارن آخرین نفر خودش تمام کنه و هر حرفی میزنه تایید کنید، و لقب بهترین بودن رو بهش بدید که خوشحال بشه در غیر این صورت ناراحت میشه دوستمون، پست های تاپیک هم خودت به تنهایی به 200 تا برسون و اسم تاپیک هم عوض بشه به:
توصیه ها و راهنمایی های مفید Shang Tsung جهت هدایت به بهترین و بالاترین شدن( متفاوت بودن)
بدم نیست که پست هات رو به انگلیسی تبدیل کنی و به مسئولان Gamespot برسونی ;)
از همه معذرت میخوام بخاطر طولانی شدن پست

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
واسه دوستانی که فکر میکنن گیم اسقات و بقیه سایت های مزدور واسه راه رضای خدا لیست از خودشون بیرون میدن و بازی هارو نقد میکنن متاسفم . واقعا فکر کردید تو این صنعت با این همه پول این منتقد های این سایت ها و خودشون واسه دل شما لیست میدن بیرون ؟
خدا رو شکر 2 ریال این جفنگیات واسه من اهمیت نداره وگرنه منم میشدم مثل بعضی ها که چرتکه میندازن ببینن امتیاز کودوم بازی رو کودوم سایت بیشتر داده بعد بازی رو میخرن و بازی میکنن:d

این انتخاب بهترینها اهداف مالی پشتششون هست و اصلا من این انتخابها رو قبول ندارم اون از ign که در همه ی موارد اومده بود bioshack رو بهترین انتخاب کرده بود این هم از این که اومده hitman رو بهترین انتخاب کرده واقعا متاسفم براشون هر شرکتی بیشتر پول بده اون رو انتخاب میکنن !!!

مرسی ، دقیــــــــــقا" همینطوره . . . :)
راستی داداش Activision دمت گرم بابت پست 127 ;)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
جناب Shang Tsung دو 3 روزه که دارم پست های فراوان شما در این تاپیک رو میخونم و حقیقتا دوستانه میگم چون محتویات پوچی داشتن و متن های ساده و سطحی فراوانی درشون وجود داشت ازشون گذشتم، چون فقط در این پست های شما نوشته هایی مثل: دیده میشد!
میتونستی از این یکی هم بگذری:) اصلا برام مهم نیست چون میدونم خیلی های دیگه حرف های منو پوچ و سطحی نمیدونن شما هم که فقط بلدی حرف های پوچ و سطحی رو از لابلای اون همه پستی که من دادم بیرون بکشی بهتره درمورد نظرات مخالفی که با نظرت داده میشه با دید وسیع تری نگاه کنی و هم نقاط مثبت رو نگاه کنی و هم نقاط منفی رو!
در جواب یکی از دوستان اینو گفتی! پس هدفت فقط اینه که کسی نتونه زمینت بزنه؟! حتی اگر حرفش درست هم باشه ولی چون شما دوست نداری و نمیزاری کسی زمینت بزنه حرفش رو قبول نمیکنی و به مخالفت باهاش ادامه میدی!!!!!؟
شما قبلا استعدادتون رو در این زمینه که حرف های دیگران رو بدجور نقل قول کنید نشون دادید و اون دفعه هم کوچکترین جوابی جلوی اون پستی که از وسط حرف من نقل قول کرده بودید نیاوردید!
این حرفی بوده که من در جوابش اون جمله رو گفتم:
اولیش اینکه سلطان دموکراسی هستم.دومیش هم اینه که کسانی که خودشون رو خیلی دست بالا بگیرن جوری با مخ میکوبم زمین که دیگه نتونه ادعا کنه.
حالا این حرف زشت تر هست یا اون جوابی که من دادم؟! انتظار داشتی بیام بگم بفرما منو بکوبون توی زمین جناب سلطان دموکراسی؟! منم کسی نیستم که بی منطق با دیگران صحبت کنم و گفتم که با اون رفتارهایی که اون جناب از خودشون نشون دادند نمیتونن منو بکوبونن زمین همین! اگه از یه واژه مودبانه تر استفاده میکرد بالطبع میتونستم جواب بهتری بدم!
پس یعنی شما مسئول هدایت کردن دیگران هستی؟! اونوقت شما چی تشریف دارید که میخواید دیگران رو هدایت کنی؟!حرف شما اینه که از حرف های من باید هدایت بشید اگر شدید که براتون خوبه و اگر نشدید مشکل من نیست!!!!! شخصا واقعا متاسفم
نه مسئول نیستم اما دوست دارم برخی از دوستانم رو راهنمایی کنم، خدا رو شکر به اطلاعات و سطح دانشم اطمینان کافی رو دارم و این اصلا چیز بدی نیست(اگه از نظر شما بده دیگه...) هرکس بخواد میتونه نظرات منو بخونه و قبولشون کنه هرکسی هم نخواد احترامش برای من واجبه هیچوقت هم نگفتم که نظرات من درسته فقط خواستم نظرمو بگم تشخیص این مساله با خود کاربرا هست!
آها پس فقط شما میتونید به باطن ماجرا پی میبرید و بقیه فقط ظاهرو میبینن؟!
نه فقط من نیستم خیلی های دیگه هم هستن، منم بعضی جاها با دیدن ظاهر یه قضیه گول میخورم و دوستام یا افراد دیگه باطنش رو برام روشن میکنند و خیلی هم از این قضیه خوشحال میشم حالا اینکه بعضی چشم دیدن حقیقت رو ندارن خودش یه مساله دیگست....
درستی یا اشتباه بودن حرف های دوستان هم ظاهرا شما مشخص میکنی؟ نکنه اون یه عده که از نظر شما حرف های منطقی نمیزدند، دوستانی بودند که میگفتند چرا Gears 3 یا ME3 حداقل در یک بخش کاندید نشدند؟! یا اگر دوستانی که گفتند چرا Gears 3 جایزه X360 رو نبرد حرف غیر منطقی زدن یا نظرشونو گفتند؟ یا وقتی بازی مثل U3 هست چرا باید بازی غیر از این برنده بخش PS3 بشه؟ پس مثکه اینا حرف های غیر منطقی هستند؟!
آره من نظر خودم رو میتونم بگم و از نظر من این نظرات غیرمنطقی هست این افراد فقط نظرشون رو نگفتن بلکه اومدن بالکل لیست رو زیر سوال بردند، مطمئنم اگه فقط Geow 3 نامزد بخش 360 میشد و U3 هم برنده بخش PS3 همین افراد نظرشون 180 درجه عوض میشد و کلی از این لیست تعریف میکردند و اینم یعنی غیر منطقی! ولی در هرصورت بازم نظرشون برام قابل احترام هست و منم چیز بدی در جوابشون نگفتم اون دوستمون u.s.a بود که بحث رو به حاشیه کشید وگرنه من صحبتم با سایر کاربرا داشت در کمال آرامش و منطق انجام میگرفت.
در کل ببین عزیز من در تک تک کلمات شما: غرور، در جمله های شما: خودبینی، و در کل پست های شما بالاترین و بهترین دونستن خودتون از جهات مختلف مثل عقل،درک، اطلاعات نسبت به دیگران کاملا به چشم میاد که اصلا جالب نیست پیشنهاد میکنم در اخلاقتون بازبینی کنید، تصمیم با خودت :)
نظر خودته قابل احترام هم هست هرطور که دوست داری فکر کن!
و سعی داری و دوست داری که حرف های خودت رو به کرسی بشونی، حرف های خودت رو به دیگران تلقین کنی، و در آخر پایان دهنده بحث خودت باشی که پیش خودت فکر کنی که چون تو آخرین نفر جواب دادی پس حتما بحث رو بردی!!
=)) یه 2-3 تا تاپیک هست که من توشون چیز اشتباهی رو گفته بودم ولی آخرش به اشتباهم اقرار کردم و خاتمه دهنده بحث هم خودم نبودم میخوای نمونه بدم؟!
بدم نیست که پست هات رو به انگلیسی تبدیل کنی و به مسئولان Gamespot برسونی ;)
حتما ایده خوبیه>:d<
حضرت مسیح(ع):از کسی ایراد نگیرید تا از شما نیز ایراد نگیرند. زیرا هر طور که با دیگران رفتار کنید، همانگونه با شما رفتار خواهند کرد. چرا پر کاه را در چشم برادرت می بینی، اما تیر چوب را در چشم خودت نمی بینی؟ چگونه جرأت می کنی بگویی : اجازه بده پر کاه را از چشمت در آورم ، در حالی که خودت چوبی در چشم داری؟
بخاطر این این حرف رو میزنم که دیگران هم ایرادات منو بگیرن، والا من توی آیین دینم شنیدم که برادران آینه یکدیگرند و باید عیب و ایراد های هم رو برطرف کنند. شاید اینجا اطلاعات من بالا باشه اما جای دیگه اطلاعات یه شخص دیگه بهتر باشه و من خوشحال میشم چیزی ازش یاد بگیرم.
اشتباه نوشتاری بود
آره کاملا معلومه!

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
چون کیوان جان تذکر دادن که ادامه ندید بنده هم بحث رو تموم کردم و ادامه هم نمیدم ولی این جمله رو فقط اینجا مینویسم.
حضرت مسیح(ع):از کسی ایراد نگیرید تا از شما نیز ایراد نگیرند. زیرا هر طور که با دیگران رفتار کنید، همانگونه با شما رفتار خواهند کرد. چرا پر کاه را در چشم برادرت می بینی، اما تیر چوب را در چشم خودت نمی بینی؟ چگونه جرأت می کنی بگویی : اجازه بده پر کاه را از چشمت در آورم ، در حالی که خودت چوبی در چشم داری؟

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
جناب شنگ سانگ میشه یه نفر از دوستانی که صلاحیت حرفاتونو تایید کردن معرفی کنید ؟! بعضی از جمله های شما باعث میشه آدم حس کنه داری به شعور بقیه توهین می کنی . شما فن گیم اسپاتی باش ولی اینقدر سعی نکن با نفهم جلوه دادن مردم و دانا و منطقی نشون دادن خودت از تفکراتت ( که اونم با مخالفت همه روبرو شده) دفاع کنی . لطفا اینقدر بحث رو بیهوده ادامه نده و شعور مردم رو زیر پات نذار.
درخت هرچه پر بار تر ، سنگین تر :)

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آقایون من فارسی گفتم به خدا... بعد از این پست دیگه پستی در مورد دعوای شخصیتون نبینم. وگرنه برخورد میشه باهاتون.

پ.ن:انقدرهم ضایع پست ندید، این یه نصیحت دوستانه بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر