Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
دوستانی تازه واردی که اسلحه خوب میخوان منو ادد کنن تا بهشون سلاح بدم.بازی بدون سلاح خوب جالب نیست.
Sir-Mohammad1992

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,520
ممکنه سوالم خنده دار باشه ولی آیا تفنگ یا اسلحه گرم در بازی وجود نداره؟:d
سرباز های مناطق حفاظت شده که تفنگ دستشون دارن!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,571
نام
محمد
جلوتر که بری پیدا میشه :D چند مدل اسلحه گرم داره که اگه خودت پیدا نکردی، تو مراحل داستانی خود بازی بهت اسلحه ها رو میده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,788
نام
مراد حلیمی
یه شاتگان بهتون خواهد داد که خشنترین تو کل دنیای بازیهاس......کل قسمتای بدن زامبی ها رو میتونین بترکونین:x

.

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
سلام دوستان یه سوالی داشتم من.چطوری میتونم با دوستم حالت Co-Op بازی کنیم!!:-/دیشب هر کاری کردیم نشد ک نشد.:|

سلام دوستان منم مشکل اقا رضا
:d
دارم Co-OP داستانش با LINE STORY یکیه و آخر اینکه تروفی های Single و Co-Op یکیه دمتون گرم راهنمایی اساسی کنید ...

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان دو تا سوال در مورد بازی داشتم که خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

اولیش اینه که من سر این تروفی Italian Plumber بدجور گیر کردم. البته کلیتش خیلی راحته و میگه رو سر یه زامبی بپر و در همون لحظه یه زامبی دیگه را بکش. ولی مشکل اصلیش اینجاست که برای این کار باید حتما با‌ آچار زامبی را بکشی. منم الان خیلی تو بازی پیشرفت کردم و بیشتر سلاح هام معمولا 700 تا قدرت دارن و اصلا دیگه آچار که قدرتشون نهایتا 30 تا هستش تو بازی پیدا نمیشه.

دوستان واقعا دیگه آچار پیدا نمیشه یا من خوب نگشتم؟

سوال دومم اینه که چجوری باید co op بازی کرد؟ من وقتی بازی را تو حالت آنلاین میزارم اصلا هیچ بازیکن دیگه ای رو نقشه نیستش.

خیلی جواباش برام واجبه. پیشاپیش ممنون از راهنمایی.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

اولیش اینه که من سر این تروفی Italian Plumber بدجور گیر کردم. البته کلیتش خیلی راحته و میگه رو سر یه زامبی بپر و در همون لحظه یه زامبی دیگه را بکش. ولی مشکل اصلیش اینجاست که برای این کار باید حتما با‌ آچار زامبی را بکشی. منم الان خیلی تو بازی پیشرفت کردم و بیشتر سلاح هام معمولا 700 تا قدرت دارن و اصلا دیگه آچار که قدرتشون نهایتا 30 تا هستش تو بازی پیدا نمیشه.

سوال دومم اینه که چجوری باید co op بازی کرد؟ من وقتی بازی را تو حالت آنلاین میزارم اصلا هیچ بازیکن دیگه ای رو نقشه نیستش.

دنبال تروفیا نبودم سوال اولو نمیدونم.
لولت بره بالا اسلحه دمیج کم نایاب میشه و اچارم که 90 درصدشون دمیجش خیلی کمه.مگه جوین یکی که لول پایینه بشی و اون بده بهت
اونجوری نیست بازیکنا تو مپ باشن اگه دوستاتو بخوای بیاری باید از تو منو بود فک کنم اینوایتشون کنی جوین بقیم بخوای بشی مچ میکینگ میری سرچ میزنی پیدا میکنه

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80

منو اد کن بیا هم بهت اچار بدم هم coop بزنیم

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
سلام
من یه بازی میتونم بگیرم بین این دو :
the order
dying light
به نظرتون کدوم رو بگیرم؟
خوب داداش ببین از کدوم سبک خوشت میاد :|

دینگ لایت یک بازی ترسناکه که پارکور هم داره قسمت انلاین و coop هم داره به نظر من جالب تره بخوصوص قسمت پارکورش

د اوردر یه بازی نسبتا ترسناک و اکشن که سبکش قدیمی کلاسیک تقریبا حالا خودت بین کدومو دوس داری یه چهار تا ترایلر ازشون نگاه کن بعد بخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر