Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
یه روش خفن کشف کردم واسه داپلیکیت اسلحه ها.اول Grappling Hook رو آزاد کنین. بعد برین اینجا:
بعد بالای ستون رو نشونه بگیرید وتند تند L2 بزنین ولی مواظب باشین نمیرین. بعدش زمین یا ستون رو نشونه بگیرید و L2 بزنید. قلقش دستتون میاد. هر چیزی جز تفنگ دستتون باشه تو زمین یا ستون فرو میره(اصلیه نه). یکم اینور اونور برید و دوربین و جابجا کنین تا بتونین با مربع بگیرینش. لطفا اینو هیچ جایی منتشر نکنین تا دیرتر پچ شه . این رو آخرین ورژنم کار میکنه.

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان دو تا سوال در مورد بازی داشتم که خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

اولیش اینه که من سر این تروفی Italian Plumber بدجور گیر کردم. البته کلیتش خیلی راحته و میگه رو سر یه زامبی بپر و در همون لحظه یه زامبی دیگه را بکش. ولی مشکل اصلیش اینجاست که برای این کار باید حتما با‌ آچار زامبی را بکشی. منم الان خیلی تو بازی پیشرفت کردم و بیشتر سلاح هام معمولا 700 تا قدرت دارن و اصلا دیگه آچار که قدرتشون نهایتا 30 تا هستش تو بازی پیدا نمیشه.

دوستان واقعا دیگه آچار پیدا نمیشه یا من خوب نگشتم؟

سوال دومم اینه که چجوری باید co op بازی کرد؟ من وقتی بازی را تو حالت آنلاین میزارم اصلا هیچ بازیکن دیگه ای رو نقشه نیستش.

خیلی جواباش برام واجبه. پیشاپیش ممنون از راهنمایی.

بازی رو پلات کردم.
برای آچار اگه هنوز با دوستمون coop نرفتی برو slums بعد برو تو اون تونلی که میتونی بری به old town اما طرف در old town نرو و راه دیگه رو برو که ختم میشه به اون دکل بزرگه همون اولش بعد از اینکه از کامیون پریدی اونور چند تا زامبی هست دو یا سه تاشون آچار دارن.
برای coop هم اول توی options بخش online بزار روی public بعد که وارد بازی شدی وقتی اون پایین نوشته کانکت شدی pause کن و matchmaking رو بزن تا پیدا کنه و جوین بشی ولی اگه میخوای کسی رو دعوت کنی pause کن و فک کنم مریع رو بزن و دوستات رو invite کن

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

خوئاهشا یه جوانمردی بیاد با همدیگه بخش co op بازی را بریم. آخه من سر تروفی های co op ش گیر کردم. خیلی واجبه./

اینم آیدی: amir-real-cr7

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام بر دوستان.

خوئاهشا یه جوانمردی بیاد با همدیگه بخش co op بازی را بریم. آخه من سر تروفی های co op ش گیر کردم. خیلی واجبه./

اینم آیدی: amir-real-cr7

والا امیر جان من خیلی وقت پیش برای تروفی های آنلاین شما رو ادد کردم ...و بعد حتی یه گروه 4 یا 5 نفره تو مسیج تشکیل دادم و همش خواهش و التماس که بیاین ولی هیچکس نیومد آخرشم رفتم Playstation 4, PlayStation 3 Trophies, News, Guides & Forums at PlaystationTrophies.org اینحا و تو تاپیک مربوطش یکی رو ادد کردم و در عرض 1 ساعت شاید کمتر همه تروفی های آنلاین رو گرفتم.
آخرم بازی پلات شد و فروختمش

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
دوستان قصد دارم این بازی رو تهیه کنم...
اما سوالی که دارم اینه که گیم پلی بازی در حالت عادی چند ساعته؟( از هرکس پرسیدم جوابای ضد و نقیض شنیدم :|)
(منظورم از حالت عادی انجام ماموریتهای اصلی و بینش انجام ماموریتهای فرعیه. نه خیلی با عجله و نه خیلی با وسواس و کند)
متشکر... :)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
راستی برای آنلاین بازی کردن، با یه دوست برای اینکه کسی هم مزاحم نشه چطور میشه همدیگر رو پیدا و بازی کرد یه توضیح کوچیک لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر