E3 2010 | تریلر های 2010 E3

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

خب امسال هم مثل پارسال تاپیکی رو برای تریلر های نمایشگاه E3 2010 در نظر گرفتیم تا بیشتر تریلر هایی که در این نمایشگاه به نمایش در میاد رو براتون در این تاپیک جمع اوری کنیم

برای اینکه تاپیک منظم و خوبی داشته باشیم یه سری نکات و قوانین رو برای شما دوستان توضیح میدم که برای کسی مشکلی پیش نیاد و همه بهترین دسترسی رو به تریلر ها داشته باشند

1- من پست دوم و سوم این تاپیک رو به عنوان رزرو برمیدارم به خاطر اینکه در پست دوم تریلر های کنفرانس ها قرار خواهد گرفت و در پست سوم تریلر بازی ها, این پست ها سعی میشه به روز باشه و هر چند ساعت ویرایش بشه

2- تریلر هایی که دوستان از سایت GT میذارن رو باید هم به صورت SD,HD قرار بدند ( بله اول که تریلر ها منتشر میشند به صورت SD هستند و گذاشتنشون به صورت تک موردی نداره ولی به محض اومدن نسخه HD تریلر باید همون پست رو ویرایش کنند و HDش رو همونجا قرار بدند و از زدن پست جدید برای نسخه HD خود داری کنند)

3- سعی میشه تریلر ها هم به صورت لینک مستقیم و هم به صورت اپلود شده در یک سایت معتبر گذاشته بشه ( به غیر از لینک های gamespot که امکان گذاشتن لینک مستقیم وجود نداره )

4- زدن پست و گذاشتن تریلر برای همه ی کاربران ازاد هستش و محدود به کاربران خاصی نمیشه به شرط اینکه به قوانین پایبند باشند

5- گذاشتن عکس تریلری که قرار میدید ضروری هستش برای این که کاربران دیگه دچار اشتباه نشند و تریلر تکراری رو دوباره نذارند

6- از زدن پست های تکراری و گذاشتن تریلر های تکراری خودداری کنید

7- دوستانی که تریلر میذارند به سوال ها و مشکلات دوستانی که نمیتونند از تریلر ها استفاده کنند به ارامی و صبوری پاسخ کاربران رو بدند و از تمسخر و بی اعتنایی به کاربران پرهیز کنند

در اخرم ارزو میکنم نمایشگاه خوبی رو داشته باشیم و پر از شگفتی باشه

ممنون از توجه دوستان

موفق باشید

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
qq0bqgrvoqnup493tp.jpg

HD
SD

oinnxuz9y2pe9vv46vl.jpg

HD
SD

5tmcqsr680xvzrnc74h.jpg

HD
SD

m20w4e2nm2u633bbd45a.jpg

:-o:-o:-o
HD
SD

Crying Wolf

کاربر سایت
Jun 5, 2010
15
نام
مصطفي
كنفرانس سوني با قابليت رزيوم بدون هيچ محدوديتي :
لينك مستقيم
http://files.g4tv.com/videoDB/046/346/video46346/e32010_press_sony_flv.flv

HD link
1883.8MB ----Hi-Res H.264 MP4
دانلود

Lo-Res MPEG ----1380.0MB

دانلود

-----------------------------------------------------------------------------------
كنفرانس مايكروسافت با قابليت رزيوم بدون هيچ محدوديتي :
لينك مستقيم
http://files.g4tv.com/videoDB/046/342/video46342/e32010_press_microsoft_flv.flv

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
كنفرانس ها هم همشون اومده اينم لينكشون :

E3 2010 Microsoft Press Conference : لينك

E3 2010 EA Press Conference : لينك

E3 2010 Ubisoft Press Conference : لينك

E3 2010 Nintendo Press Conference : لينك

E3 2010 Sony Press Conference : لينك

داداش دستت درد نکنه من گذاشتم تو دانلود فعلا یوبی سافت رو گرفتم کیفیتشم hd توپ توپ هر کی میخواد با کیفیت خوب بگیره اینارو بگیره ممنون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این GT دیگه داره خیلی لفتش میده من داره صبرم تموم می شه.یکی هم نیست توی فرومش بگه ما کمیت نمی خوایم برامون کیفیت مهمه! زده اون بالا با افتخار 500 تا تریلر E3!خوب چه فایده هیچ کدوم ازین 500 تا رو نمی شه دانلود کرد.
کسی اکانت فروش اکانت گیم اسپات سراغ نداره؟

من يه سري از تريلر ها رو به بست 2 و 3 منتقل كردم بعضي از تريلر ها هم كه كيفيت خوبي نداشتند منتقل نشدند منم يه مقدار خستم و دچار كم خوابي به خاطر همين جمع اوري شون طول ميكشه ولي سعي خودم رو ميكنم

كنفرانس ها هم همشون اومده اينم لينكشون :
دستت درد نکنه.فقط یه چیزی الان این HI RES ها ارزشش داره بگیرم؟می تونی یه عکس ازش بزاری؟ یابهتره برم اکانت بخرم

اگه کسی اکانت گیم اسپات برای فروش داره بگه من می خوام

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
این GT دیگه داره خیلی لفتش میده من داره صبرم تموم می شه.یکی هم نیست توی فرومش بگه ما کمیت نمی خوایم برامون کیفیت مهمه! زده اون بالا با افتخار 500 تا تریلر E3!خوب چه فایده هیچ کدوم ازین 500 تا رو نمی شه دانلود کرد.
کسی اکانت فروش اکانت گیم اسپات سراغ نداره؟

دستت درد نکنه.فقط یه چیزی الان این HI RES ها ارزشش داره بگیرم؟می تونی یه عکس ازش بزاری؟ یابهتره برم اکانت بخرم
اگه کسی اکانت گیم اسپات برای فروش داره بگه من می خوام

من hi-res رو دانلود نکردم از کیفیتش خبر ندارم ولی مال EA ش رو full hd دانلود کردم رزولیشن 1280X720 بود و حجمشم 3 گیگ و خورده ای بود و واقعآ کیفیت خوبی داشت الانم مال سونی رو دارم دانلود میکنم

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
173
نام
آرین
من hi res دانلود کردم و کیفیت خوبی داره و اگه بالاتر بخواهیم باید بریم سراغ hd ..... در کل ارزش دانلود داره ....
فقط یه چیزی کونامی هم قرار بود کنفرانسی داشته باشه ..... برگزار شد یا لغو شده ؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر