E3 2010 - What will happen in Microsoft Conferences ?

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ممنون
COD:BO هم به احتمال خیلی خیلی زیاد اولین نمایش گیم پلی رو تو کنفرانس ماکروسافت خواهد داشت. هرچند مولتیه ولی بازی مهمیه:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
ممنون
COD:BO هم به احتمال خیلی خیلی زیاد اولین نمایش گیم پلی رو تو کنفرانس ماکروسافت خواهد داشت. هرچند مولتیه ولی بازی مهمیه:biggrin1:
"مهم" بودنش مهمه :D. دنده فلزی محکم: خیزش; رو فراموش نکنیم. یحتمل Jump In میکنه :D.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
این عکس ظاهرا Fake هست ! اما به طور کل خیلی از عنوان ها و برنامه هاش زیاد دور از ذهن نیست و دیدنش ضرر نداره :

E3Lineup.jpg

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
ادامه داستان و سعی مایکروسافت در رسیدن به قافله که البته بیشترش هنوز 100% تایید نشده !! :biggrin1:

1) گوگل فرمودن :
Adding these scores together gave us a simple measure of comparative magnitude, showing the total amount of buzz for Microsoft's first-party exclusives to be nearly one and a half times that of the combined Sony offerings. - 1.388 to 1, to be precise

میشه منتظر عنوان های خوبی بود !

خبر دوم هم که شنیدید ! خبری بزرگتر از Natal !

به نظر میرسد که کونامی یک عنوان انحصاری در E3 تایید خواهد کرد و در همین راستا به نظر میرسد مربوط به کوجیما باشد

Remedy هم یه تیزر امشب برای عنوان بعدی خود نشان خواهد داد که به نظر میرسد مربوط به X360 باشد

343 و مایکروسافت هم به احتمال بسیار زیاد که آینده هیلو را نشان میدهد ! یک منبع از داخل استودیو ظاهرا این خبر را پخش کرده است ! این هم متنی که منتشر شده بود ! کلا از روز اول منتظر این تیکه متنم :
343 Industries is forging the future of Halo, expanding and building upon one of the most important and successful franchises in gaming history. Halo is a rich and exciting universe that encompasses AAA video games, New York Times best-selling novels, world-class animation and much, much more. Just you wait. 343 is set to revolutionize gaming and entertainment by putting the industry’s fiercest talent in one room and diving for cover. - 343 Industries

خبر معرفی 3D برای مایکروسافت هم احتمالا تایید خواهد شد ! اما خبر جالب که یک شایعه ضعییف هست در مورد تحول در 3D بدون عینک !!

Forget 3-D glasses, Microsoft is working on a new 3-D technology that will beam different images in to your eyes.
The Microsoft Applied Sciences Group is working on a new 3-D technology that will dismiss the need of any glasses what so ever. This new technology will use cameras to track viewers’ eyes with special lenses that control lighting
.

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
فقط امیدوارم مایکروسافت چند تا بازی خوب انحصاری معرفی کنه .
چون وضع سونی اخیرا خیلی خوب شده :
Motorstorm 3
infamous 2
little big planet 2
killzone 3
socom 4

اگه مایکروسافت بخاد فقط به geow 3 , haloo reach و fabel 3 اکتفا کنه واقعا قافیه را میبازه . البته شخصا اعتقاد دارم مایکروسافت چند تا عنوان خوب را کنار گذاشته که توی کنفرانس رو کنه .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
Motorstorm 3
infamous 2
little big planet 2
killzone 3
socom 4

اگه مایکروسافت بخاد فقط به geow 3 , haloo reach و fabel 3 اکتفا کنه واقعا قافیه را میبازه . البته شخصا اعتقاد دارم مایکروسافت چند تا عنوان خوب را کنار گذاشته که توی کنفرانس رو کنه .
از همه این عنوانهایی که از سونی نوشتی فقط kz3 برای من مهمه.باقیش اصلا مهم نیست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Motorstorm 3
infamous 2
little big planet 2
killzone 3
socom 4

نه خدایش SOCOM چی هست جدا؟؟؟اصلا ارزش فکر نداره،Infamous هم بزن بقل-MS هم:D یه Pure اومده،همچنان در حال نزدیک شدن بهش هستند:D((موتور استورم2 )بازی که 6 ساعت اپدیتش کردم تا بتونم مالتی پلیر بازی کنم همش 3 نفر پیدا شدن:D)جدا جوک بود ولی Pure همیشه همه بودن.
فق KZ3 و LBP2 که واقعا فوق اعلاده هستند-من تو کنفرانس سونی منتظر همینام +بازی دیوید و The L guardian.زیاد کنفرانسای سونی رو جدی نگیر:D از 4 ساعت - 3 ساعتش رو رو PSP مانور میدن که واقعا که! تا الان هم همونطور که MS بازی های مشخص شده داره،اونا هم داره مثل FABLE III که هیچی ندیدیم ازش،Kate & Milo و HALO :Reach ,....
زیاد سخت نگیر به خودت- این 4-5 روز هم میاد رو میره:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
343 و مایکروسافت هم به احتمال بسیار زیاد که آینده هیلو را نشان میدهد ! یک منبع از داخل استودیو ظاهرا این خبر را پخش کرده است ! این هم متنی که منتشر شده :
ممکن است، ولی احتمال بسیار زیاد نیست! اون سایته برای خودش حدس زده.
اون متنی هم که گذاشته (و گذاشتی) برای 6 ماه قبل است که تو قسمت آگهی استخدامش 343 گذاشته بود.
======

مایکروسافت نمیدونید داره چه خرجی میکنه واسه این کنفرانس:D کنفرانس مایکروسافت قراره تو بزرگترین نمایشگر میدان Times به صورت زنده پخش بشه:eek: احتمالا یه چیز خارق العاده می خواد نشون بده که هرکاری میکنه همه ببینن.
کنفرانسش برای اولین بار تو خود سایت Xbox.com هم پخش میشه!

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
I AM ALIVE رو ببینم :D.
خیلی بازی مرموزی هستش و همیشنشه که منو دیوونه کرده! اسمشم که شبیه اون فیلم ویل اسمیت شده دیگه هیچی!

من یکی خیلی منتظر I Am Alive هستم و یکی هم اینکه ببینیم بالاخره ناتال چیه؟!؟!؟!

این کنفرانس کی از این سایتی که گفتی پخش میشه!؟!؟!؟! دیدنش برای عموم آزاده یا باز باید پریمیوم و لایو و اینا باشه!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
این کنفرانس کی از این سایتی که گفتی پخش میشه!؟!؟!؟! دیدنش برای عموم آزاده یا باز باید پریمیوم و لایو و اینا باشه!
کنفرانس مایکروسافت دوشنبه شب راس ساعت 9:30 شروع میشه، که GameSpot هم به صورت زنده پخشش میکنه.

کنفرانس Natal هم شب قبلش است که به صورت عمومی نیست و ما نمیتونیم ببینیم! بعد از کنفرانس باید صبر کنیم تا نمایش پولیش شدش (:D) رو مایکروسافت منتشر کنه.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
ممکن است، ولی احتمال بسیار زیاد نیست! اون سایته برای خودش حدس زده.
اون متنی هم که گذاشته (و گذاشتی) برای 6 ماه قبل است که تو قسمت آگهی استخدامش 343 گذاشته بود.
======

مایکروسافت نمیدونید داره چه خرجی میکنه واسه این کنفرانس:D کنفرانس مایکروسافت قراره تو بزرگترین نمایشگر میدان Times به صورت زنده پخش بشه:eek: احتمالا یه چیز خارق العاده می خواد نشون بده که هرکاری میکنه همه ببینن.

میدونم منتها بودش نمی دونم چرا جا افتاد !!!

ولی کلا انحصاری امسال تا حالا زیاد نداره ! با Fable3 و GEOW 3 و Reach نمی تونه E3 رو ببره ! سونی این همه بازی معرفی کرده و مطمئنا خیلی کنفراسش جالب میشه ! اما دقیقا اینکه می خواد همه جا پخش کنه ، احتمالا یه سوپرایز طلایی هست که می خواد همه هر جور شده ببینن !! با این وجود امیدوارم حداقل یه چیزی از 343 بگه !! کلا نمی دونم چرا علاقه بسیار زیادی به 343 دارم :biggrin1: کلا هم با این تیکه فقط حال می کنم ! تیم خفنه دلم می خواد ببینم واقعا چی کار می کنن :biggrin1:

New York Times best-selling novels, world-class animation and much, much more. Just you wait. 343 is set to revolutionize gaming and entertainment by putting the industry’s fiercest talent in one room and diving for cover. - 343 Industries

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
نه خدایش SOCOM چی هست جدا؟؟؟اصلا ارزش فکر نداره،Infamous هم بزن بقل-MS هم:D یه Pure اومده،همچنان در حال نزدیک شدن بهش هستند:D((موتور استورم2 )بازی که 6 ساعت اپدیتش کردم تا بتونم مالتی پلیر بازی کنم همش 3 نفر پیدا شدن:D)جدا جوک بود ولی Pure همیشه همه بودن.
فق KZ3 و LBP2 که واقعا فوق اعلاده هستند-من تو کنفرانس سونی منتظر همینام +بازی دیوید و The L guardian.زیاد کنفرانسای سونی رو جدی نگیر:D از 4 ساعت - 3 ساعتش رو رو PSP مانور میدن که واقعا که! تا الان هم همونطور که MS بازی های مشخص شده داره،اونا هم داره مثل FABLE III که هیچی ندیدیم ازش،Kate & Milo و HALO :Reach ,....
زیاد سخت نگیر به خودت- این 4-5 روز هم میاد رو میره:D

[FONT=&quot] [/FONT]
Socom [FONT=&quot] بازی خیلی جالبی هست . من چهار شماره از این عنوان را روی [/FONT]psp [FONT=&quot] بازی کردم که همشون در نوع خود عالی بودند . [/FONT]
[FONT=&quot]راستی من یادم رفت از [/FONT]gran torismu 5 [FONT=&quot] و [/FONT]the last guardian [FONT=&quot] چیزی بگم . با این دو تا به علاوه 5 عنوان قبلی [/FONT]ps3 [FONT=&quot] هفت عنوان انحصاری بزرگ داره . [/FONT]
[FONT=&quot]فقط میشه منتظر موند و دید مایکروسافت چی کار میخاد بکنه . امیدوارم با دو سه تا عنوان خوب و انحصاری علاوه بر سه عنوان قبلی نمایشگاه رو به نفع خودش تموم کنه . [/FONT]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر