E3 2011 | بهترینهای E3 از نظر Gamespot

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
Gamespot هم امروز بهترینهای E3 معرفی کرد که لیست اون به شرح زیر است برندگان با رنگ سبز مشخص شدند

Best Downloadable Game
Awesomenauts
Bastion
Eufloria
Journey
Papo & Yo

Best Graphics
Arma III
Battlefield 3
BioShock: Infinite
Forza Motorsport 4
Uncharted 3: Drake's Deception

Best Stage Demo
Batman: Arkham City
Prey 2
Saints Row: The Third
Tomb Raider
Twisted Metal

Most Disappointing Absence
Beyond Good & Evil 2 (working title)
Max Payne 3
Metal Gear Solid: Rising
The Last Guardian

Best E3 2011 Trailer
Assassin's Creed: Revelations
Prey 2
Star Wars: The Old Republic
Tomb Raider

Best Motion Control Game
Dance Central 2
No More Heroes: Heroes Paradise
Sesame Street: Once Upon a Monster
The Gunstringer
The Legend of Zelda: Skyward Sword

Best Hardware
Fanatec Elite Forza Motorsport 4 Wheel
Nyko Kinect Zoom
Sony 3D TV Bundle
PlayStation Vita
Wii U

BEST Action / Adventure:

Assassin's Creed Revelations
Batman Arkham City
Hitman Absolution
The Legend of Zelda Skyward Sword
Uncharted 3 Drake's Deception

Best Adventure Game:
AMY
Journey
Jurassic Park: The Game
Luigi's Mansion
Papo & Yo

Best Fighting Game:
Anarchy Reigns
Street Fighter III: Third Strike Online Edition
Street Fighter X Tekken
Tekken Tag Tournament 2
The King of Fighters XIII

Best Shooter
Arma III
Battlefield 3
Prey 2
The Darkness II

Best Racing Game
Forza Motorsport 4
Mario Kart
ModNation Racers
Need for Speed The Run
TrackMania 2 Canyon

Best RPG Game
Bastion
Dark Souls
The Elder Scrolls V: Skyrim
The Lord of the Rings: War in the North
The Witcher 2: Assassins of Kings

Best Strategy Game
Carrier Command: Gaea Mission
Eufloria
Jagged Alliance: Back in Action
Kirby Mass Attack

Best Nintendo 3DS Game
Kid Icarus: Uprising
Luigi's Mansion 2
Mario Kart
Super Mario
The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Best Pc Game
Arma III
Battlefield 3
Hitman Absolution

Best PS3 Game
Battlefield 3
Hitman Absolution
Papo & Yo

Best PlayStation Vita Game
Sound Shapes (working title)
LittleBigPlanet
ModNation Racers
Uncharted: Golden Abyss

Best Xbox 360 Game
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Hitman Absolution
Prey 2

Game of Show
Arma III
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Hitman Absolution
The Legend of Zelda: Skyward Sword
Papo & Yo
Prey 2

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kasra-M

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
میشه برای من احترام به نظر دیگران رو معنی کنی؟الان من چه بی احترامی کردم؟من اومدم به لیست گیم اسپات ایراد گرفتم و شما ازش دفاع کردی.خب این اسمش میشه گفتگو نه بی احترامی به نظر شما.اما شما ظاهرا زیادی دیکتاتور هستی و دوست نداری کسی نظر مخالف شما بده.و در ضمن این شما بودی که نتونستی به نظر سایر بچه ها احترام بزاری.اونم به این دلیل که به این لیست فوق العاده مزخرف اعتراض داشتن.

من همیشه گفتم هرچیزی که با منطق جور نیاد قبولش ندارم.میخواد حتی وحی منزل باشه.
-----
احتمالا این نمایش هیتمن پست درهای بسته!!!!!جسابی گیم اسپات رو راضی کرده.
حتما به جز نمایش خبرهای دیگه ایی هم بوده:))

به نکته ظریفی اشاره کردی اشکان جان.آفرین آفرین:d:d
دقیقا برعکس شما نبودی که توی صفحه قبل گفتی یه عده در کنار گیم اسپات برای اینکه خودشون رو متفاوت و خفن جلوه بدن میان پست های مخالف با نظر بقیه میدن؟ این یعنی معنی حقیقی بی احترامی! من اگه قرار بود خودم رو متفاوت جلوه بدم خیلی جاهای دیگه اینکار رو میکردم و همونطرو هم که گفتم از همون اولی که اینجا عضو شدم طرفدار GS بودم البته اون زمان خدا رو شکر هنوز سایت متفاوتی نشده بود LOL!
دوما من کجای رفتارم دیکتاتوری وجود داشت؟ فرخ اومد گفت BF3 نمایش نداشته و منم راضی شدم و گفتم انتخاب BF3 در بخش 360 اشتباه بوده یا مثلا انتخاب نشدن Rayman توی بهترین گرافیک هم همینطور اگه قرار بود الکی از چیزی دفاع کنم اشتباهاتش رو هم قبول نمیکردم و سوما این دیگه نهایت بی احترامیه که به لیستی که برای دیگران با ارزش هست لقب "فوق العاده مزخرف" بدیم! حرف هام رو هم با منطق زدم که یا ندیدی یا عمدا چشمت رو روی قسمت های منطقیش بستی! در ضمن این پستتون تا زمان عرضه Hitman و سایر بازی ها محفوظ میمونه که در نهایت باهاش نشون بدم که Hitman به اون چیزی که لایقش بوده دست یافته و هیچ سایت بازی رسما نمیاد بخاطر رشوه یا معروف شدن یه بازی رو الکی بهترین کنه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,122
نام
آریا
البته موضوع اون BF3 360 فکر نکنم انقدرا مهم باشه ! :D بعید میدونم همه بازیها توی E3 هر 3 نسخه رو نشون بدن. حداکثر یه نسخه کنسولی و یه نسخه PC رو نشون میدن و منتقد هم میتونه براساس اونها وضعیت اون یکی نسخه رو بفهمه. وقتی BF3 PS3 رو نمایش میدن , توی 360 هم همونه و قرار نیست از نظر گیم پلی فرقی داشته باشه. گرافیکش هم چه بهتر چه بدتر , توی این انتخاب تآثیری نمیذاره. برای همین IGN هم BF3 رو بین بهترین های 360 گذاشته بود.
یا Hitman رو واقعآ بعید میدونم 3 تا نسخه ـش رو نمایش داده باشن ! بازی ای که نمایش عمومی نداشته , تقریبآ محاله توی نمایش پشت صحنه هر سه تا پلتفورم رو نشون داده باشن. یکی رو نشون میدن و منتقدین نظرشون رو به هر سه پلتفورم منتقل میکنن چون از نظر گرافیکی که مهم نیست یه کم فرق داشته باشن و از نظر گیم پلی هم احتمالآ نسخه های کنسولی و PC خیلی به هم شبیه هستن.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,183
نام
حسین
دقیقا برعکس شما نبودی که توی صفحه قبل گفتی یه عده در کنار گیم اسپات برای اینکه خودشون رو متفاوت و خفن جلوه بدن میان پست های مخالف با نظر بقیه میدن؟ این یعنی معنی حقیقی بی احترامی! من اگه قرار بود خودم رو متفاوت جلوه بدم خیلی جاهای دیگه اینکار رو میکردم و همونطرو هم که گفتم از همون اولی که اینجا عضو شدم طرفدار GS بودم البته اون زمان خدا رو شکر هنوز سایت متفاوتی نشده بود LOL!
دوما من کجای رفتارم دیکتاتوری وجود داشت؟ فرخ اومد گفت BF3 نمایش نداشته و منم راضی شدم و گفتم انتخاب BF3 در بخش 360 اشتباه بوده یا مثلا انتخاب نشدن Rayman توی بهترین گرافیک هم همینطور اگه قرار بود الکی از چیزی دفاع کنم اشتباهاتش رو هم قبول نمیکردم و سوما این دیگه نهایت بی احترامیه که به لیستی که برای دیگران با ارزش هست لقب "فوق العاده مزخرف" بدیم! حرف هام رو هم با منطق زدم که یا ندیدی یا عمدا چشمت رو روی قسمت های منطقیش بستی! در ضمن این پستتون تا زمان عرضه Hitman و سایر بازی ها محفوظ میمونه که در نهایت باهاش نشون بدم که Hitman به اون چیزی که لایقش بوده دست یافته و هیچ سایت بازی رسما نمیاد بخاطر رشوه یا معروف شدن یه بازی رو الکی بهترین کنه!
بله من اون جمله رو گفتم.تا ابد هم میگم شما دوست داری متفاوت جلوه کنی.چون رفتارهای زیادی بر این مبنا ازت دیدم.نه فقط من.بلکه خیلیها هم همین نظر رو دارن.

بعدشم یکم مشکل داری شما.من میگم این لیست برای من مزخرف هست.در سایر صحبتهای شما هم منطقی وجود نداشت.اون پست رو هم بوکمارک کن.هیتمن هم هرچقدر خفن بشه برام مهم نیست.اگر الان خدا بگه هیتمن بهترین بازی هست،بازم من این لیست گیم اسپات رو قبول نمیکنم.اون تیکه هم که گفتم منظورم رشوه نبود.شما اگر نگرفتی مشکل من نیست
.
Hitman به اون چیزی که لایقش بوده دست یافته
مثل گیرز 2 که چون گرافیکش خیلی آشغال بود تو سال 2008 حتی بین نامزهای 360 قرار نگرفت!!!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بله من اون جمله رو گفتم.تا ابد هم میگم شما دوست داری متفاوت جلوه کنی.چون رفتارهای زیادی بر این مبنا ازت دیدم.نه فقط من.بلکه خیلیها هم همین نظر رو دارن.

بعدشم یکم مشکل داری شما.من میگم این لیست برای من مزخرف هست.در سایر صحبتهای شما هم منطقی وجود نداشت.اون پست رو هم بوکمارک کن.هیتمن هم هرچقدر خفن بشه برام مهم نیست.اگر الان خدا بگه هیتمن بهترین بازی هست،بازم من این لیست گیم اسپات رو قبول نمیکنم.اون تیکه هم که گفتم منظورم رشوه نبود.شما اگر نگرفتی مشکل من نیست
.

مثل گیرز 2 که چون گرافیکش خیلی آشغال بود تو سال 2008 حتی بین نامزهای 360 قرار نگرفت!!!
عجب چه قدر خوبه که خودت به رفتار ناپسندت اقرار میکنی، همونطور که گفتم من توی صفحه های قبلی کلی دلیل برای حرف هام آوردم و اشتباهات رو هم قبول کردم اگه فکر میکنی خیلی ها با نظرت موافقن جالبه بدونی که خیلی ها هم با نظرات من موافقن و به تمام پست های این تاپیکم دونه دونه اعتبار دادن و اتفاقا از همه جالب تر اینه که همین افراد جزو کاربرای فهمیده و سابقه دار انجمن هستند اما چون میبینند توضیحات من کافی هست دلیلی نمی بینند که بیان و حرف های منو تکرار کنند! و آخر اصلا برام مهم نیست که تو و بقیه در مورد رفتار من چه فکری میکنید، چیزی که برای من مهمه اینه که ته دلم میدونم از روز اولی که پا به دنیای Game و Internet گذاشتم طرفدار GS بودم و شاید توی یه جمع اونم توی یه فروم ایرانی رفتار من متفاوت جلوه کنه اما مطمئنا توی یه فروم خارجی که سطح دانش کاربراش بیشتر ه، رفتار منو یه رفتار کاملا معمولی بحساب میارن چرا؟! چون خداوند انسان ها رو متفاوت خلق کرده و هرکس سلیقه و نظر خاص خودش رو داره و این نهایت مسخره بازی هست که با دونستن همچین بدیهیاتی من یا هرکس دیگه ای رو به رفتارهای ناشایست متهم کنی!
در مورد اون قسمت هم که بنفش کردم باید بگم اصلا مهم نیست که شما این لیست رو قبول نکنی چون هزاران نفر توی اون سر دنیا که خیلی اطلاعاتشون از من و شما بالاتر هست قبولش میکنن!

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,183
نام
حسین
عجب چه قدر خوبه که خودت به رفتار ناپسندت اقرار میکنی، همونطور که گفتم من توی صفحه های قبلی کلی دلیل برای حرف هام آوردم و اشتباهات رو هم قبول کردم اگه فکر میکنی خیلی ها با نظرت موافقن جالبه بدونی که خیلی ها هم با نظرات من موافقن و به تمام پست های این تاپیکم دونه دونه اعتبار دادن و اتفاقا از همه جالب تر اینه که همین افراد جزو کاربرای فهمیده و سابقه دار انجمن هستند اما چون میبینند توضیحات من کافی هست دلیلی نمی بینند که بیان و حرف های منو تکرار کنند! و آخر اصلا برام مهم نیست که تو و بقیه در مورد رفتار من چه فکری میکنید، چیزی که برای من مهمه اینه که ته دلم میدونم از روز اولی که پا به دنیای Game و Internet گذاشتم طرفدار GS بودم و شاید توی یه جمع اونم توی یه فروم ایرانی رفتار من متفاوت جلوه کنه اما مطمئنا توی یه فروم خارجی که سطح دانش کاربراش بیشتر ه، رفتار منو یه رفتار کاملا معمولی بحساب میارن چرا؟! چون خداوند انسان ها رو متفاوت خلق کرده و هرکس سلیقه و نظر خاص خودش رو داره و این نهایت مسخره بازی هست که با دونستن همچین بدیهیاتی من یا هرکس دیگه ای رو به رفتارهای ناشایست متهم کنی!
در مورد اون قسمت هم که بنفش کردم باید بگم اصلا مهم نیست که شما این لیست رو قبول نکنی چون هزاران نفر توی اون سر دنیا که خیلی اطلاعاتشون از من و شما بالاتر هست قبولش میکنن!
و من بازهم میگم که شما مشکل داری.چون در مورد حضور بازی سنتر در مراسم رونمائی کیلزون 3 تنها کسی که شروع کرد به ترول جنابعالی بودی.در مورد اعتبار هم زیاد خوشحال نشو.کسان زیادی هم به پستهای من اعتبار دادن که بیشتر لایق پاک شدن بوده تا اعتبار.

اگر هم واقعا برات مهم نبود که نظر من یا دوستان دیگه چی هست اینجوری خودت رو به دیوار نمیکوبیدی و بالا پائین نمیپریدی و خیلی راحت از کنارش میگذشتی.

• Like
Reactions: Ezio da Firenze

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
و من بازهم میگم که شما مشکل داری.چون در مورد حضور بازی سنتر در مراسم رونمائی کیلزون 3 تنها کسی که شروع کرد به ترول جنابعالی بودی.در مورد اعتبار هم زیاد خوشحال نشو.کسان زیادی هم به پستهای من اعتبار دادن که بیشتر لایق پاک شدن بوده تا اعتبار.

اگر هم واقعا برات مهم نبود که نظر من یا دوستان دیگه چی هست اینجوری خودت رو به دیوار نمیکوبیدی و بالا پائین نمیپریدی و خیلی راحت از کنارش میگذشتی.
آها پس یعنی مثلا امکان نداره من از اون موقع که ترول کردم تا الان تغییر کرده باشم؟! اصلا من خودم میدونستم اونجا اشتباه کردم اما این واقعا چه ربطی به حرف های الانم داره که دارم با دلیل و منطق بیانشون میکنم؟
بعدش من نظرات افراد دیگه اگه منطقی باشه برام قابل احترامه اما همین شما و خیلی های دیگه که ستاره اعتبارشون تا اون ته کشیده شده وقتی میاین یه لیست استاندارد رو براحتی زیر سوال میبرید و اونوقت خیلی های دیگه به تبعیت از شما برای اینکه خودشیرینی کنن میان پست های شاد و خوشحال میدن، همچین نظراتی باعث میشه کیفیت و سطح گفتگوها توی فروم پایین بیاد و هیچکس جرات نمیکنه بیاد و راحت نظر خودش رو بده(اگه مخالف باشه) من اومدم با دلیل و منطق از انتخاب های GS دفاع کردم تا بقیه به باطن ماجرا پی ببرند و فقط ظاهر ماجرا رو نبینند. حتی اگه بخوایم BF3 رو از لیست 360 حذف کنیم بازم بنظر من و خیلی های دیگه Rayman Origins نمایش خارق العاده تری نسبت به بقیه بازی های Xbox داشته و اون حقشه که جایگزین BF3 بشه پس بازم میبینیم که Geow عزیز توی لیست جایی نداره و مطمئنم اگه این ویرایش ها هم انجام میشد بازم شما میومدی همین حرفا رو میزدی و بقیه هم بدلیل حضور نداشتن "گیرز" یا اول نشدن "Uncharted" این لیست رو مزخرف میدونستن هدف من این بود که بگم درسته این لیست اشتباهات کوچکی داره اما اصلا نمیشه بهش لقب مزخرف و آشغال و ... داد بیاید از انتخاب هاش ایراد بگیرید و منم توضیحات لازم رو میدم نمونش رو هم بالا ذکر کردم.
اون لقب ها و صفاتی هم که بالا دادی بیشتر متعلق بخودت هست چون من خیلی Cool و آرام و راحت با این قضیه برخورد کردم اما شما داری به هر دری میزنی که این قضیه رو به نفع خودت تموم کنی که باید بگم عمرا نمیتونی!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دو دوست عزیز فکر نمی کنید که این صفحه فقط پست های شما هست؟
یعنی یک لیست اینقدر مهمه که اینجوری با هم بحث می کنید؟!!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
کلا لیست خنده داری بود! - من واقعا بازی هیتمن رو دوست دارم - ولی فکر میکنم حق چنتا از بازیها تو این نظرسنجی هاپولی شده ! . . .

نمیدونم چطوریاست که GS همچین لیستی داده ؟!

----------

حتی اگه بخوایم BF3 رو از لیست 360 حذف کنیم بازم بنظر من و خیلی های دیگه Rayman Origins نمایش خارق العاده تری نسبت به بقیه بازی های Xbox داشته و اون حقشه که جایگزین BF3 بشه پس بازم میبینیم که Geow عزیز توی لیست جایی نداره

به نظرم واقعا منصفانه نیست حرفتون ! من نمیگم Geow نمایش فوق العاده ای داشت تو e3 ولی حقشم نیست اینطور دربارش بگین . . .

بعدشم وقتی هیتمن با اون تریلر نه چندان عالی (خودم با تریلر حال کردم ولی به نظرم طوری نبود که بخواد اینطور تو 10جا!!! برگزیده بشه تو این لیست) چندبار به عنوان بازی برگزیده انتخاب شده که

به نظرم حق بازی های دیگه ضایع شده - من شخصا رو قسمت های دیگه هم اعتباری برای این لیست قائل نیستم با اینکه خدایی خودم با سایت GS خیلی حال میکنم.

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
گرافیکش هم چه بهتر چه بدتر , توی این انتخاب تآثیری نمیذاره. برای همین IGN هم BF3 رو بین بهترین های 360 گذاشته بود.
حالا اومدیمو گرافیک نسخه 360 در اینده به گرد ps3 هم نمیرسید(هیچ چیز غیر ممکن نیست)!
بازم مهم میست؟
مثلا بین نسخه PS3 و pc با توجه به حرف شما بازی یکیه رو دو پلتفرم پس برابرن بستگی به سلیقه داره کدوم نسخه رو بهترین گرافیک E3 اعلام کرد
حالا این درسته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
البته موضوع اون BF3 360 فکر نکنم انقدرا مهم باشه ! :D بعید میدونم همه بازیها توی E3 هر 3 نسخه رو نشون بدن. حداکثر یه نسخه کنسولی و یه نسخه PC رو نشون میدن و منتقد هم میتونه براساس اونها وضعیت اون یکی نسخه رو بفهمه. وقتی BF3 PS3 رو نمایش میدن , توی 360 هم همونه و قرار نیست از نظر گیم پلی فرقی داشته باشه. گرافیکش هم چه بهتر چه بدتر , توی این انتخاب تآثیری نمیذاره. برای همین IGN هم BF3 رو بین بهترین های 360 گذاشته بود.
فرق ign اینه که bf3 را انتخاب کرده و توش گیرز 3 را هم گذاشته که اصل قضیه را تغیری نمیده . ولی گیم اسپات با اینکهbf3 هیچ نمایشی نداده گیرز 3 را به کل حذف کرده و bf3 را الویت قرار داده !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,183
نام
حسین
آها پس یعنی مثلا امکان نداره من از اون موقع که ترول کردم تا الان تغییر کرده باشم؟! اصلا من خودم میدونستم اونجا اشتباه کردم اما این واقعا چه ربطی به حرف های الانم داره که دارم با دلیل و منطق بیانشون میکنم؟
(اگه مخالف باشه) حتی اگه بخوایم BF3 رو از لیست 360 حذف کنیم بازم بنظر من و خیلی های دیگه Rayman Origins نمایش خارق العاده تری نسبت به بقیه بازی های Xbox داشته و اون حقشه که جایگزین BF3 بشه و مطمئنم اگه این ویرایش ها هم انجام میشد بازم شما میومدی همین حرفا رو میزدی
اون لقب ها و صفاتی هم که بالا دادی بیشتر متعلق بخودت هست چون من خیلی Cool و آرام و راحت با این قضیه برخورد کردم اما شما داری به هر دری میزنی که این قضیه رو به نفع خودت تموم کنی که باید بگم عمرا نمیتونی!
نه هیچ فرقی نکردی و هنوز همون آدم هستی.

بعدشم یه چیزو میدونی؟من 2 خصوصیت دارم که دوستان خوب بهش واقف هستن.اولیش اینکه سلطان دموکراسی هستم.دومیش هم اینه که کسانی که خودشون رو خیلی دست بالا بگیرن جوری با مخ میکوبم زمین که دیگه نتونه ادعا کنه.

بعدش من نظرات افراد دیگه اگه منطقی باشه برام قابل احترامه اما همین شما و خیلی های دیگه که ستاره اعتبارشون تا اون ته کشیده شده وقتی میاین یه لیست استاندارد رو براحتی زیر سوال میبرید و اونوقت خیلی های دیگه به تبعیت از شما برای اینکه خودشیرینی کنن میان پست های شاد و خوشحال میدن، همچین نظراتی باعث میشه کیفیت و سطح گفتگوها توی فروم پایین بیاد و هیچکس جرات نمیکنه بیاد و راحت نظر خودش رو بده
من میخوام بدونم این موضوع چه ارتباطی به شما داره؟من و سایر دوستان اومدیم و نظر دادیم و یکی گفته خوبه و دیگری گفته بده.هیچ کس به جز جنابعالی موضعی نگرفت.اونهم دلیلش کاملا مشخصه.اینکه سطح فروم پائین میاد هم به شما کوچکترین ارتباطی نداره.اینجا 2 جین ناظم و مدیر ریخته که خداروشکر با کسی هم تعارف ندارن و اگر پست چرند بزنم پاکش میکنن.
من اومدم با دلیل و منطق از انتخاب های GS دفاع کردم تا بقیه به باطن ماجرا پی ببرند و فقط ظاهر ماجرا رو نبینند.
شما اینجا کی هستی که میخوای بیای دیگران رو هدایت کنی؟هر کسی نظری داره و تا وقتی هم که نظرش رو با احترام و در چهارچوب قوانین بیان کنه ادمین سایت هم نمیتونه بهش چیزی بگه.من میخوام بگم این لیست بدردنخور ترین لیست تاریخ هست.میشه بفرمائی ارتباطش به شما چیه؟به همون دلایل خودبزرگ بینی که در شما وجود داره فکر کردی با سواد ترین آدم این سایت هستی و بقیه در جهل به سر میبرن و شما باید هدایتشون کنی.منم بهت میگم زرشک.
پس بازم میبینیم که Geow عزیز توی لیست جایی نداره
خب این هم نظر شماست.همونطور که سایر سایتها گیرز رو نامزد کردن و 4-5 مورد هم بهترین شد.این نظر شماست که گیرز نباید تو لیست میبود و من هم بهش احترام میزارم چون برخلاف شما مشکلات درونی ندارم و تعامل با دیگران رو بلدم.اما من میگم حق آنچارتد بود که بهترین بازی ps3 بشه.

و بقیه هم بدلیل حضور نداشتن "گیرز" یا اول نشدن "Uncharted" این لیست رو مزخرف میدونستن هدف من این بود که بگم درسته این لیست اشتباهات کوچکی داره اما اصلا نمیشه بهش لقب مزخرف و آشغال و ... داد بیاید از انتخاب هاش ایراد بگیرید و منم توضیحات لازم رو میدم نمونش رو هم بالا ذکر کردم.
و من بازهم باید بهت بگم شما اینجا کاره ایی هستی؟دوستان عشقشون میکشه که نسبت به نبود آنچارتد و گیرز اعتراض کنن.بعد شما با پررویی میگی بیان ایراد بگیرن و منم توضیحات لازم رو میدم.همونطور که گفتم همه رو در جهل میبینی و قصد هدایت داری.موضوع هم انقدر واضح هست که احتیاجی به توضیح جنابعالی نداره و شماهم در جایگاهی نیستی که دیگران رو از گمراهی در بیاری.

موضوع خیلی خیلی سادست به نظر شما این لیست اشتباهات کوچکی داشته و به نظر من و سایر دوستان اشتباهات بزرگی.من با نظر شما کنار اومدم و شما هم سعی کن با نظر من کنار بیای و اگر هم نمیتونی از دیوار بقل دستت استفاده کن.

در مورد انتخابهای گیم اسپات در مورد بهترین گرافیک هم خیلی راحت میتونم 2 تا از با سواد ترین کاربران سایت رو اینجا اسم ببرم که اذعان دارن این سایت در این زمینه شاسکول تشریف داره.کاربرانی که کسی نمیتونه به نظراتشون ایراد بگیره.اما چون حوصله بحث ندارن و امثال شما رو خوب میشناسن کنار میکشن.
--------
بهتره جای دیگه ایی رو برای متفاوت بودن و پوشوندن ضعفهایی که تو زندگی داری انتخاب کنی.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
همونطور که سایر سایتها گیرز رو نامزد کردن و 4-5 مورد هم بهترین شد.این نظر شماست که گیرز نباید تو لیست میبود
من به عنوان بزرگترین فن Geow از سال 2006 تا الان (البته قبل از اونم فنش بودم ولی شما رو نمیدونم) که الان هم هستم میگم تا اینجا دیگه کافیه و بهتره که متوقف بشه که بخواد هر سال نامزد بشه ! خیلی از سایت های دیگه هم بودن ک گیرز رو انتخاب نکردن کلا نه Geow تنها،بلکه ME,Uncharted,مخصوصا Cod ... ولی شاید بازیهای بهتری باشن که در حال ساخته شدن هستن.نمونش همین Hitman :A با اون استادیوی فوق خفنش!
GS هم اعتبارش محفوظه اعتبارش با چهارتا پست زیر سوال نمیره.شما خیالت راحــــت.

ضمنا،آرامتر و دوستانه تر (حالا اگه نشد در حدی نباشه که مستقیما به هم توهین کنین) هم میشه با هم بحث کنید ! چون خودم هم اخلاقم زمان بحث تند میشه ولی حقیقتا حالمون بد میشه) :d

پ.ن: یه پست مشابه همین چند صفحه قبل ارسال شد ولی طبق معمول فایده ای نداشت! :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
نه هیچ فرقی نکردی و هنوز همون آدم هستی.
=)) چه اشتباهی کردم این سوال رو از تو پرسیدم، از نظر من هم شما هیچ فرقی با اون یوزر قبلیت که بن شد تا الان نداشتی!
بعدشم یه چیزو میدونی؟من 2 خصوصیت دارم که دوستان خوب بهش واقف هستن.اولیش اینکه سلطان دموکراسی هستم.دومیش هم اینه که کسانی که خودشون رو خیلی دست بالا بگیرن جوری با مخ میکوبم زمین که دیگه نتونه ادعا کنه.
آره این که کاملا از صحبت هات معلومه! دوما من اصلا خودم رو بالا نگرفتم نمونش همین الان یه کاربر جدید با یه پست بیاد با دلیل و منطق و نه الکی و سرسری از حرف من انتقاد کنه کاملا بهش احترام میذارم و اگه حرفش درست باشه اشتباه خودم رو قبول میکنم. و در آخر اصلا برام مهم نیست که تخصص چی داری از شما بزرگترهاش نتونستن منو به زمین بزنند.
من میخوام بدونم این موضوع چه ارتباطی به شما داره؟من و سایر دوستان اومدیم و نظر دادیم و یکی گفته خوبه و دیگری گفته بده.هیچ کس به جز جنابعالی موضعی نگرفت.اونهم دلیلش کاملا مشخصه.اینکه سطح فروم پائین میاد هم به شما کوچکترین ارتباطی نداره.اینجا 2 جین ناظم و مدیر ریخته که خداروشکر با کسی هم تعارف ندارن و اگر پست چرند بزنم پاکش میکنن.
نظر شخصی توی دنیایی که ما توش زندگی میکنیم یه محدوده ای داره، تا وقتی که توهین توش نباشه میشه نظر شخصی حسابش کرد و بش احترام گذاشت در ضمن جالبه بدونی یکی از چارچوب های نظر شخصی دادن اینه که با دلیل و مدرک نظرت رو بیان کنی، شما الان بری به یه فرد خارجی با سطح دانش بالا در قالب نظر شخصی اعلام کنی که "این لیست آشغال است چون گیرز توش نیست" بهت میخنده البته درنهایت واقعا به من ربطی نداره که دیگران میخوان خودشون رو مضحکه عام بکنند و بیشتر افرادی هم که من بهشون اشاره کردم اونایی بودن که تا جای خالی بازی مورد علاقشون رو دیدند به لیست لقب آشغال و مزخرف دادند. ولی مثلا یه عده اومده بودن دلیل هایی آورده بودن که منطقی نبود و منم جوابشون رو دادم که یه وقت فکر نکنند دارن حرف درستی میزنند این امر توی تمامی فروم های دنیا طبیعیه و اسمش رو میزارن "بحث کردن".
شما اینجا کی هستی که میخوای بیای دیگران رو هدایت کنی؟هر کسی نظری داره و تا وقتی هم که نظرش رو با احترام و در چهارچوب قوانین بیان کنه ادمین سایت هم نمیتونه بهش چیزی بگه.من میخوام بگم این لیست بدردنخور ترین لیست تاریخ هست.میشه بفرمائی ارتباطش به شما چیه؟به همون دلایل خودبزرگ بینی که در شما وجود داره فکر کردی با سواد ترین آدم این سایت هستی و بقیه در جهل به سر میبرن و شما باید هدایتشون کنی.منم بهت میگم زرشک.
من فقط حرفم رو میزنم دیگران دلشون بخواد هدایت بشن یا بخوان نشن این دیگه به من ربطی نداره! در ضمن درسته من فکر میکنم اطلاعاتم در این زمینه بالاتر هست و از بقیه منطقی تر بحث میکنم دلم میخواد دیگران رو راهنمایی کنم و به شما این قضیه اصلا ربطی نداره چون رفتارم کاملا در چارچوب سایته.
خب این هم نظر شماست.همونطور که سایر سایتها گیرز رو نامزد کردن و 4-5 مورد هم بهترین شد.این نظر شماست که گیرز نباید تو لیست میبود و من هم بهش احترام میزارم چون برخلاف شما مشکلات درونی ندارم و تعامل با دیگران رو بلدم.اما من میگم حق آنچارتد بود که بهترین بازی ps3 بشه.
اگه به این نظر من احترام میزاری پس در حقیقت باید به نظر GS احترام بزاری(که نذاشتی و بهش توهین کردی)، شما هم نظرت برای من محترم هست حتی اگه قبولش نداشته باشم. شما خیلی راحت میتونستید بگید این لیست با سلیقه شما جور درنمیاد درصورتی که شما اومدی بکل زیر سوالش بردی همونطور که گفتم هر سایت و مجله ای سلیقه و انتخابات متفاوتی داره همونطور که کاندید شدن Gears 3 توی IGN یه امر طبیعی محسوب میشه کاندید نشدنش در GS هم یه امر کاملا طبیعیه حالا اینکه با سلیقه شما و سایر افراد ایرانی جور درنیومده این دیگه اصلا دلیلی نمیشه زیر سوال ببریمش!
و من بازهم باید بهت بگم شما اینجا کاره ایی هستی؟دوستان عشقشون میکشه که نسبت به نبود آنچارتد و گیرز اعتراض کنن.بعد شما با پررویی میگی بیان ایراد بگیرن و منم توضیحات لازم رو میدم.
آره عشقشون بکشه اما همونطور که اون بالا گفتم دوستان فقط این حرف ها رو نزدند و خیلی چیزهای دیگه گفتن که من سر اونا باهاشون(ــتون) بحث کردم وگرنه همچین استدلالهای مسخره ای که اصلا ارزش بحث کردن ندارند!
موضوع خیلی خیلی سادست به نظر شما این لیست اشتباهات کوچکی داشته و به نظر من و سایر دوستان اشتباهات بزرگی.من با نظر شما کنار اومدم و شما هم سعی کن با نظر من کنار بیای و اگر هم نمیتونی از دیوار بقل دستت استفاده کن.
این دقیقا چیزی بود که از همون اول من قصد داشتم به دیگران توضیح بدم اما بحث و تبادل نظر در مورد نظرات سایر افراد یکی از کارهای رایج فروم هست اگه قرار بود همه فقط نظر خودشون رو بدن و برن کلا باید قابلیت "نقل قول" رو از فروم حذف میکردن منم نظر خودم رو که گفتم خیلی ها اومدن و زیر سوال بردنش و من هم بخاطر همون مجبور شدم از نظرم دفاع کنم وگرنه اگه کسی نمیومد ایراد الکی بگیره منم کاری با نظراتش نداشتم. در ضمن من دوست دارم بقیه رو راهنمایی کنم حتی اگه صلاحیت اینکار رو نداشته باشم هرکس بخواد به راهنمایی هام گوش میده و هرکس نخواست بهش بی اعتنایی میکنه من کاملا خودم رو در این مقام میدونم اگه از نظر شما "راهنمایی دیگران" "خودبزرگ بینی" هست دیگه به من ربطی نداره!
بهتره جای دیگه ایی رو برای متفاوت بودن و پوشوندن ضعفهایی که تو زندگی داری انتخاب کنی.
شما یوزر قبلیت در این زمینه شهره خاص و عام بود و هنوز بعد چند سال از بن شدنش خیلی ها خاطرات جالبی ازش روایت میکنن لطفا تخیلات خودتون رو به من نسبت ندید!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,183
نام
حسین
چه اشتباهی کردم این سوال رو از تو پرسیدم، از نظر من هم شما هیچ فرقی با اون یوزر قبلیت که بن شد تا الان نداشتی!
\
اگه فرقی نکرده بودم باز هم بن میشدم.اصولا انسانهایی که کم میارن نمیدونن چی بگن
آره این که کاملا از صحبت هات معلومه! دوما من اصلا خودم رو بالا نگرفتم نمونش همین الان یه کاربر جدید با یه پست بیاد با دلیل و منطق و نه الکی و سرسری از حرف من انتقاد کنه کاملا بهش احترام میذارم و اگه حرفش درست باشه اشتباه خودم رو قبول میکنم. و در آخر اصلا برام مهم نیست که تخصص چی داری از شما بزرگترهاش نتونستن منو به زمین بزنند.
اگه اشتباهتو قبول میکردی به چرند بودن لیست gs اعتراف میکردی.حرف خودتو برات میزارم:
شما فکر کن یه سایت گیم که یکی از با سابقه ترین و معتبرترین سایت های جهان هست آیا میتونه بدیهیات رو زیر سوال ببره؟ اگه مثلا نمایش BF3 رو روی 360 ندیده باشه از روی مسخره بازی میاد توی لیستش قرارش بده تا فرداش مسخره تمام عالم بشه؟! اصلا همچین چیزی با عقل جور درمیاد؟ این که شما نمایش نسخه 360 بازی رو ندیدید ربطی به GS نداره احتمالا برای اونا توی یه بخش اختصاصی نسخه Xbox360 هم نشون داده شده
خب پس میبینیم مضحکترین کاره دنیارو انجام داده ولی شما نمیخوای قبول کنی فقط بلدی بگی به اعتبارش لطمه ای نمیخوره در حالیکه با توجه به گفته خودت دیگه اصلا اعتباری براش نمیمونه.
نظر شخصی توی دنیایی که ما توش زندگی میکنیم یه محدوده ای داره، تا وقتی که توهین توش نباشه میشه نظر شخصی حسابش کرد و بش احترام گذاشت در ضمن جالبه بدونی یکی از چارچوب های نظر شخصی دادن اینه که با دلیل و مدرک نظرت رو بیان کنی، شما الان بری به یه فرد خارجی با سطح دانش بالا در قالب نظر شخصی اعلام کنی که "این لیست آشغال است چون گیرز توش نیست" بهت میخنده البته درنهایت واقعا به من ربطی نداره که دیگران میخوان خودشون رو مضحکه عام بکنند و بیشتر افرادی هم که من بهشون اشاره کردم اونایی بودن که تا جای خالی بازی مورد علاقشون رو دیدند به لیست لقب آشغال و مزخرف دادند. ولی مثلا یه عده اومده بودن دلیل هایی آورده بودن که منطقی نبود و منم جوابشون رو دادم که یه وقت فکر نکنند دارن حرف درستی میزنند این امر توی تمامی فروم های دنیا طبیعیه و اسمش رو میزارن "بحث کردن".
همونطور که توضیح دادم وقتی gs برای بازی که نمایشی رو 360 نداشته همچین کار مضحکی میکنه یعنی هیچ اعتباری نداره و با دلیل و مدرک هم حرفمو ثابت کردم دیگه چی میگی؟خودت گفتی مگه امکان داره gs بیاد خودشو مضحکه کنه؟حالا که کرد پس بیخیال شو.
من فقط حرفم رو میزنم دیگران دلشون بخواد هدایت بشن یا بخوان نشن این دیگه به من ربطی نداره! در ضمن درسته من فکر میکنم اطلاعاتم در این زمینه بالاتر هست و از بقیه منطقی تر بحث میکنم دلم میخواد دیگران رو راهنمایی کنم و به شما این قضیه اصلا ربطی نداره چون رفتارم کاملا در چارچوب سایته
شما خیلی حرفها میزنی.اطلاعاتتم اگه بالاتر بود نسبت به مضحکانه ترین انتخابهای gs خرده میگرفتی نه اینکه بیای دفاع کنی و بعد بفهمی اشتباه کردی و نخوای قبول کنی.
اگه به این نظر من احترام میزاری پس در حقیقت باید به نظر GS احترام بزاری(که نذاشتی و بهش توهین کردی)، شما هم نظرت برای من محترم هست حتی اگه قبولش نداشته باشم. شما خیلی راحت میتونستید بگید این لیست با سلیقه شما جور درنمیاد درصورتی که شما اومدی بکل زیر سوالش بردی همونطور که گفتم هر سایت و مجله ای سلیقه و انتخابات متفاوتی داره همونطور که کاندید شدن Gears 3 توی IGN یه امر طبیعی محسوب میشه کاندید نشدنش در GS هم یه امر کاملا طبیعیه حالا اینکه با سلیقه شما و سایر افراد ایرانی جور درنیومده این دیگه اصلا دلیلی نمیشه زیر سوال ببریمش!
ببین gs یه سایت درپیت یا یه بچه 15ساله نیست که بگیم هرچی گفته پس احترام بزاریم.ناسلامتی یه زمانی معتبرترین سایت دنیا بوده.وقتی از بازی که نمایشی روی 360 نداشته میاد اون انتخاب مسخره رو میکنه به چیش احترام بزارم؟به خوشگلیش؟
آره عشقشون بکشه اما همونطور که اون بالا گفتم دوستان فقط این حرف ها رو نزدند و خیلی چیزهای دیگه گفتن که من سر اونا باهاشون(ــتون) بحث کردم وگرنه همچین استدلالهای مسخره ای که اصلا ارزش بحث کردن ندارند!
استدلال مسخره مال شماست که وقتی قضیه bf3 برای 360 رو فهمیدی حاضر نشدی بگی راست میگین بچه ها.انقدر بالا پایین کردی تا گندی که زدی جبران بشه.
ین دقیقا چیزی بود که از همون اول من قصد داشتم به دیگران توضیح بدم اما بحث و تبادل نظر در مورد نظرات سایر افراد یکی از کارهای رایج فروم هست اگه قرار بود همه فقط نظر خودشون رو بدن و برن کلا باید قابلیت "نقل قول" رو از فروم حذف میکردن منم نظر خودم رو که گفتم خیلی ها اومدن و زیر سوال بردنش و من هم بخاطر همون مجبور شدم از نظرم دفاع کنم وگرنه اگه کسی نمیومد ایراد الکی بگیره منم کاری با نظراتش نداشتم. در ضمن من دوست دارم بقیه رو راهنمایی کنم حتی اگه صلاحیت اینکار رو نداشته باشم هرکس بخواد به راهنمایی هام گوش میده و هرکس نخواست بهش بی اعتنایی میکنه من کاملا خودم رو در این مقام میدونم اگه از نظر شما "راهنمایی دیگران" "خودبزرگ بینی" هست دیگه به من ربطی نداره!
خودبزرگ بینی وقتی هست که شما بدونی داری اشتباه میکنی و اشتباهتو قبول نکنی.شما خودت گفتی gs نمیاد خودشو مضحکه کنه ولی با اون انتخاب کرد ولی بازم نخواستی اشتباهتو قبول کنی.این شمایی که باید راهنمایی بشی چون نمیخوای بپذیری داری اشتباه میکنی.
شما یوزر قبلیت در این زمینه شهره خاص و عام بود و هنوز بعد چند سال از بن شدنش خیلی ها خاطرات جالبی ازش روایت میکنن لطفا تخیلات خودتون رو به من نسبت ندید!
اون یوزر فقط مال من نبود و چند نفری باهاش حال میکردن.:dبرای همینم اون اتفاقات افتاد.هرچند وقتی میدونم حرفی نداری بزنی مجبوری آسمون ریسمون ببافی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر