E3 2010 - What will happen in Microsoft Conferences ?

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Socom [FONT=&quot] بازی خیلی جالبی هست . من چهار شماره از این عنوان را روی [/FONT]psp [FONT=&quot] بازی کردم که همشون در نوع خود عالی بودند . [/FONT]
[FONT=&quot]راستی من یادم رفت از [/FONT]gran torismu 5 [FONT=&quot] و [/FONT]the last guardian [FONT=&quot] چیزی بگم . با این دو تا به علاوه 5 عنوان قبلی [/FONT]ps3 [FONT=&quot] هفت عنوان انحصاری بزرگ داره . [/FONT]
[FONT=&quot]فقط میشه منتظر موند و دید مایکروسافت چی کار میخاد بکنه . امیدوارم با دو سه تا عنوان خوب و انحصاری علاوه بر سه عنوان قبلی نمایشگاه رو به نفع خودش تموم کنه . [/FONT]
E3 بیشتر سورپرایزاش و نمایش عالی بازیهاشه که برنده رو نشون میده،وگرنه همه میدونن این بازیها میخوان بیان-جای بحث خوب یا بد بودن بازی هاش اینجا نیست ولی مطمئنن MS تیمور لنگ نیست- برنامه خفن داره

کنفرانسش برای اولین بار تو خود سایت Xbox.com هم پخش میشه!
بابی خوشحالمون کردیIGN که به فنا رفته-منم هرسال از اونجا میدیدم- امسا بشینیم توی وطن خودمون ببینیم

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
با این وضعیت اینترنت از هیچ جا نمیشه دید.سرعت دانلود من از 70 رسیده به 4.چجوری با این سرعت دید به نظر شما؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
با این وضعیت اینترنت از هیچ جا نمیشه دید.سرعت دانلود من از 70 رسیده به 4.چجوری با این سرعت دید به نظر شما؟
چجوری؟کاری نداره که!بزن کانال 2 تکرارش رو نشون میده:D
ولی جدا بی خیال دیدن شو-شاید تا فردا درست شد

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به شخصه برای من تو کنفرانس سونی به جز the last guardian که خیلی عاشقشم، هیچکدوم ارزش وقت گذاشتن و دیدن ندارن.برا مایکرو هم فعلا ببینیم fable3 چه میکنه.....

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
برادران کوجیما و ایتاگاکی ، منتظر در بیرون کنفرانس Kinect ! :

e3_2010-5.jpg

منابع اطلاعاتی خبر از فضای امنیتی شدید در اطراف محل کنفرانس مایکروسافت دادن !!! که این فضا شبیه مکان نگه داری کد های اتمی رییس جمهوری آمریکا می باشد :D

On Friday it told Xbox.com members to expect a reveal to better last year’s Natal announcement. Now a source has told VG247 in LA that they have “never seen anything like” the security surrounding Microsoft’s E3 press stage.

“The meat’s locked down tighter than the US president’s nuclear go codes. It’s like, Mattrick and two other guys know everything. It’s insane,” the source continued

در ادامه برادر Neil Thompson فرمودن تعدادی عنوان جدید منجمله چند عنوان برای Hardcore ها در کنفرانس معرفی خواهد شد :

Microsoft has promised to show a mix bag of new titles at its E3 show tomorrow - including some big reveals for the hardcore.

In a rousing speech today, Microsoft UK boss Neil Thompson told the press that tomorrow's event would offer "something for everyone" - and hinted at a major core game reveal.

We're getting very excited now. Microsoft is expected to reveal a bunch of 'family friendly' titles at its Natal event tonight in Los Angeles - where Cirque du Soleil will perform.

We'll be on the ground, reporting the news as it happens. Stay tuned.

آخرین ویرایش:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
از این پس به جای واژه ی غریب و نا آشنای Natal بفرمایید KINECT !!!! مایکروسافت اسمش رو عوض کرد . در واقع روش اسم گذاشت.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
از این پس به جای واژه ی غریب و نا آشنای Natal بفرمایید KINECT !!!! مایکروسافت اسمش رو عوض کرد . در واقع روش اسم گذاشت.

قسمت های انگلیسی که نوشته Natal مال منبع خبر هست ! من که نمی تونم اونجا رو تغییر بدم

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
قسمت های انگلیسی که نوشته Natal مال منبع خبر هست ! من که نمی تونم اونجا رو تغییر بدم
اون بنده خدا تقصیری نداره ! آخه تازه 14 Jun این خبر اعلام شده که نام محصول نهایی پروژه ی ناتال، Kinect هست!

امیدوارم قبلتون نگیره با این خبر که به زودی و با اومدن این دستگاه سنسور (Kinect) برای ایکس باکس، شما قادر خواهید بود تمام بازی های بسیار جذاب ورزشی و حرکتی و رقصی و اینارو دقیقا عین Wii وشاید با کیفیت به مراتب بهتر از اون انجام بدید!!!!

منبع خبر هم اینجاست:

[UPDATE2] USA Today is listing four new games that will use Kinect, including the Wii Sports-like Kinect Sports. The athletic minigame compilation will reportedly include boxing, bowling, beach volleyball, soccer, ping-pong, and track and field events.
The national daily is also reporting that Microsoft is readying Kinectimals, a pet simulator that will let players train and raise over 20 virtual cats--including big cats such as a cheetah, lion, and tiger. Also apparently in the works is Kinect Adventures, which will include the river rafting simulation River Rush revealed earlier this year by screenwriter James Gunn.
Another game USA Today lists in development for Kinect is Dance Central, which will have players tackle dance challenges much like the television show So You Think You Can Dance. The previously announced game Joy Ride will also apparently be fully Kinect-compliant, having players steer cars with a phantom steering wheel much like the Burnout Paradise demo Microsoft showed off last year.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hamhami_333

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
اون بنده خدا تقصیری نداره ! آخه تازه 14 Jun این خبر اعلام شده که نام محصول نهایی پروژه ی ناتال، Kinect هست!

امیدوارم قبلتون نگیره با این خبر که به زودی و با اومدن این دستگاه سنسور (Kinect) برای ایکس باکس، شما قادر خواهید بود تمام بازی های بسیار جذاب ورزشی و حرکتی و رقصی و اینارو دقیقا عین Wii وشاید با کیفیت به مراتب بهتر از اون انجام بدید!!!!

منبع خبر هم اینجاست:

[UPDATE2] USA Today is listing four new games that will use Kinect, including the Wii Sports-like Kinect Sports. The athletic minigame compilation will reportedly include boxing, bowling, beach volleyball, soccer, ping-pong, and track and field events.
The national daily is also reporting that Microsoft is readying Kinectimals, a pet simulator that will let players train and raise over 20 virtual cats--including big cats such as a cheetah, lion, and tiger. Also apparently in the works is Kinect Adventures, which will include the river rafting simulation River Rush revealed earlier this year by screenwriter James Gunn.
Another game USA Today lists in development for Kinect is Dance Central, which will have players tackle dance challenges much like the television show So You Think You Can Dance. The previously announced game Joy Ride will also apparently be fully Kinect-compliant, having players steer cars with a phantom steering wheel much like the Burnout Paradise demo Microsoft showed off last year.
اخ اهخ که چه حالی کنیم قیمت مشخص نشده ؟راستی این ماجرای xbxo 360slim چی شد ؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
اخ اهخ که چه حالی کنیم قیمت مشخص نشده ؟راستی این ماجرای xbxo 360slim چی شد ؟

دوست عزیز صفحه اول سایت رو گرامی بدارید! :biggrin1: درسته که من اون خبر رو از جای دیگه آوردم اما سایت خودمون (بازیسنتر) تو صفحعه اصلیش مطلبی در مورد قیمت داره. حالا اینجا هم من میگم با اجازه دوستان صاحب خبر!

گفته شده در دو قیمت 120 دلاری و 190 دلاری عرضه خواهد شد. حالا نمی دونم برتری اون گرونه نسبت به ارزونه چیه. خوشبختانه قیمتش فوق العادس!!!

در مورد X360 Slim فقط یک سری شایعات در گذشته بیان شده بود که الان قوت بیشتری گرفته. باید تا پایان کنفرانس مایکروسافت صبر کنیم و ببینیم چی میشه. تا آخر شب امشب خیلی چیزا مشخص میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر