E3 2009 | بهترین بازی های E3 2009 از نگاه 1UP

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
026.jpg

سلام !
سایت معروف 1UP اقدام به معرفی بهترین بازی های E3 امسال کرده است . این مقاله شامل 5 بخش می باشد :
  • بهترین بازی بر اساس پلتفرم
  • بهترین بازی بر اساس سبک
  • بهترین تریلر
  • بهترین نواوری
  • بهترین نمایش
امسال شاهد یک E3 خوب و نوآورانه بودیم . بازی های بزرگی مانند GOW III و Uncharted 2 و Modern Warfare 2 وزنه های سنگین این نمایشگاه بودند . امسال رو میشه سال نواوری گذاشت .
واقعا رقابت در E3 امسال بسیار زیبا بود .

بخش اول : بهترین بازی بر اساس پلتفرم :

• بهترین بازی XBOX 360 در E3 :
413.jpg
: Splinter Cell: Conviction

لیست باازی های XBOX 360 در E3 امسال خیلی خوب بود ولی بهتر از همه Splinter Cell بود که توانست گوی رقابت رو از سایر رقیبان سرسخت خود ببره .
ما که قبلا از Sam Fisher تصویر مردی رو دیده بودیم که سرگردان و مخفیانه در کوچه های Washington قدم میزد حالا به یک باره کاسه صبرش لبریز شده و به جنگ دشمنانش با همان شیوه قدیمی رفته است . همین امر کافی بود تا این بازی به بهترین نمایش بازی های 360 تبدیل شود . افکت های تصویری زیبا , نبردهای تن به تن و همان شیوه مخفی کاری زیبا و دوست داشتنی سم و ... همه اینها به تنهایی میتواند دلیل این برتری باشد .

سایر رقبا :

sp_alanwake.jpg
sp_l4d2.jpg
sp_haloodst.jpg
sp_forza.jpg

Forza 3 Halo 3 : ODST Left 4 Dead 2 Alan Wake​

• بهترین بازی PS3 در E3 :
384.jpg
Uncharted 2

ماجراجویی جدید Nathan Drake اینبار بسیار زیبا تر , هیجان انگیز تر و سخت تر به نظر میرسد . با جلوه های بصری بسیار زیبا ( از کوچکتری جزئیات محیط اطراف تا میدان دید بسیار زیبا و زیاد ) و اکشن هیجان انگیز در تمام مدت E3 ما رو تحت تاثیر خودش قرار داده بود . صداپیشگی بسیار عالی بازی همراه با اکشن فوق العاده این بازی رو در زمره بهترین بازی های امسال قرار داره . گر چه که ما به اسطوره یونانی خود Kratos وفاداریم ولی واقعا Uncharted 2 نمایش بسیار قوی در E3 امسال داشت . نسخه بتیای Multiplayer این بازی هم اکنون در حال اجراست .​

سایر رقبا :

sp_gow3.jpg
sp_mag.jpg
sp_heavyrain.jpg
sp_ratchet.jpg

Ratchet & Clank : A Crack in Time Heavy Rain MAG God of War III​

• بهترین بازی Wii در E3 :
559.jpg
New Super Mario Bros Wii

همیشه یک جمله ساده و خلاصه هست وقتی که ما میخواهیم یک بازی با عنوان Mario بازی کنیم و اون اینه که ما شاد و خوشحال هستیم . در حالی که ما فکر می کردیم در E3 امسال شاهد Super Mario Galexy 2 خواهیم بود ولی اینطور نشد . ما کنترل Wii رو برداشتیم و یک بازی دو بعدی باز هم با حضور برادران ماریو تجربه کردیم و ما باز هم شاد و خوشحال هستیم .​

سایر رقبا :

sp_fragile.jpg
sp_sinpunishment.jpg
sp_muramasa.jpg
sp_redsteel2.jpg

Red Stell 2 Muramasa Sin & Punishment Fragile​

• بهترین بازی Nintendo DS در E3 :
665.jpg
The Legend of Zelda : Spirit Tracks

باز هم در E3 شاهد لیست عظیمی از بازی های پیش رو برای DS بودیم . گر چه که بازی مولتی پلیر Kingdom Hearts و بازی خلاقانه و نوآورانه Scribblenauts هم واقعا نمایش خوبی داشتند ولی Zelda مورد توجه ما واقع شد . Zelda باز هم با ماجراجویی های خود بازمیگردد به علاوه اینکه شما در این نسخه دوستان قابل کنترل جدیدی نیز خواهید داشت .​

سایر رقبا :

sp_mariobros.jpg
sp_mariovsDK.jpg
sp_kingdomhearts.jpg
sp_scribblenauts.gif

Scribblanauts Kingdom Hearts 358/2 Mario Vs.Donley Kong Minis March Again Mario & Luigi : Bowser's inside Story​

• بهترین بازی PSP در E3 :
348.jpg
Soul Calibur: Broken Destiny

ما خیلی تحت تاثیر قرار گرفتیم وقتی روی PSP عناوین بزرگی مانند Little Big Planet و Gran Turismo مشاهده کردیم و این واقعا برای PSP عالیه که بازی های RPG مانند Persona و Final Fantasy Dissida دارد . ولی حقیقت ایه که یکی از بهترین بازی های فایت رو الان داریم بر روی PSP میبینیم که به خوبی نسخه کنسول آنهاست .همچنین قابل بازی بودن Kratos و سایر شخصیت ها قطعا به زیبایی این بازی خواهد افزود .​

سایر رقبا :

sp_littlebig.jpg
sp_granturismo.jpg
sp_dissidia.jpg
sp_persona.jpg

Little ig Planet Gran Turismo Dissida Persona​

• بهترین بازی PC در E3 :
358.jpg
APB

همه عنوان های PC هیجان انگیز هستند ولی در میان آنها APB بیش تر از سایرین خودنمایی میکند زیرا المان های جدیدی برای ما به ارمغان خواهد اورد . همین که شما آزادید که هر کاری که خوساتید بکنید فکر کنید تیر اندازی کنید و خیلی کارهای دیگر فکر می کنم گفتم همین جمله که ما میخویام یک MMO GTA رو تجربه کنیم کافی باشه .​

سایر رقبا :

sp_l4d2.jpg
sp_dragonage.jpg
sp_starwarsoldrepublic.jpg
sp_theagency.jpg

The Agency Star Wars : The Ol Republic Drago Age Left 4 Dead 2​

بخش دوم : بهترین بازی بر اساس سبک :

• بهترین بازی Action در E3 :
849.jpg
Bayonetta

شاید شما غافلگیر شده باشید که چرا با وجود بازی مثل GOW III که برای اولین بار نیز قابل بازی بود ما این بازی رو انتخاب کردیم ولی ب ما اعتماد کنید . وقتی شما کنترل بازی رو در دست میگیرید متوجه میشید که کارگردان این بازی آقای Hideki Kamiya واقعا در بازی Action استاد و نخبه است . سرعت و هیجان بالا و همچنین کنترل آسان و کمبو های زیبا از خصیصه های این بازی بسیار خوب می باشد .

سایر رقبا :

sp_splintercell.jpg
sp_assassincreed.jpg
sp_uncharted2.jpg
sp_gow3.jpg

God of War III Uncharted 2 Assassian Cree 2 Splinter Cell : Conviction​

• بهترین بازی Shooting در E3 :
923.jpg
Call of Duty: Modern Warfare 2

با وجود اینکه ما منفجر کردن ساختما ها در Battlefield Bad Company 2 و کنترل بازی Halo ODST و کشتن زامبی ها در Left 4 Dead 2 رو دوت داریم ولی واقعا Modern Warfare 2 دل ما رو در E3 برد . واقعا Infinity Ward در کار خودش برستوین که چطور المان های و در باز قرار بده .​

سایر رقبا :

sp_l4d2.jpg
sp_haloodst.jpg
sp_untitled.jpg
sp_bioshock2.jpg

Bioshock 2 Bad Company 2 Halo ODST Left 4 Dead 2​

• بهترین بازی Role-Playing در E3 :
797.jpg
Mass Effect 2

در حالی که بازی های RPG خوب و زیادی مثل Alpha Protocol ( یک بازی مخفی کاری و RPG از Obsidian) و Star Wars : the Pld Republic ( یک MMO دیگر از سری Star wars از طرف BioWare ) وجود داشتند ولی بازی مورد نظر ما و قطعا بیشتر شما Mass Effect 2 است .
بازی که باز هم برگشته اما اینبار با جلوه هابصری عالی سیستم درگیری بهبود یافته و داستانی همراه با شوک قطعا یک تجربه فراموش نشدنی خواهد بود .​

سایر رقبا :

sp_dragonage.jpg
sp_starwarsoldrepublic.jpg
sp_finalfantasy13.jpg
sp_zeldaspirit.jpg

The Legend of Zelda : Spirit Tracks Final Fantasy XIII Star Wars The Old Republic Dragon Age
  • بهترین بازی Strategy در E3 :
409.jpg
Supreme Commander 2

در E3 شاهد بازی های کمی در این سبک بودیم . دو بازی R.U.S.E و Order of War هر دو به مقوله جنگ جهانی دوم پرداخته انو . چیزی که Superme Commander 2 ما رو به خود چذب کرده سازندگان اونه و اینکه به زیبایی مکمل هم هستند . این بازی که حاصل همکاری دو شرکت Gas Powered Games و Square Enix است باعث که هم گیمپلی عالی داشته باشه و ب وجود SE شاهد یک داستان قوی در بازی باشیم .

سایر رقبا :

sp_ruse.jpg
sp_orderofwar.jpg

Order of War R.U.S.E

• بهترین بازی Fightingدر E3 :
022.jpg
Tatsunoko vs. Capcom

واقعا رقابت زیبا و تنگاتنگی در بین بازی های Fighting وجود داشت . Fight Night Round 4 بسیار بسیار خوبه . King of Fighters 14 خیلی جالب بود و Soul Calibur Broken Destiny بررروی PSP چیزی کم نداشت اماTatsunoko vs. Capcom نظر ما رو بیشتر به سوی خودش جلب کرد . باز هم قهرمانان ژاپنی برگشتند .

سایر رقبا :

sp_tekken6.jpg
sp_soulcalibur.jpg
sp_kingoffighters.jpg
sp_fightnight.jpg

Fight Night Round 4 King of Fighters 14 Soul Calibur PSP Tekken 6

• بهترین بازی قابل Download در E3 :
192.jpg
Shadow Complex

اگر چه که ماکروسافت زمان زیادی برای این بازی در کنفرانس خود صرف نکرد ولی این بازی عالی به نظر میرسه . سبک بازی یک 2.5 بعدی است با گرافیک چشم نواز و اسلحه های زیبا و Boss Fight های هیجان امگیز که قطعا در XBOX Live موفق خواهد شد .

سایر رقبا :

sp_trine.jpg
sp_pixeljunk.jpg
sp_mariovsDK.jpg
sp_monkeyisland.jpg

Monkey Island Mario Vs.Donkey Kong : Minis Maerch Again Pixel Junk Shooter Trine

• بهترین بازی Music در E3 :
950.jpg
The Beatles

با آغاز کنفرانس ماکروسافت با این بازی انتظار میرفت که با یک بازی عالی مواجه باشیم که قطعا برای طرفداران گروه Beatles بازی شگفت انگیز و فراموش نشدنی خواهد بود .

سایر رقبا :

sp_djhero.jpg
sp_guitarhero.jpg
sp_djscratch.jpg
sp_guitarherovanhalen.jpg

Guitar Hero : van Halen Scratch Guitar Hero 5 DJ Hero​

• بهترین بازی ورزشی در E3 :
125.jpg
Madden NFL 10

سری بازی های Madden NFL این بار با شماره 10 و با تغغیراتی بر میگردد تا باز هم طرفداران خود را راضی نگه دارد . تغغیرات خوب در گیم پلی بازی سبب موفقیت دوباره این بازی خواهد بود .​

سایر رقبا :

sp_wiisportsresort.jpg
sp_tigerwoods.jpg
sp_fifa10.jpg
sp_tonyhawkride.jpg

Tony Hawk Ride FIFA 10 Tiger Woods Wii Wii Sport Resort​

• بهترین بازی رانندگی در E3 :
790.jpg
Forza Motorsport 3

بسیاری از نویسندگان 1UP از بازی Split Secends در تعجب بودند که میتونه رقیبی بسیار جدی برای سری باز های پرطرفدار Burnout باشد . ولی در این میان Forza 3 نمایش بسیار خوبی داشت .​

سایر رقبا :

sp_splitsecond.jpg
sp_granturismo.jpg
sp_blur.jpg
sp_needforspeedshift.jpg

Need For Speed : Shift Blur Gran Turismo PSP Split Secends​

بخش سوم : بهترین تریلر در E3

Metroid: The Other M

279.jpg

The Last Guardian بسیار تاثیرگذار بود . the Castlevania: Lords of Shadow هم خوب بود ولی عالی تر از همه تیزر بازی جدید Team Ninja یعنی Metroid Other M بود که برای Nintendo Wii عرضه خواهد شد .​

سایر رقبا :

sp_mariogalazy.jpg
sp_finalfantasy13.jpg
sp_metalgearPSP.jpg
sp_thelastguardian.jpg

The Last Guardian MGS PSP Final Fantasy XIII Super Mario Galexy 2​

بخش چهارم :بازی خلاقانه و نواور در E3 :

Scribblenauts

346.gif

سایر رقبا :

sp_apb.jpg
sp_milo.jpg
sp_shatter.jpg
sp_tonyhawkride.jpg

Tony Hawk Ride Shatter Milo APB​

بخش پنجم : بهترین بازی در E3 :

Uncharted 2

e3winnermontage.jpg

اونهایی که نمایش Uncharted 2 رو در E3 دیدند کاملا میدونند که این بازی در یک کلام از همه نظر فوق العادست . ما خیلی مقایسه کردیم و به این نتیجه رسیدیم .
درسته که Burtal Legend قلب ها رو برد God of War III کاملا اکشن بود Assassion Creed 2 نگاه ها رو به خودش جذب کرد و Modern Warfare 2تفنگ ها رو بالا نگه داشت ولی در همه حال و از هر نظر Uncharted 2 بهترین بازی و نمایش E3 بود .​

سایر رقبا :

sp_modernwarfare2.jpg
sp_brutallegend.jpg
sp_assassincreed.jpg
sp_gow3.jpg

Assasian Creed 2 God of War 3 Burtal Legend Modern Warfare 2​

_____________________________________________​

این رو تقدیم می کنم به همه دوستان خوبم در سایت بازی سنتر .
هر کمی و کاستی هم داشت که قطعا خیلی داره به بزرگواری خودتون ببخشید . .​

دوستان هرگونه بحث مقایسه ای بچه گانه و اینکه چرا این بازی نشد و اون بازی نشد و این چه وضع انتخاب کردنه اینجا تو این تایپک ممنوع اگر پستی داده بشه به شخص مدیران گزارش میدم . حرف اخر رو اول زدم . .

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ارش حالا ما نخوایم لذت ببریم باید کی رو ببینیم :d
کارت مثل همیشه عالی بود . من بهت اعتقاد راسخی دارم :d
یه نکته : کاملا لذت بردم .

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
خیلی عالی بود واقعا خسته نباشی به نظر من سایت 1Up بهترین ها رو انتخاب کرده مخصوصا بازی uncharted 2 که خیلی نمایش زیبایی امسال داشت و همه از دیدنش لذت بردند

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
این رو تقدیم می کنم به همه دوستان خوبم در سایت بازی سنتر .
هر کمی و کاستی هم داشت که قطعا خیلی داره به بزرگواری خودتون ببخشید . .
کمی چیه ، ارش جان ترکوندی :love:
به زودی من هم منفجر میکنم
bombWHT.gif

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
البته باید یه چیزی رو خدمتتون عرض کنم یادم رفت تو پست بگم . همونطور که میدونید خود Yamauchi اعلام کرد که نمایشی از GT5 تو E3 نخواهد داشت . همونطور که دیدید اومد روی سن کنفرانس سونی و یک گلمه هم از GT نگفت و فقط راجع به GT PSP حرف زد .
البته درسته یه تریلر 1 دقیقه و نیم از بازی نشون دادن ولی فقط جنبه تبلیغاتی داشت .
اینو گفتم چون میدونستم الام یه سری میان میگن GT5 کو :D
البته این حرف من هیچی از ارزش های Forza 3 کم نمیکنه فقط صرف اطلاع داشتن دوستان گفتم .
از همتون هم ممنونم .
آرش ممنون
فقط معلوم چرا این سایت ابر بازی GT5 رو فراموش کرده
پس من این بالا رو واسه خودم توضیح دادم امید :D .
GT5 رسما اصلا تو E3 حضور نداشت و فقط صرفا جنبه تبلیغاتی داشت .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر