E-PLAY دومين مجله تصويري بازي در ايران

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
E_GAME.jpg

مجله در ابتدا با نام E-GAME عرضه شد ولي به خاطر تشابهات اسمي به اين اسم تغيير كرد
نسخه آزمايشي از مجله تصويري E-PLAY
خوب اين شماره اولين شماره هست و به صورت آزمايشي عرضه ميشه
و كار جدي ما از شماره بعد هستش
پس از كيفيت پايين اين شماره ناراحت نشيد
اولين شماره اصلي يا 15 اسفند يا 1 فروردين عرضه خواهد شد
دوستاني هم كه توانايي كمك دارند يه خبري به من بدهند در زمينه هاي زير:
نقد - ترجمه و ...
به آدرس زير برويد و مجله رو دانلود كنيد.
www.e-play.blogfa.com

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
خیلی خوبه....;)
ولی نمیدونم چی شد یهو این اقای "سامی نوری" وسطهای مجله رپر شد!!
یه انتقاد:* شخصیت پردازی و صداگذاری اصلا خوب نبود!!!!
انشاا... در اینده بهتر...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
لینک مستقیم میدادی!اصلا حس دانلود از سایتهای شیرینگ نمیاد!

امید وارم این یکی مثل GAME E MAG تعطیل نشه!

-و اینکه به فکر پول دراوردن از این راه نباشی 0مگر از اسپانسر-چون پولی بدست نمیاد ازش -کاملا راه تست شده ایه!اینجا ایرانه!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
همه اینا خوببن....من به همه خسته نباشید میگم....ولی با تو فکر یه gametrailers ایرانی باشیم...هم نقد میکنه...هم گزارش میذاره...انواع و اقسام تریلر رو هم میذاره...در صورتی که حرفه ای هست و هیچ وجهی از کاربرهاش نمیخواد(قابل توجه گیم ایمگیها)...

آخرین ویرایش:

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
تشكر ميكنم از همه دوستان.
لينك از سايت پرشين گيگ هست ديگه قابليت ريسوم هم داره.
-و اینکه به فکر پول دراوردن از این راه نباشی 0مگر از اسپانسر-چون پولی بدست نمیاد ازش -کاملا راه تست شده ایه!اینجا ایرانه!
درسته حرفه شما ولي اين ايده اي كه ما داريم خوب كار ميكنه.
البته خيلي مونده تا عمليش كنيم.
یه انتقاد:* شخصیت پردازی و صداگذاری اصلا خوب نبود!!!!
درسته.اين شماره آزمايشي بود و كيفيت مطلوب نداشت ولي از شماره بعد بهتر ميشه.
بازم تشكر ميكنم از همه دوستان.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني

امید وارم این یکی مثل GAME E MAG تعطیل نشه!

همه اینا خوببن....من به همه خسته نباشید میگم....ولی با تو فکر یه gametrailers ایرانی باشیم...هم نقد میکنه...هم گزارش میذاره...انواع و اقسام تریلر رو هم میذاره...در صورتی که حرفه ای هست و هیچ وجهی از کاربرهاش نمیخواد(قابل توجه گیم ایمگیها)...

سلام
میثم قربانی هستم . دبیر مجله گیم ایمگ
دوستان گل گیم ایمگ تعطیل نشده.
اشتباه متوجه شدید.
یه فاصله ایجاد شده برای استراحت و جذب نیرو و تغییر بعضی چیزا.
د رمورد پولی شدن و مقایسه با گیم تریلرز جدا در اشتباهید.
ما قرار بود با یه شرکت تپل مپل قرار داد ببندیم.
دفتر کار میدادن.امکانات میداد و خلاصه ماهیانه هم پول میگرفتیم.
همه کارهاشو خودم کردم و تا اخرین قسمت رفتم.ولی متاسفانه فقط به یک دلیل نشد که بشه.
مجوز ارشاد.
حالا خودتون فکرشو بکنیم.اگر ما بخوایم برای مجله مون مجوز ارشاد بگیریم کدوم قسمتهاش ممیزی میشه؟؟
نقد بازیها؟اهنگها؟حرف زدنها؟کلیپها؟اخبار؟عکسها؟دوبله ها؟
اگر دقت کنید میبینید که توی تمام آیتمها ممیزی میشه بین 100 درصد تا 40 دردصد.
دیگه کدوم از شما نیگاش میکنید.
خدا وکیلی قبل از اینکه ما رو با گیم تریلرز مقایسه کنید ، کشورمون و امکاناتمون رو با اروپا و آمریکا مقایسه کنید و بعد نظر بدین.
به خدا برج 6 یا 7 بود برای گرفتن گزارش از یکی از بازی سازان نسبتا معروف نزدیک به 30 بار تماس گرفتم و ایشون مارو چسبوند به سقف.دلیلش این بود که ما مجوز نداریم.و مصاحبه با یه مجله بدون مجوز یعنی دردسر.حتی اگر اینترنتی باشه.
اینترنت افتضاح که هر وقت دلش بخواد قطع میشه.ف--یل--ترینگ شدید.هزینه اینترنت گرون. سخت افزار گرونتر.گرفتاری و نبود وقت کافی(باید از زندگی دزدید و خرج گیم ایمگ کرد، چون کار ما حرفه ای نیست. همه ما کارهای خودمون رو داریم) و و و و و و
نبود افراد مورد نیاز رو هم اضافه کنم.

دوست گلم شما که ما رو با گیم تریلرز مقایسه کردی به واقعیت ها هم نیگاه کردی؟
البته قبول دارم که مجانی بودن مجله خودش یه نوع جمع اوری مشتریه.و انشالاه یه روزی با اسپانسر خوب بتونیم دوباره مجانیش کنیم.
ولی خودت یه دو دوتا چهارتا بکن ببین واقعا این پولی که قراره از مخاطبان گرفته بشه واقعا سود اوری برای افراد مجله داره ؟؟؟به خدا یک دهم زحمت و کاری که برای مجله میشه هم نیست.
فقط پول ساخت سایت و دامنه و کوفت و زهر ما رو لینک مستقیم و .... از این مسائل بیشتر میشه.
یه بعد پولی شدن رو هم نگاه نکردی و اون هم اینکه ما سه ماه به در و دیوار زدیم که بابا مجله افراد جدید میخواد.نمیشه یه مجله با این وسعت رو با سه چهار نفر گردوند.افراد فرسوده میشن.کار میشه استهلاکی.
ولی دریغ از یه نفر تازه وارد.شاید وجود پول حتی خیلی کم هم برای بعضی ها جالب توجه باشه و برای کمک به مجله آستین بالا بزنن.

به هر حال دوست دارم که مشکلات و سختیهای ایجاد و استمرار یک همچین مجله هایی رو توی ایران درک کنید.

------
اما در مورد ای پلی
خیلی خیلی خوشحالم که یه مجله دیگه متولد شد.
امیدوارم به رشد خودشون ادامه بدن و بهتر و بهتر بشن.
قسمت اولش که خوب بود و لذت بردم.
دستتون درد نکنه.
به عنوان یه برادر کوچکتر میگم که اصلا به توهینها و بد خلقی ها و انتقادهای مقرضانه توجه نکنید.
خیلی ها ذاتا چشم دیدن پیشرفت دیگران رو ندارند.اصلا نارحت نباشید.
و از انتقادهای دیگران نکات مهمش رو برداشت کنید.
به کارتون ادامه بدین.روز به روز بهتر میشین.
به امید دیدن 100امین شمارتون.
فقط و فقط خودتون باشین.
هر کمکی خواستین میتونین روی تجربیات من و گروه گیم ایمگ حساب کنید.
با کمال میل در خدمتیم.:cool:

یا حق

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام
میثم قربانی هستم . دبیر مجله گیم ایمگ
دوستان گل گیم ایمگ تعطیل نشده.
اشتباه متوجه شدید.
یه فاصله ایجاد شده برای استراحت و جذب نیرو و تغییر بعضی چیزا.
د رمورد پولی شدن و مقایسه با گیم تریلرز جدا در اشتباهید.
ما قرار بود با یه شرکت تپل مپل قرار داد ببندیم.
دفتر کار میدادن.امکانات میداد و خلاصه ماهیانه هم پول میگرفتیم.
همه کارهاشو خودم کردم و تا اخرین قسمت رفتم.ولی متاسفانه فقط به یک دلیل نشد که بشه.
مجوز ارشاد.
حالا خودتون فکرشو بکنیم.اگر ما بخوایم برای مجله مون مجوز ارشاد بگیریم کدوم قسمتهاش ممیزی میشه؟؟
نقد بازیها؟اهنگها؟حرف زدنها؟کلیپها؟اخبار؟عکسها؟دوبله ها؟
اگر دقت کنید میبینید که توی تمام آیتمها ممیزی میشه بین 100 درصد تا 40 دردصد.
دیگه کدوم از شما نیگاش میکنید.
خدا وکیلی قبل از اینکه ما رو با گیم تریلرز مقایسه کنید ، کشورمون و امکاناتمون رو با اروپا و آمریکا مقایسه کنید و بعد نظر بدین.
به خدا برج 6 یا 7 بود برای گرفتن گزارش از یکی از بازی سازان نسبتا معروف نزدیک به 30 بار تماس گرفتم و ایشون مارو چسبوند به سقف.دلیلش این بود که ما مجوز نداریم.و مصاحبه با یه مجله بدون مجوز یعنی دردسر.حتی اگر اینترنتی باشه.
اینترنت افتضاح که هر وقت دلش بخواد قطع میشه.ف--یل--ترینگ شدید.هزینه اینترنت گرون. سخت افزار گرونتر.گرفتاری و نبود وقت کافی(باید از زندگی دزدید و خرج گیم ایمگ کرد، چون کار ما حرفه ای نیست. همه ما کارهای خودمون رو داریم) و و و و و و
نبود افراد مورد نیاز رو هم اضافه کنم.

دوست گلم شما که ما رو با گیم تریلرز مقایسه کردی به واقعیت ها هم نیگاه کردی؟
البته قبول دارم که مجانی بودن مجله خودش یه نوع جمع اوری مشتریه.و انشالاه یه روزی با اسپانسر خوب بتونیم دوباره مجانیش کنیم.
ولی خودت یه دو دوتا چهارتا بکن ببین واقعا این پولی که قراره از مخاطبان گرفته بشه واقعا سود اوری برای افراد مجله داره ؟؟؟به خدا یک دهم زحمت و کاری که برای مجله میشه هم نیست.
فقط پول ساخت سایت و دامنه و کوفت و زهر ما رو لینک مستقیم و .... از این مسائل بیشتر میشه.
یه بعد پولی شدن رو هم نگاه نکردی و اون هم اینکه ما سه ماه به در و دیوار زدیم که بابا مجله افراد جدید میخواد.نمیشه یه مجله با این وسعت رو با سه چهار نفر گردوند.افراد فرسوده میشن.کار میشه استهلاکی.
ولی دریغ از یه نفر تازه وارد.شاید وجود پول حتی خیلی کم هم برای بعضی ها جالب توجه باشه و برای کمک به مجله آستین بالا بزنن.

به هر حال دوست دارم که مشکلات و سختیهای ایجاد و استمرار یک همچین مجله هایی رو توی ایران درک کنید.

------
اما در مورد ای پلی
خیلی خیلی خوشحالم که یه مجله دیگه متولد شد.
امیدوارم به رشد خودشون ادامه بدن و بهتر و بهتر بشن.
قسمت اولش که خوب بود و لذت بردم.
دستتون درد نکنه.
به عنوان یه برادر کوچکتر میگم که اصلا به توهینها و بد خلقی ها و انتقادهای مقرضانه توجه نکنید.
خیلی ها ذاتا چشم دیدن پیشرفت دیگران رو ندارند.اصلا نارحت نباشید.
و از انتقادهای دیگران نکات مهمش رو برداشت کنید.
به کارتون ادامه بدین.روز به روز بهتر میشین.
به امید دیدن 100امین شمارتون.
فقط و فقط خودتون باشین.
هر کمکی خواستین میتونین روی تجربیات من و گروه گیم ایمگ حساب کنید.
با کمال میل در خدمتیم.:cool:

یا حق
دقیقا حرف های اقا میثم رو قبول دارم!
خدایش هم گفتم تو پستم
اینجا ایرانه!
باید با هم پیش برید و یک مقداری به انتقادات گوش ندید اولش ولی بعدش به مقرضانه هاش!
-من هم دانلود کردم اونروز -ولی کلا اگه مستقیم بود بهتر بود!ولی بازهم بد نیست برای جلو گیری از هزینه این کار رو بکنید!
اگه مثلا توی پرشین گیگ هم اپلود میکردید بد نبود!
هردوش رو میگم-
به امید مجله ی اصلی

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ایول!الان دانش می کنم!
می گم یه طرفدار داره گیم اییمگ به نام کفشدوزک که توی آخرین شماره هم ازش تو مجله تقدیر شد.کلا عشق اینجور کاراست!اینقدر بهت امیدواری می ده که می ترکی!یعنی جدی خیلی پسر باحالی!که همین مجله ی تصویریه میگ میگ(فیلمی نیست!مثل بازی رایانه ولی اینترنتی)داره!

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
ایول!الان دانش می کنم!
می گم یه طرفدار داره گیم اییمگ به نام کفشدوزک که توی آخرین شماره هم ازش تو مجله تقدیر شد.کلا عشق اینجور کاراست!اینقدر بهت امیدواری می ده که می ترکی!یعنی جدی خیلی پسر باحالی!که همین مجله ی تصویریه میگ میگ(فیلمی نیست!مثل بازی رایانه ولی اینترنتی)داره!

کفشدوزک تو همین بازی سنترم عضوه خواستی امارشو بدم :biggrin1: میگم خوب شد این مجله هم تاسیس شد این طوری باعث رقابت میشه و خودتون هم میدونین رقابت باعث پیشرفته امیدوارم بین گیم ایمگ و E-PLAY یه رقابت شدید بیفته و خیلی زود هر دو پیشرفت کنن ( کیفشو ما میبریم :biggrin1: ) هر دو موفق بشن به یاری خدا

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
ممنون ب خاطر حمايتتون.
شمار اصلي هم عرضه شد ميتونيد بريد به وبلاگ مجله و دانلود كنيد.
اين نسخه رشد محسوسي در كيفيت داشته ولي بازم سعي ميشه خيلي بيشتر كيفيت رو بالا ببريم .
اين شماره عيب زياد داره و كار اول ما هست.اميدوارم سختي هاي كارو درك كنيد;)

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
دوستان كسي سايتي سراغ نداره كه حجم 100mb هاست رايگان بده؟؟؟
چون گفتم اينطوري بشه لينك مستقيم داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر