E-PLAY مجله ويديويي بازي

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
از اين به بعد توي اين تاپيك عرضه شماره بعدي مجله اعلام ميشه.
و دوستان ميتونند نظرات انتقادات و پيشنهادات خودشون رو اينجا بگن.
شماره بعدي مجله 1 ارديبهشت عرضه ميشه.
با تشكر.

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
این مجله ایرانیه ؟
خودمونیم این مجله های ویدویی خیلی مد شده فقط یه دوربین میخواد و چندتا کلیپ
بله ايرانيه.
چه مد شدني دوست عزيز؟؟؟الان چندتا مجله ويديويي در ايران هست؟؟؟
خوب اگه به اين سادگي هست پس چرا شما هم يك مجله نميزنيد؟؟؟
به نظرت بده كه ما بدون هيچ منتي داريم براي شما كار ميكنيم؟؟؟
با تشكر از شما.

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
e-play-3.jpg

سومين شماره از مجله تصويري E-PLAY در روز يك ارديبهشت عرضه خواهد شد

در اين شماره خواهيد ديد:

- اخبار بازي ها

- نقد بازيه Prison Break

- يك موزيك ويديو زيبا

- پيشنمايش ALAN WAKE

- بررسي كامل كنسول PS3

- چي بخريم؟؟؟

- و...

براي ديدن دمو مجله به وبلاگ ما مراجعه كنيد.
www.e-play.blogfa.com

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
خوب بخش E-PLAY CAN FLY رو راه تا مدت كوتاه ديگر به راه ميندازيم.توي اين بخش موزيك ويديو و هر چيز مربوط به گيم و اينجور چيزا باشه قرار داده ميشه.اما كار آن توسط افرادي كه در مجله اصلي نيستند انجام ميشه.
پس شما هم ميتونيد آيتم ها اختصاصي خود را براي ما بفرستيد تا ما آنها رو به نام خودتون در اين بخش قرار بديم.
ايميل من sas_l3oy@yahoo.com .
تا يك ارديبهشت و E-play 3 فعلا خدانگهدار.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
با سلام خدمت دوستان خوبم در مجله E_PLAY خسته نباشید یه انتقاد داشتم که امیدوارم موثر واقع بشه و اونم اینکه خواهشن اصول کار را حداقل رعایت کنید آخه این چه وضعشه که آقای فیلم بردار هم کارگردانه هم مجریه هم منتقده و... و آقای مجری هم نشسته با پرندش بازی میکنه و ما فقط شاهد سخنرانی عوامل پشت صحنه هستیم و موبایله ایشونم که دیگه ...
امیدوارم از عرایض بنده ناراحت نشید و همه ی ما بتونیم شاهد کار متفاوت بعدی شما عزیزان باشیم

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
عزیز دو هفته نامست ولی تاخیر خورده واسه 1 تیر.
که البته از خط این سه شماره فبل جدا شده و قراره کاملا متفاوت باشه.

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
پنجمین شماره از مجله ی تصویری E-Play منتشر شد

lambo2as.jpg

در این شماره خواهید دید:

- اخبار بازی ها

- معرفی 2 بازی آنلاین

- پیش نمایش بازی Need for Speed : Hot Prusuit

- یک موزیک ویدیو بسیار زیبا

- آیتم جدید VidBox

- چی بخریم

- و ...

زمان:30 دقیقه

برای دانلود ( با لینک مستقیم) به آدرس زیر مراجعه کنید

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
این شماره خیلی چرت بود ولی ممنون که باعث خنده شدید.وقتی دیدم که وقتی داره تریلر بازی ها رو نشون میده و آهنگ حمید طالب زاده بخش می شه خیلی حال کردم:)) دکتر بازی توی brotherhood سرنگ به گردن طرف می زنه و آهنگ میگه همه چی آرووووووووووومه=))اون گوینده هم که بلد نبود حرف بزنه همش می گفت "می باشد" بعد عامیانه حرف می زد ولی باز می گفت می باشد رو کتابی میگفت مگه داری داستان می خونی:))
آهنگ جاستین بیبر چه ربطی داشت:-/واسه الکی پر کردن زمان مجله:))

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام عزیزان E-PLAY
من به شما عزیزان توصیه میکنم این مجله ی پربار و آموزنده را به شبکه PMC و GEM TV ارسال کنید تا اونا هم یاد بگیرند ایرانی چه میکنه !
بابا یکم سنگین و مردونه رفتار کنید دیگه . این سوسول بازیا چیه . سعی کنید یه چیزی یاد بدید نه اینکه تو چشم باشید و خودنمایی کنید.
امیدوارم از من حقیر آزرده خاطر نشید
ممنونم

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام... مجله تون میتونه خوب باشه... ولی خوب یکم سنگین تر باشین بهتره... تو قسمت معرفی nfs :hp خیلی با لهجه بد میزد ... فقط نظرم رو گفتم...

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
این شماره خیلی چرت بود ولی ممنون که باعث خنده شدید.وقتی دیدم که وقتی داره تریلر بازی ها رو نشون میده و آهنگ حمید طالب زاده بخش می شه خیلی حال کردم:)) دکتر بازی توی brotherhood سرنگ به گردن طرف می زنه و آهنگ میگه همه چی آرووووووووووومه=))اون گوینده هم که بلد نبود حرف بزنه همش می گفت "می باشد" بعد عامیانه حرف می زد ولی باز می گفت می باشد رو کتابی میگفت مگه داری داستان می خونی:))
آهنگ جاستین بیبر چه ربطی داشت:-/واسه الکی پر کردن زمان مجله:))
سلام عزیزان E-PLAY
من به شما عزیزان توصیه میکنم این مجله ی پربار و آموزنده را به شبکه PMC و GEM TV ارسال کنید تا اونا هم یاد بگیرند ایرانی چه میکنه !
بابا یکم سنگین و مردونه رفتار کنید دیگه . این سوسول بازیا چیه . سعی کنید یه چیزی یاد بدید نه اینکه تو چشم باشید و خودنمایی کنید.
امیدوارم از من حقیر آزرده خاطر نشید
ممنونم
سلام... مجله تون میتونه خوب باشه... ولی خوب یکم سنگین تر باشین بهتره... تو قسمت معرفی nfs :hp خیلی با لهجه بد میزد ... فقط نظرم رو گفتم...
سلام دوستان.
مرسي از همه ي نظراتون واقعا خوش حال کنندست که بيننده ها مارو نقد ميکنند.اين باعث پيشرفت ما ميشه.
اما خوب عزيزان قبول کنيد که يک مجله خنده دار بهتر از يک مجله خشکه ما سعي کرديم که يک جور رفتار کنيم که بيننده خوشش بياد و مجله کمي براش فان باشه اما خوب با اين تفاسير واسه شماره ي بعدي (15 مرداد)ما مردونه تر ميشيم تا شما راضي باشيد.
موزيک ويديو هم يکي از آيتم ها مجله هست که از اول بوده درسته ربطي به گيم نداره.
اما باعث ميشه بيننده از مجله بيشتر لذت ببره.
اما درباره ي لحجه بگم مهرداد جان اصلا لحجه نداره و اين فقط لحن صحبت و نوع صداش هست.که افراد زيادي هم از پيشنمايشش لذت بردن و راضي بودن.
بازم تشکر ميکنم از شما.نمي خواهم منت بزارم اما اين مجله هيچ سودي واسه ما نداره و ما فقط واسه ي شما مجله رو مي سازيم.
دوستان اگر پيشنهادي هم داريد حتما به ما بگيد.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر