E3 2010 | اولین نمایش عمومی MK9 در گیم اسپات: عکس ها و دمو ی خونین

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
سایت گیم اسپات سرانجام پرده از گیم پلی MK جدید برداشت.

- 26 کارکتر
- داستان بعد از وقایع MKA
- سیستم جدید X-Ray و طراحی کامل آناتومی و اسکلت همه شخصیت ها
- حملات X-Ray منحصر به فرد برای هر مبارز
- شخصیت های تایید شده: Scorpion / Sub-Zero / Mileena / Johnny Cage / Nightwolf / Reptile / Kung Lao / Sektor

- این عکس ها رو هم خودم از ویدیوش گرفتم و سعی کردم یکم واضح ترشون بکنم. بهر حال هر کم و کسری هست به بزرگی خودتون ببشخید:

2eebk07.jpg

2yytpnt.jpg

28wexhf.jpg

e1df02.jpg

59zkw0.jpg

2eeena8.jpg

این سایت که MK رو به عنوان دموی نهایی Show Stage شون انتخاب کرده، در اولین رونمایی MK ، مصاحبه ی با اد بون انجام داده که اطلاعاتی جدیدی از آن به دست می آید. برای مشاهده مصاحبه کامل با ویدیو به این لینک مراجعه کنید:

http://e3.gamespot.com/video/6266626/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gameware

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
فک کنم AO بیشتر به خاطر Strong strong se*ual themes باشه نه خشونت زیاد آریا جون:d...
اتفاقا ESRB خیلی از تهدید های AO گونه برای بازی های خشن استفاده می کنه. سر همین تهدید ها بیشتر از سه تا از Enviromental Kill های بازی Condemned 2 حذف شدن (توی Dev Blog های IGN بهش اشاره شده که البته اونها گفتن: "چون داریم با همکاری ESRB بازی رو می سازیم، با صلاح و پیشنهاد اونها 3 تا از فینیشر های زیادی خشن رو حذف کردیم". ترجمه = تهدیدمون کردن به AO، مام مجبور شدیم به خود سانسوری)

یه بازی AO نام میبری ؟
Indigo Prophecy: Director's Cut که روی کنسول ها اجازه پخش نگرفت و انحصاری PC شد (نسخه کارگردانش که AO بود وگرنه نسخه سانسور شدش درجه M داشت). البته می شه گفت این بخاطر خشونت نبود. پس یدونه خشن:

Manhunt 2 که نسخه AO ش هیچ وقت عرضه نشد چون نه سونی و نه نینتندو اجازه عرضه بازی AO رو کنسول هاشون نمی دن. نهایتا RockStar مجبور شد کلی بازی رو سانسور کنه تا بعد از دوبار بررسی مجدد از ESRB، بهش بدن M. نتیجه ش هم فاجعه ای شد که Finisher هاش ذره ای به Manhunt اصلی نمی رسیدن و کلا جدا از ضعف های گیم پلی، از دید خشونت هم خیلی پسرفت کرده بود و معلوم بود شدید قیچی شده. قسمت اول سری هم رسما با شانس از دست ESRB فرار کرده بود اما این قدر جنجالی شد که سر 2 ش ESRB تلافی کرد.

بازی های رسمی هرگز AO نمی گیرن چون در اون صورت نمی تونن رو کنسول ها بیان (هیچ کدوم از سه غول اصلی کنسول سازی به بازی های AO اجازه ریلیز نمی دن). کلا این حرکت و تهدید کثیف ESRB باعث سانسور شدن خیلی بازی ها شده. سازنده ها رو تهدید می کنه به AO، اونها هم یه سری چیز های بیش از حد خشن رو حذف می کنن.

آخرین ویرایش:

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
بازی های رسمی هرگز AO نمی گیرن چون در اون صورت نمی تونن رو کنسول ها بیان (هیچ کدوم از سه غول اصلی کنسول سازی به بازی های AO اجازه ریلیز نمی دن). کلا این حرکت و تهدید کثیف ESRB باعث سانسور شدن خیلی بازی ها شده. سازنده ها رو تهدید می کنه به AO، اونها هم یه سری چیز های بیش از حد خشن رو حذف می کنن.
چقدر بی جنبه ان واقعا" ! بین از ایران یاد بگیرن !!!!!!!!!!!!! وقتی "اسرا(:-&)" میگه بازی +23 ساله اصلا" دست پسر عمو کوچیکت که چهارم دبستانه نمیبینیش!اصلا"!:p

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
چقدر بی جنبه ان واقعا" ! بین از ایران یاد بگیرن !!!!!!!!!!!!! وقتی "اسرا(:-&)" میگه بازی +23 ساله اصلا" دست پسر عمو کوچیکت که چهارم دبستانه نمیبینیش!اصلا"!:p

خدایی ESRB خیلی بد قانون آمریکا رو می پیچونه. طبق یکی از بند هاش که به آزادی بیان می پردازه، یه سری سانسور کردن های یه سری چیز ها که بازی هم جزوشونه غیر قانونیه و اگه بحث جرایم بین المللی و امنیت ملی نباشه، با درجه سنی مناسب هر چیزی اجازه مطلق داره تا بدون سانسور عرضه بشه.
فقط این وسط یه مشکل است:
وقتی Sony و Nintendo و Microsoft اجازه ی عرضه ی بازی های AO رو روی کنسولشون نمی دن (که کاملا در اختیارشونه چون پلتفرم مال اونهاست)، اگه یه بازی مثلا کنسولی از ESRB بیاد AO بگیره، چی میشه؟ هیچی باید بشینن سانسورش کنن و مثل Manhunt 2 براش Appeal کنن یا مثل Condemned 2 خودشون از اول با همکاری ESRB بسازن و هر جا اونا گفتن خطریه، خود سانسوری کنن.

اگه دستم به این ESRB برسه... فتالیتی همین کونگ لائو رو روشون اجرا می کنم )x

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
خدایی ESRB خیلی بد قانون آمریکا رو می پیچونه. طبق یکی از بند هاش که به آزادی بیان می پردازه، یه سری سانسور کردن های یه سری چیز ها که بازی هم جزوشونه غیر قانونیه و اگه بحث جرایم بین المللی و امنیت ملی نباشه، با درجه سنی مناسب هر چیزی اجازه مطلق داره تا بدون سانسور عرضه بشه.
فقط این وسط یه مشکل است:
وقتی Sony و Nintendo و Microsoft اجازه ی عرضه ی بازی های AO رو روی کنسولشون نمی دن (که کاملا در اختیارشونه چون پلتفرم مال اونهاست)، اگه یه بازی مثلا کنسولی از ESRB بیاد AO بگیره، چی میشه؟ هیچی باید بشینن سانسورش کنن و مثل Manhunt 2 براش Appeal کنن یا مثل Condemned 2 خودشون از اول با همکاری ESRB بسازن و هر جا اونا گفتن خطریه، خود سانسوری کنن.

اگه دستم به این ESRB برسه... فتالیتی همین کونگ لائو رو روشون اجرا می کنم )x
آقا یاشار امضات AO ه!خونشو بنفش کن!:d

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
آقا یاشار امضات AO ه!خونشو بنفش کن!:d
نه بنفش یه جوری میشه. سبزش می کنم بشه زامبی!
ولی از دید ESRB کلا مشکلی نیست چون سر مرد رو کنده تو امضا! بیشتر جنجال ها سر fatality کردن کارکتر های زن پیش میاد. همین Gears 3 وقتی معرفی شد کلی تو سایت ها بحث بود که آیا میشه شخصیت های زنش رو هم اره کرد یا اینکه ESRB گیر می ده.

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
نه بنفش یه جوری میشه. سبزش می کنم بشه زامبی!
ولی از دید ESRB کلا مشکلی نیست چون سر مرد رو کنده تو امضا! بیشتر جنجال ها سر fatality کردن کارکتر های زن پیش میاد. همین Gears 3 وقتی معرفی شد کلی تو سایت ها بحث بود که آیا میشه شخصیت های زنش رو هم اره کرد یا اینکه ESRB گیر می ده.
بنفش به یاد ninja gaiden sigma II !
اینجاست که مشخص میشه رئیس ESRB یک خانم هستش!;)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
فکر نمیکنم با این وضعیت بتونه M بگیره ، مخصوصا این Fatality فوقالعاده Kung Lao
یعنی که چه آقا من همینو با همین وضعیت میخوام ، عجب گیری کردیم با این جماعت اجنبی ه سوسول :biggrin1: ، بعد از 14 - 15 سال میخوایم یه MK ه درست حسابی بازی کنیم ، اگه گذاشتن ! ~x(

=p~=p~=p~

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    30.4 KB · مشاهده: 12
  • Like
Reactions: nihilnigritude

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
یعنی که چه آقا من همینو با همین وضعیت میخوام ، عجب گیری کردیم با این جماعت اجنبی ه سوسول :biggrin1: ، بعد از 14 - 15 سال میخوایم یه MK ه درست حسابی بازی کنیم ، اگه گذاشتن ! ~x(

=p~=p~=p~
آقا نیما لطفا پیوست نذارید ما هم یه فیضی ببریم...:D

ویرایش:

دیدم...:D
بیا دکتر فیض ببر ! :d
:x:x=p~=p~:d

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
بنفش به یاد ninja gaiden sigma II !
اینجاست که مشخص میشه رئیس ESRB یک خانم هستش!;)
آخ گفتی... چقدر از Sigma 2 بدم میاد. رسما هر چوی تو NG2 دوست داشتم رو حذف کرده بودن =((

وای اگه تیم رو اذیت کنن که من خود کشی می کنم. سر MK vs DC که رسما باورم نمی شد تیم رو مجبور کردن فتالیتی جوکر رو سانسور کنن.
نکته ای هم که ازش نگرانم اعلام نکردن درجه رسمیه آمریکاس. PEGI همون اول راحت 18 رو داد بهش رفت ولی هنوز ESRB نظر نهایی نداده. یه سری سایت ها مثل GameSpot و غیره خودشون براش M گذاشتن تو صفحه بازی ولی رسمی و قانونی بازی هنوز RP ه :-s

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بیا دکتر فیض ببر ! :d
ممنون برادر:D

فقط سوالی که اینجا مطرحه اینه که چطوری این بنده خدا رو نصف کرده؟!:-/:-o:D
تصاویری از فریم به فریم فتالیتی مرگ بار Kung Lao, برای دوستانی که نتونستن به هر نحوی این ویدئو فوق العاده رو ببینن!
ممنون دوست عزیز.
واقعا ترکونده!!!!!!!!!:o:-o
بعد دوستان بازی TBA 2011 اعلام شده یعنی تا اخر سال نمیاد :(
از اول گفته شده بود که 2011 میاد محمد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر