E3 2010 | شمارش مکوس Rare برای یک سورپرایز

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
rare_1275950239.jpg

استودیوی 1st party مایکروسافت,RARE,هم اکنون یک شمارش معکوس روی Home page وبسایت خودش قرار داده ...همین طور که تو شکل میبینین عبارت "One in a million" و یک آوتار خود نمایی میکنن;اما به نظر شما چی میتونه باشه ؟ یه بازی برای natal ؟ دنباله ی kameo ؟ به هر حال تا روز 14 June و برپایی کنفرانس خبری Microsoft در E3 برای آگاه شدن از سورپرایز این استودیو صبر میکنیم(یعنی مجبوریم صبرکنیم :biggrin1:)...

• Like
Reactions: fixer

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Rare اینهمه مدت نبوده داشته روی ناتال کار میکرده دیگه. من که حدس میزنم یه چیزی تو مایه های Wii Sport برای باندل ناتال و یه بازی دیگه بازم برای ناتال. دو سه هفته پیش شایعه شده بود که یه PD برای 2011 دارن.

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
البته Rare سال پیش تغییراتی کردُ دوباره بازسازی شد و یه استودیوی جدید هم راه اندازی کرد.
اینم قسمتی از صحبت های آقای Mark Betteridge مدیر استودیو:
“As the entire industry struggles to address the increasing scale and cost of development, we too have felt a need to restructure our current approach so we can speed development and better manage the scale required to create high quality games. With four projects recently underway, now is the right time to make this change."​
به گفته خودشون 4 بازی در دست ساخت دارن که میتونید امیدوار باشید یکیش بازی مورد علاقتون باشه.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
مشکل این هست که مایکرو فقط به عناوینی که مطمئن هست خفن میفروشن بها میده و فقط توی چند سبک خاص مانور میده! البته این کار مستقیم به سیاست های مایکرو برمیگرده که متاسفانه برای افرادی مثل من غیر قابل قبول هست.

مثلا من همیشه منتظر بودم شماره های جدید از سری های Panzer Dragon, Crimson معرفی بشه، به Rare آزادی کامل داده بشه تا بتونه یک پلتفرمر خیلی خوب با سلیقه خودش بسازه اما تا الان همچین اتفاقی نیفتاده...

مثلا هرچند به نظر میرسه Rare بعد از جداشدنش از نینتندو دیگه ان شرکت گذشته نیست اما نسل قبل با Live & Reloaded اثبات کرد که هنوزم میتونه شاهکارهای جم و جور خلق کنه اما میبینیم که عملا توی این نسل مایکرو این شرکت رو کنار گزاشته و هر عنوانی هم که ساخته میشه کاملا سفارشی هست!

در کل مهم نیست چی اما من امیدوارانه آرزو میکنم یه عنوانی از Rare ببینم که حالا تو هر سبکی که هست در سطح عناوین گذشتشون باشه...

با این حرفت موافق نیستم! کلا سیاست MS ورود در همه زمینه هاست. سبکی هم نمونده که بی توجه به اون ازش گذشته باشه. خودت بهتر می دونی چه هزینه هایی بر سر همین موضوع متحمل شده...
اگر هم منظورت سیاست های MS در مورد Rare هست که باید بگم مثال واضحش Viva Pinata ...
بازی به قول خودت خفن فروش نبود و نیست. ولی اگر اشتباه نکنم در 3 نسخه برای X360 ساخته شد...

در هر صورت امیدوارم Rare خودشو برای یک بازگشت مقتدارنه آماده کرده باشه. قوی تر از گذشته. و در ضمن یک نسخه جدید از Conker هم با خودش سوغات بیاره... :biggrin1: ...
این بازی خوراک LIVEــه....

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
با عرض سلام به تمامی بروبکس بازی سنتر
اولا من بعید می دونم این عنوان یک ادامه باشه . تا به حال Rare بازی ساخته که توش آوتار باشه ؟!
با توجه اون آواتاری که کنار تبلیغ وجود داره پس یه چیز تو مایه های جو راید باید باشه ( از لحاظ اشتراک گزاری می گویم ) . با توجه به این که نوشته 1 از میلیون ! مگه راه دیگه ای هم داره ، غیر از این که بازی Sharing باشه . مگه این که ماکرو یک بازی ساخته باشه که یک میلیون نفر بتونن آنلاین بازی کنند !!!!!!!!!!!!!!!!
با توجه به این که Rare اصولا پلتفورم می سازه ، خب چی چند تا عنوان پلتفورم به سبک " بازی کنید ، بسازید ، به اشتراک بگذارید " می شناسید. یالا دیگه مثل دو دو تا چهار تا می مونه !
یه بازی برای مقابله با LBP2 ؟!!!!!
در پایان ، خودم می دانم این احتمال بعیده اما آرزو بر جوانان عیب نیست !
آیا قادرید که LPB را با ناتال تصور کنید ؟!

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,009
نام
محمد
لعنت خدا بر اين مايكرو:biggrin1:
چقدر دلمون رو براي يه پلتفورمر صابون زده بوديم:(اومد اين جنگولك بازيها رو معرفي كرد.

پ.ن.مايكرو كلا Rare رو نابود كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر