E3 2010 | اولین نمایش عمومی MK9 در گیم اسپات: عکس ها و دمو ی خونین

Red_Yashar

کاربر سایت
سایت گیم اسپات سرانجام پرده از گیم پلی MK جدید برداشت.

- 26 کارکتر
- داستان بعد از وقایع MKA
- سیستم جدید X-Ray و طراحی کامل آناتومی و اسکلت همه شخصیت ها
- حملات X-Ray منحصر به فرد برای هر مبارز
- شخصیت های تایید شده: Scorpion / Sub-Zero / Mileena / Johnny Cage / Nightwolf / Reptile / Kung Lao / Sektor

- این عکس ها رو هم خودم از ویدیوش گرفتم و سعی کردم یکم واضح ترشون بکنم. بهر حال هر کم و کسری هست به بزرگی خودتون ببشخید:

2eebk07.jpg

2yytpnt.jpg

28wexhf.jpg

e1df02.jpg

59zkw0.jpg

2eeena8.jpg

این سایت که MK رو به عنوان دموی نهایی Show Stage شون انتخاب کرده، در اولین رونمایی MK ، مصاحبه ی با اد بون انجام داده که اطلاعاتی جدیدی از آن به دست می آید. برای مشاهده مصاحبه کامل با ویدیو به این لینک مراجعه کنید:

http://e3.gamespot.com/video/6266626/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gameware
بازی خیلی عالی به نظر میاد ! گذشته از دو بعدی شدن و گرافیک دلنشین , حضور این تعداد کاراکتر خیلی خوبه ! نه مثل بعضی نسخه هاش که انقدر کاراکتر ریخته بودن آدم سرگیجه میگرفت :دی
Ed Boon بنده خدا حق داشت نگران بود بازی درجه AO بگیره !!

بازی خیلی عالی به نظر میاد ! گذشته از دو بعدی شدن و گرافیک دلنشین , حضور این تعداد کاراکتر خیلی خوبه ! نه مثل بعضی نسخه هاش که انقدر کاراکتر ریخته بودن آدم سرگیجه میگرفت :دی
Ed Boon بنده خدا حق داشت نگران بود بازی درجه AO بگیره !!

نگران بود ؟ به دلیل فروش ؟

نگران بود ؟ به دلیل فروش ؟
دقیق یادم نیست ولی برای مقاله 100 بازی 2010 که دنبال مطلب از MK9 میگشتم یه جایی نوشته بود که Ed Boon میخواد به ریشه های قدیمی سری و خشونت فوق العاده اون برگرده و حتی نگران هست که خشونت بازی انقدر زیاد بشه بهش درجه AO بدن ! خب درجه AO هم مطمئنآ فروش رو پایین میاره ! :دی (مثل ایران نیست که بچه 5 ساله میره GTA میگیره ملت رو میترکونه :دی)

عالی بود...هر چی خشونتش بیشتر بشه ما بیشتر استقبال میکنیم!!!:دی
ولی هیچ وقت به پای UMK3 نمیرسه!!!میدونید چرا؟؟!!دوربینشه که هیچ وقت یه حالی بهش ندادن!!!
دوربین UMK3 دورتر بود و این باعث میشد وسعت محیط بیشتری رو ببنین نه اینکه دوربین تو کم شخصیتها باشه که تو بعضی کمبوها شخصیتها تو کادر دوربین نباشن!!)x

• Like
Reactions: Quantic Dream
یعنی هیچ بازی رو بیشتر از 5 ساعت بازی نمیکنی ؟:دی
یعنی این که چند وقت اخیر بازی هایی که می یومد رو فقط باز می کردم یه خورده می رفتم می بستم:دی به مزاجم خوش نمی یومد:دی به استثنا یه بازی که آنلاین می زنیم:دی
من تو Read Dead فقط 5 ساعت داشتم شکار می کردم ! :d کجای کارید ؟
ماشاالله:دی ما از این حالا نداریم:دی

یعنی این که چند وقت اخیر بازی هایی که می یومد رو فقط باز می کردم یه خورده می رفتم می بستم:biggrin1: به مزاجم خوش نمی یومد:biggrin1: به استثنا یه بازی که آنلاین می زنیم:biggrin1:
مثلا Alan Wake رو تو 5 ساعت بیشتر بازی نکردی ؟ یا مثلا SC رو .

چه بازي آنلايني ميكني كه اينقدر جذابه؟:-/
آقا بحث تاپیک رو منحرف نکنید:دی
CrossFire
مثلا Alan Wake رو تو 5 ساعت بیشتر بازی نکردی ؟ یا مثلا SC رو .
بابا آخه ما چند وقت اخیر امتحان داشتیم:دی شوخی می کنم. هنوز آلن ویک و SC رو نخریدم تازه امتحانامون خلاص شده!
منحرف نکن آقا:دی

واو منم همین حالا تریلرش رو دیدم !!
عجب چیزه خوفناکی بود مخصوصا Fatality هاش !!
واقعا خیلی توپ بود هم از گرافیکش گرفته تا چیزای دیگه !!
ولی باید اینتقام از این اسکورپین گرفت که توروی Sub-Zero ایستاد !! :d
فتالیتی Kung Lao هم واقعا عالی بود !! چیز خیلی خیلی تمیزی بود !! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or