E3 2011 | بانجی در E3 امسال هیچ نمایشی ندارد..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
شرکت بانجی امروز تایید کرده که در کنفرانس E3 امسال حضور نداردن..

bungie.jpg

شاید باور خبر برای همه کمی سخت باشه ولی این صحبت رو بانجی در وب سایت رسمی خودش منتشر کرده..
بانجی حدود 1 سال است با جدا شدن از ماکروسافت یک قرار داد 10 ساله با شرکت اکتیوژن امضاء کرده و خیلی بعید است که این شرکت طی این مدت هیچ بازی برای E3 ترتیب نداده باشد و این در صورتی است که آنها قبلا عنوان کرده بودن که بی صبرانه منتظر نشنان دادن بازی خود در E3 هستن..

منبع

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
حالا چرا بخاطره Halo ؟ :D
چون Halo مثل بچه اش بود و تقریبا معروف ترین بازی هست که ساخته و اینکه از این به بعد نمیسازه کلا حس میشد بخاطر احترام به هواداران بازی فعلا عنوان جدیدش را معرفی نکنه

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بزرگترین اشتباه ماکروسافت تو این نسل از دست دادن بانجی بود درسته که این اخریا یه جورایی مثل iw داشتن بازی در میوردنو و ماکروسافت اذیت میکردن اما میشد راضیشون کرد به نظرم در کنار بلیزارد و والو بهترین استدیو های سازنده ی بازی در حال حاضر هستن حیف غیر از متاسف بودن هیچ چیز دیگه ای نمیشه گفت

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
بانجی در E3 امسال هیچ نمایشی ندارد
با توجه به صراحت و قاطعیت این جمله و با رجوع به تجربه های قبلی، میتونم بگم مطمعن شدم که بازی جدید بانجی امسال تو E3 معرفی میشه. :D دیوید جفی و این صحبتا :D

• Like
Reactions: HL2-GF

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چون Halo مثل بچه اش بود و تقریبا معروف ترین بازی هست که ساخته و اینکه از این به بعد نمیسازه کلا حس میشد بخاطر احترام به هواداران بازی فعلا عنوان جدیدش را معرفی نکنه
اوهوم ، اوهوم :d

الان هم که عصر احترام متقابل شرکت های بازیسازی نسبت به همدیگه هست و هر روز هم میبینیم که مدیران شرکت های مختلف رقیبانشون رو حلوا حلوا میکنن lol

عزیزم میدونی قرارداد یعنی چی ؟ یعنی بمیری و زنده بشی باید برامون بازی بسازی در اسرع وقت !! وگرنه غرامت باید بدی !! احترام محترام و طرفداران هیلو هم کشک ! فکر کردی اکتیویژن این همه پول رو یلخی میده به بانجی که بانجی بره باهاش به طرفدارای هیلو احترام بزاره ؟ مثل اینکه هنوز روبرت کوتیک رو نشناختی ها !! :d به زودی بازی بانجی رو خواهی دید .

پ.ن : ببخشید یکم تند رفتم ، باید منظورم رو میرسوندم :d

• Like
Reactions: Terova

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
البته پول رو نداده که بانجی به طرفدارای هیلو احترام بذاره ! ولی اینکه بانجی به طرفدارای هیلو احترام میذاره امری اجتناب ناپذیره . باهاش کنار بیاین ...

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اوهوم ، اوهوم :d

الان هم که عصر احترام متقابل شرکت های بازیسازی نسبت به همدیگه هست و هر روز هم میبینیم که مدیران شرکت های مختلف رقیبانشون رو حلوا حلوا میکنن lol

عزیزم میدونی قرارداد یعنی چی ؟ یعنی بمیری و زنده بشی باید برامون بازی بسازی در اسرع وقت !! وگرنه غرامت باید بدی !! احترام محترام و طرفداران هیلو هم کشک ! فکر کردی اکتیویژن این همه پول رو یلخی میده به بانجی که بانجی بره باهاش به طرفدارای هیلو احترام بزاره ؟ مثل اینکه هنوز روبرت کوتیک رو نشناختی ها !! :d به زودی بازی بانجی رو خواهی دید .

پ.ن : ببخشید یکم تند رفتم ، باید منظورم رو میرسوندم :d
مگه قراره نبینیم اتفاقا میتونست تو این نمایشگاه نشونش هم بده ولی به احترا طرفداران هیلو این کار را نکرد
من که خودم منتظر ساخته جدید بانجی هستم و البته منتظر بودم تو همین نمایشگاه پخش بشه که فعلا منتفی هست
فکر نکنم هم بازی بانجی تا آخرای 2012 خیلی خوشبینانه فکر کنیم بیاد به نظرم تا 2013 خبری از بازی جدید بانجی نیست هرچند اکتی به قول خودت بشدت منتظر هست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر