نمایشگاه/رویداد E3 2010 | E3 Nintendo Press Conference 2010

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

d0g8npoq14gw3lfifr.png

کنفرانس خبری نینتندو راس ساعت 20:30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد که مانند سایر کنفرانس ها، این رویداد هم به طور کامل توسط تیم تحریریه سایت بازی سنتر گزارش خواهد شد.

با ما باشید!

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کنفرانس نینتندو امسال به نظر من عالی بود.
بازی هایی که واسه ی Wii نمایش داده شدند محشر بودند. نمایش زلدا فوق العاده بود. متروید پلتفرمر هم خوب بود.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
بهترین کنفرانس به نظر من هم مال نینتندو بود
دیگه یعنی از این بهتر نمیشد
هم کنسول جدید و هم بازی های فوق العاده مختلف و زیبا از زلدا گرفته تا میکی موس خودمون!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دیدمش بالاخره.
اگر یه موقعی جوگیر بشم و بخوام بازیها رو با یه چیز دیگه به غیر از دسته یا موس و کیبورد تجربه کنم، نه Wii میگیرم نه کینکت نه موو ، اولین کنسول دستی عمرم رو میگیرم. به افتخار 3DS !البته این نظر فعلیمه. شاید بعدا با نمایش های دیگه تغییر کنه.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
وقتی که عرضه بشه و تا هک بشه ممکنه قیمتش کمتر هم بشه.کلا تجربه ثابت کرده در خرید وسایل الکترونیکی خرید بلافاصله بعد از عرضه کار جالبی نیست مخصوصا اگه توی ایران باشی.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان من برام واقعا غیر قابل تصوره که 3DS بدون عینک 3d نشون میده!
واقعا دمشون گرم. من که خیلی دوست دارم این تجربه رو از نزدیک ببینم:x

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت دوستان من دوشمن خونی این کمپانی هستم مخصوصا زمانی که صحبت از PSP بود و NDS مزخرف فروش داشت.اما امروز MGS را روش دیدم کف کردممممممممم.متاسفانه باید بگم اگر همین چیزی که تبلیغ کردن به همین قدرت بتوان پخش بشه روی 3DS ،سونی با کنسول دستیش باید خداحافظی کنه و یا به فکر ارضه هر چه سریعتر PSP بعدی باشه که بتونه جای NINTENDO 3ds را بگیره.من که اصلا توی ذهنم نمی گنجید این NINTENDO کته کله همچین چیزی بسازه با اون nintendo ds دربو داغونش.
در هر صورت تشکر فراوان از BaziCenter که این کنفرانس ها را در سایت قرار دادند.(منظورم لینک هاش است):d

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
با سلام خدمت دوستان من دوشمن خونی این کمپانی هستم مخصوصا زمانی که صحبت از PSP بود و NDS مزخرف فروش داشت.اما امروز MGS را روش دیدم کف کردممممممممم.متاسفانه باید بگم اگر همین چیزی که تبلیغ کردن به همین قدرت بتوان پخش بشه روی 3DS ،سونی با کنسول دستیش باید خداحافظی کنه و یا به فکر ارضه هر چه سریعتر PSP بعدی باشه که بتونه جای NINTENDO 3ds را بگیره.من که اصلا توی ذهنم نمی گنجید این NINTENDO کته کله همچین چیزی بسازه با اون nintendo ds دربو داغونش.
در هر صورت تشکر فراوان از BaziCenter که این کنفرانس ها را در سایت قرار دادند.(منظورم لینک هاش است):d
دوباره تا بحث گرافیک وسط کشیده شد ، همه گیمر های ایرانی دست و پاشون لرزید و عاشق 3DS شدن !!
nintendo ds قبلی دربو و داغون بود !!!!!!؟ چرا !!؟چون گرافیکش خوب نبود حتما ؟ :) ولی الان که گرافیک بازی هاش رفت بالا و شد 3d عالی شده دیگه ؟ حتما!! شما درست می گی :) قبلا ds هیچی نبود !!!!!!! فقط الان شاخ شده !!!!!!!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوباره تا بحث گرافیک وسط کشیده شد ، همه گیمر های ایرانی دست و پاشون لرزید و عاشق 3DS شدن !!
nintendo ds قبلی دربو و داغون بود !!!!!!؟ چرا !!؟چون گرافیکش خوب نبود حتما ؟ :) ولی الان که گرافیک بازی هاش رفت بالا و شد 3d عالی شده دیگه ؟ حتما!! شما درست می گی :) قبلا ds هیچی نبود !!!!!!! فقط الان شاخ شده !!!!!!!!
اول از همه بگم من نگفتم nintendo 3ds شاخ شده یا شاخ میشه.......... من نگفتم عاشق این کنسول هستم.من گفتم جای تعجب داشت که همچین چیز ساخته.درضمن بله nintendo ds دربو داغون بوده بخاطر اینکه کنسول قوی تری مثل PSP بوده.نه گرافیکش خیلی خفن بوده ..........منتهی ما چشم نداشتیم ببینیم...الان هم که 3d شده فقط بخاطر تکنولوژی 3d که داره خیلی مطرح میشه همین و اینکه با زرنگی هر چه تمام تر بازی MGS را تبلیغ کرده روی کنسولش.درضمن من فقط جنبه گرافیک را نگاه نمی کنم اگر اینطور بود هیچ وقت نمیشستم بازی GTA:China Town را بازی کنم خیلی موارد است که یک بازی را قشنگ می کنه و گرافیک فقط یکی از اون هاست.
در ثانیه دوست عزیز ناراحتی نداره که هر کس نظر شخصی خودش را داره شما NINTENDOداری دوست داری بگی این کنسول قوی بوده من PSP دارم دوست دارم بگم این کنسول قوی تر اما اگر قضاوت عادلانه سایت ها را ببینید و بی طرف قضاوت کنید PSP در همه موارد سر تر بوده نگو IGN که از اون اول با سونی و PSP مشکل داشت تا الان که هر وقت کم می آورد مطلب می پرید به این بد بخت ها.
ببخشید از دوستان اگر تاپیک منحرف شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر