E3 2010 | اولین نمایش عمومی MK9 در گیم اسپات: عکس ها و دمو ی خونین

Red_Yashar

کاربر سایت
سایت گیم اسپات سرانجام پرده از گیم پلی MK جدید برداشت.

- 26 کارکتر
- داستان بعد از وقایع MKA
- سیستم جدید X-Ray و طراحی کامل آناتومی و اسکلت همه شخصیت ها
- حملات X-Ray منحصر به فرد برای هر مبارز
- شخصیت های تایید شده: Scorpion / Sub-Zero / Mileena / Johnny Cage / Nightwolf / Reptile / Kung Lao / Sektor

- این عکس ها رو هم خودم از ویدیوش گرفتم و سعی کردم یکم واضح ترشون بکنم. بهر حال هر کم و کسری هست به بزرگی خودتون ببشخید:

2eebk07.jpg

2yytpnt.jpg

28wexhf.jpg

e1df02.jpg

59zkw0.jpg

2eeena8.jpg

این سایت که MK رو به عنوان دموی نهایی Show Stage شون انتخاب کرده، در اولین رونمایی MK ، مصاحبه ی با اد بون انجام داده که اطلاعاتی جدیدی از آن به دست می آید. برای مشاهده مصاحبه کامل با ویدیو به این لینک مراجعه کنید:

http://e3.gamespot.com/video/6266626/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gameware
تصاویری از فریم به فریم فتالیتی مرگ بار Kung Lao, برای دوستانی که نتونستن به هر نحوی این ویدئو فوق العاده رو ببینن!

پ.ن: در برخی از تصاویر پیکسل هایی دیده میشه که بخاطر اشکال از ویدئو بنده س, شرمنده!

• Like
Reactions: Red_Yashar
نکته ای هم که ازش نگرانم اعلام نکردن درجه رسمیه آمریکاس. PEGI همون اول راحت 18 رو داد بهش رفت ولی هنوز ESRB نظر نهایی نداده. یه سری سایت ها مثل GameSpot و غیره خودشون براش M گذاشتن تو صفحه بازی ولی رسمی و قانونی بازی هنوز RP ه :-s
یاشار جان MK VS DC که یه فاجعه بشری بود من که بشخصه 15 دقیقه هم بازی رو تحمل نتونستم بکنم :-s
ولی اگه این بازی M بگیره نذارن سانسور کنن خیلی فاز میده :دی
پارتی خونه ی ما:دی
بعد یه سوال خب حالا فرق زن تکیه تکیه کردن با مرد چیه؟ مگه زن و مرد برابر نیستن:دی
این ESRB رسما قانون امریکا رو هم زیره سوال برده:دی
بعد دوستان بازی TBA 2011 اعلام شده یعنی تا اخر سال نمیاد :(

تصاویری از فریم به فریم فتالیتی مرگ بار Kung Lao, برای دوستانی که نتونستن به هر نحوی این ویدئو فوق العاده رو ببینن!

داداش در سایتو میان فردا مث بازینما ژیلقر میکنن ! این عکسا مشکل داره...!خشونتش خیلی بالائه...:-s

یاشار جان MK VS DC که یه فاجعه بشری بود من که بشخصه 15 دقیقه هم بازی رو تحمل نتونستم بکنم :-s
ولی اگه این بازی M بگیره نذارن سانسور کنن خیلی فاز میده :دی
پارتی خونه ی ما:دی
بعد یه سوال خب حالا فرق زن تکیه تکیه کردن با مرد چیه؟ مگه زن و مرد برابر نیستن:دی
این ESRB رسما قانون امریکا رو هم زیره سوال برده:دی
بعد دوستان بازی TBA 2011 اعلام شده یعنی تا اخر سال نمیاد :(

شدید در مورد فاجعه انسانی موافقم.
این قضیه مرد و زن رو 2-3 سال پیش تو یکی از مصاحبه های یکی از شبکه های اروپایی کلی خندیدم. داشتن تو یه فروشگاهی که کلی تلویزیون برای پخش بازی های مختلف گذاشته بود با مردم مصاحبه می کردن و دنبال والدینی می گشتن که برای بچه هاشون بازی می خرن. یکی از مادرا اومد کلی ادعای روشن فکری کرد و اینکه بازی های ویدیویی خیلی خوبن و مفیدن برای بچه ها البته بعضی هاشون. بعد خواست از بازی های بد مثال بزنه، دموی Tekken رو روی یکی از تلویزیون ها نشون داد (فکر کنم 5 بود) که توش جین یا یکی از مردا داشت نینا رو میزد. زنه گفت این جور بازی هاست که بد هستن و من برای بچه هام نمی خرم چون توش خشونت علیه زنان داره ترویج میشه.
خدا رو شکر به این مادر جوانمرد، گیم پلی های MK های PS2 رو نشون ندادن. (این MK پیش کشش)

screwattack هم مثل این که تونسته از اون closed theatre ـه اولیه چندتا fatality رو دزدکی ضبط کنه،مطمئن نیستم(دونستنش هم اهمیتی نداره!:d)
این لینکی که میدم مربوط به 16 june ـه.قدیمیه،ولی ندیده بودم کسی لینکی یا عکسی از fatality ـهای بقیه ی شخصیت ها بزاره.حالا ایشالا که تکراری نباشه!
و متاسفانه fatality ای روی شخصیت مونث توی این ویدئو اجرا نمیشه!

http://screwattack.com/videos/Hands-On-Mortal-Kombat

بدترین نوع مرگ!

ویرایش:تکراری بود! :d

آخرین ویرایش:
میگم چهار شخصیتی نشده بازی؟
یعنی می گم مثل یه تکن بود قبلنا که چهار شخصیت بود!دو تا اینور و دو تا اینور که میشد عوضش کرد!
انگار اینطوریه!شاید اشتباه می کنم!آخه تو تریلر اولیه عوض می شدن!!
اگه گرافیکش اینجور باشه واقعا عالیه!

میگم چهار شخصیتی نشده بازی؟
یعنی می گم مثل یه تکن بود قبلنا که چهار شخصیت بود!دو تا اینور و دو تا اینور که میشد عوضش کرد!
انگار اینطوریه!شاید اشتباه می کنم!آخه تو تریلر اولیه عوض می شدن!!
اگه گرافیکش اینجور باشه واقعا عالیه!
آره همین طور شده !
بهش میگن Tag-Team !!

خيلی عالی کار شده..خوشونت خيلی بالاست..

فقط من دوست دارم تو مبارزه ضرباتی که زده میشه خونها رو هوا غيب نشه و بريزه رو زمين و باقی بمونه..که اخره راند زمين پر خون شده باشه...چه شود...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or