نمایشگاه/رویداد E3 2009 | E3 Sony Press Conference 2009

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
E3_sony_con_371x164.jpg

درود !
دیروز به یه عده خیلی خوش گذشت و به یه عده خیلی بد . البته من خودم به حالت دوم اعتقاد ندارم چون حداقل دیشب تو کنفرانس ماکروسافت شاهد حرکت بزرگی در عرصه این صنعت بودیم .
طبق برنامه امشب مورخ 2 جون راس ساعت 30 : 10 شب به وقت تهران کنفرانس سونی آغاز خواهد شد . قطعا این کنفرانس تحت تاثیر کنفرانس دیشب و اخبار اون خواهد بود اما باز هم عده ای اعتقاد دارند که نباید زود قضاوت کرد و باید منتظر عکس العمل سونی باشیم .
طبق گفته مدیر اجرایی E3 کنفرانس سونی 2 ساعت به طول خواهد انجامید .

logo,0-K-9092-3.jpg

این هم گزیده ای از مهمترین رخداد های احتمالی امشب :

God Of War 3
Publisher: SCEA
Release Date: TBA

god_of_war_iii.jpg

بدون شک یکی از بزرگ ترین و زیبا ترین بازی های انحصاری سونی GOW 3 می باشید و قطعا همه در انتظار دیدن جزئیاتی بیشتر از این بازی هستند .​

Heavy Rain: The Origami Killer
Developer : Quantic Dream

heavy-rain.jpg

هر وقت حرفی از این بازی شنیده میشه ما فقط به یک کلمه فکر می کنیم و اون هم متفاوت هست .
این بازی قطعا تجربه متفاوت رو برای همه ما رقم خواهد زد .​

Gran Turismo 5
Release Date: TBA 2009

gran-turismo-5-logo.jpg

باید شاهد واقعیت باشیم نه یک بازی . این بازی با پشتوانه ای عظیم از تجربه و لیست پرباری از اتومبیل ها و پیست های لیسنس شده یکی از بهترین بازی های انحصاری PS3 می باشد .​

MAG
Developer : Zipper Interactive

mag_main.jpg

من به شخصه بیشتر از همه بازی های دگه منتظر این بازی هستم . بازی که هیچ جای دیگه نمیتونید اونو تجربه کنید .
تجربه بازی با قابلیت 256 نفر Online واقعا لذت بخش خواهد بود .​

Project Trico

Project%20Trico.jpg

همه با یک تریلر خیلی کوتاه از بازی شیفته آن شدیم . جوی زیبا و مرموز ما رو باز هم به دنیای Colossus میبرد .​

UNCHARTED 2: Among Thieves
Developer : Naughty Dog
Release Date: Fall 2009

uncharted_2.jpg

Uncharted یکی از زیبا ترین بازی انحصاری PS3 بود . حالا Naughty Dog باز هم برگشته تا دومین شماره از این بازی رو به همگان نشون بده .​

PSP GO

_45850011_ss_preview_psp_go_006.bmp.jpg

قطعا مدت زمان زیادی از کنفرانس امشب سونی اختصاص خواهدداشت به معرفی PSP GO و بازی های بزرگی که برای PSP GO به بازار خواهد آمد .​

--------------------------------------------------------
دوستان این گزیده ای بود از کنفرانس سونی که در پیش داریم . اگر کمی کاستی و مشکلی بود ببخشید .
خواهشا همه بحث ها پرامون این کنفرانس تو همین تاپیک قرار بگیره .​

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب طبق برنامه E3 و سونی فردا ساعت 15 : 7 به وقت تهران سونی یک بازی نامشخص رو نشون خواهد داد .
ببینیم که چیه .
روز آخر هم بازی های MAG و Uncharted 2 و Heavy Rain نمایش خواهند داشت .

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
منبع رو لطف میکنی.
الان مثلا خواستی منو ضایع کنی . :D
http://video.ign.com/streaming/e3-2009
بفرما برو تو این لینک اون پایین تو برنامه ها روز Wednesday آخرین برنامه نوشته Unannounced Sony Title که به وقت ما میشه 15 : 7 صبح .
اینم منبع .
به سلامت .

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
ماکروسافت ترکونده

MGS rising
Left for dead 2
Crack down
و...

برای فن های سونی متاسفم ولی فقط بازی MGS و Left fot dead و alen week می ارزید به
God3 و .....

ناراحت نشید من خودم فن سونی بودم ولی الان 2یا 3 ماهی است نظرم عوض شده .

اتفاقا من برای شما کاملا خوشحالم.
اینطور که معلومه شما بجای اینکه فن بازی باشید ، فن مایکروسافت هستید.راستی چند درصد از سهام مایکروسافت رو دارید که اینطوری براش سینه چاک میکنید ؟ ;)

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
الان دقیقاً در مورد کدوم طرفدارا داری صحبت می کنی؟ چون کلاً FF11 رو که آنلاین بود 10 نفر هم تو ایران بازی نکردن.
البته اشکان جان من فکر میکنم زمانی که بازی FF-11 بصورت آنلاین به بازار اومد با الان خیلی فرق داره. اونموقع واقعا امکانات بازی آنلاین به اندازه الان نبود. من فکر کنم از نظر تعداد بازیگر این بازی تو ایران هم زیاد خواهند بود چون الان خیلیها تو ایران دسترسی به اینترنت رو دارن .
در کل به نظرم از نظر زمانی الان رو نمیشه با سال 2002 مقایسه کرد

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
البته اشکان جان من فکر میکنم زمانی که بازی FF-11 بصورت آنلاین به بازار اومد با الان خیلی فرق داره. اونموقع واقعا امکانات بازی آنلاین به اندازه الان نبود. من فکر کنم از نظر تعداد بازیگر این بازی تو ایران هم زیاد خواهند بود چون الان خیلیها تو ایران دسترسی به اینترنت رو دارن .
در کل به نظرم از نظر زمانی الان رو نمیشه با سال 2002 مقایسه کرد
حرفت کاملاً درسته، منم انتظار ندارم که 10 نفر هم سر این بازی نرن چون الان دیگه همه هم اینترنت، همه دسترسی خیلی راحت به بخش آنلاین کنسول ها دارن. موضوع اینکه سبک این بازی MMORPG شده و چیزی نیست که طرفدارای کلاسیک ff بتونن باهاش کنار بیان زیاد. یعنی من می تونم راحت حدس بزنم که اگر این بازی، بازی موفقی بشه بیشتر طرفدارانش رو طرفداران غیر ff باز تشکیل خواهند داد که به بازی های mmo علاقه دارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر