E3 2010 | اولین نمایش عمومی MK9 در گیم اسپات: عکس ها و دمو ی خونین

Red_Yashar

کاربر سایت
سایت گیم اسپات سرانجام پرده از گیم پلی MK جدید برداشت.

- 26 کارکتر
- داستان بعد از وقایع MKA
- سیستم جدید X-Ray و طراحی کامل آناتومی و اسکلت همه شخصیت ها
- حملات X-Ray منحصر به فرد برای هر مبارز
- شخصیت های تایید شده: Scorpion / Sub-Zero / Mileena / Johnny Cage / Nightwolf / Reptile / Kung Lao / Sektor

- این عکس ها رو هم خودم از ویدیوش گرفتم و سعی کردم یکم واضح ترشون بکنم. بهر حال هر کم و کسری هست به بزرگی خودتون ببشخید:

2eebk07.jpg

2yytpnt.jpg

28wexhf.jpg

e1df02.jpg

59zkw0.jpg

2eeena8.jpg

این سایت که MK رو به عنوان دموی نهایی Show Stage شون انتخاب کرده، در اولین رونمایی MK ، مصاحبه ی با اد بون انجام داده که اطلاعاتی جدیدی از آن به دست می آید. برای مشاهده مصاحبه کامل با ویدیو به این لینک مراجعه کنید:

http://e3.gamespot.com/video/6266626/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gameware
یاشار ممنون بابت خبر 26 تا شخصیت قابل بازی داره چه شود >:d<

تایید نشده کی میاد؟ امسال ساله دیگه؟

این که یاشار هست !؟ :biggrin1:
داشتم یه جا دیگه پست میدادم قاطی شد:دی

آخرین ویرایش:
سلام
کیفیت عکس ها پاینه یا کلا گرافیک بازی اینطوریه ؟
کیفیت عکس ها کمه.تازه به نظر من با توجه به جزئیاتی که توی محل مبارزه شون به کار رفته میشه فهمید که گرافیکش هم خوبه.ولی خب فکر کنم یه سری از چیز ها به خاطر این که اصالت بازی حفظ بشه تغییر نکنه.مثل افکت خونش.تازه کسی که این بازی رو برای گرافیک بازی نمیکنه.الان خیلی ها دارن هنوز MK های قدیمی رو بازی میکنن.
پ.ن:بازی خیلی خشن هست.در حقیقت برای من زیادی خشنه!

یادمه تو mk4 که اولین mk بود که از محیط 2d به 3d تغییر پیدا کرد افکت خون هم بود تازه بقیه رو هم نصف میکردن پا میشکوندن اسلحه ورمیداشتن :d
واضح ترین خاطره من از سری mk هم همین فینیشر scorpion هست که اصولا ai اون به subzero میزد و عقرب میشد طرفو نصف میکرد :d
نمیدونم چرا تمام این چیزا رو از mk vs dc ورداشتن

WOW
عجب استایل مخوفی داره Scorpion:x.با اینکه کیفیت عکسها پایینه ولی میشه فهمید که گرافیک خوبی هم داره.کلا خیلی عالی شده.
یادمه تو mk4 که اولین mk بود که از محیط 2d به 3d تغییر پیدا کرد افکت خون هم بود تازه بقیه رو هم نصف میکردن پا میشکوندن اسلحه ورمیداشتن :d
واضح ترین خاطره من از سری mk هم همین فینیشر scorpion هست که اصولا ai اون به subzero میزد و عقرب میشد طرفو نصف میکرد :d
نمیدونم چرا تمام این چیزا رو از mk vs dc ورداشتن
انتظار که نداشتی مثلا Scorpion بیاد بزنه Batman رو از وسط نصف کنه!!!:dاونوقت کی میخواست جواب طرفدارای حساس و احساساتی(LOL) این DC رو بده!!!:d
کلا MK vs DC لکه ی ننگی بر تاریخ خونین Mortal Kombat بود.

عجب نامردایی هستنا ؟!
توی همه تریلر ها و عکس ها هرچی میبینیم این Sub-Zero دربدر داره به فنا میره !! :d
شخصیتی دیگه ای نیست بزارن جای این بدبخت ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or