Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من امروز SIDE QUEST هارو رفتم تروفی رو بهم داد . شما مطمینی همه رو میری ؟ کلا 47 تا SIDE QUEST هست . بعضیاش هم شبیه دایره یا شبیه MARK سفید هست .

کلش 51 هست که همرو رفتم. شما حتما بازی از اولی که اومد شروع نکرده بودی به خاطر همین با آپدیت هاش بازی کرده بودی که گلیچ نشده برات.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان یکی از آپگریدهای بازی یه قابلیتی بهت میده که رو سر زامبی ها با R1 بپری، بعدش میتونی گردنشونو بشکونی. خودشم گفته رو زامبی های عادی یا همون مردنی هاش میشه این قابلیتو اجرا کرد.

ولی من وقتی رو سر زامبی ها با R1 میپرم، دیگه نمیدونم کدوم دکمه را فشار بدم تا گردنشونو بشکونم. دوستان یه راهنمایی ما را بکنید ممنون میشم.

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
سلام دوستان
ببخشید یه سوال داشتم اگه میشه زود منو راهنمایی کنید
من اکانت اکبند بازیو گرفتم ولی حالا که بازیو میزارم واسه دانلود با این که بازی 16 گیگه ولی 5 گیگ بیشتر حجمش نبود که دانلود کردم.الانم رفته تو بازی!
خواستم بپرسم 10 گیگ دیگش کجاس؟؟چطوری باید دانلود کنم بقیشو؟؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,520
سلام دوستان
ببخشید یه سوال داشتم اگه میشه زود منو راهنمایی کنید
من اکانت اکبند بازیو گرفتم ولی حالا که بازیو میزارم واسه دانلود با این که بازی 16 گیگه ولی 5 گیگ بیشتر حجمش نبود که دانلود کردم.الانم رفته تو بازی!
خواستم بپرسم 10 گیگ دیگش کجاس؟؟چطوری باید دانلود کنم بقیشو؟؟
الان بازی شما کامل نیست! اگر روی آیکون بازی Option رو بزنی و به بخش Information بری حجم بازی مشخص شده. اگر دقت کنی از همونجا دانلود میکنه. وقتی دانلود کامل بشه توی اون قسمت میزنه Completed.

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
الان بازی شما کامل نیست! اگر روی آیکون بازی Option رو بزنی و به بخش Information بری حجم بازی مشخص شده. اگر دقت کنی از همونجا دانلود میکنه. وقتی دانلود کامل بشه توی اون قسمت میزنه Completed.

اره الان نگاه کردم داره دانلود میکنه.مرسی داداش

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
کلش 51 هست که همرو رفتم. شما حتما بازی از اولی که اومد شروع نکرده بودی به خاطر همین با آپدیت هاش بازی کرده بودی که گلیچ نشده برات.

جالبه . مال من 47 تا کلا بیشتر نبود . شایدم درست نشمردم . اره من بعد اپدیت بازی کردم کلا 1 هفته پیش شروع کردم که اپدیت 1.04 داده بود .
خب خدا صبر بده پس :D

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
بازیش واقعا از لحاظ گیم پلی خیلی عالی هستش. اصلا آدم تعجب میکنه چجوری تونستن یه بازی زامبی محور که معمولا بعد یه مدت تکراری میشه را اینقدر متنوع نگهش دارن. اصلا خسته کننده نمیشه مخصوصا این شهر دومیش که دیگه گیم پلیشو به اوج میرسونه.

این ارتقاهایی که تو روند بازی هم میده واقعا بموفع هستش. مثلا من اصلا نمیدونستم قلاب هم داره و میتونه مثل بتمن از در و دیوار با قلاب بره بالا.

صداپیشگی بخصوص بر روی زامبی ها واقعا محشر کار شده و حتی به کوچیک ترین سر و صداها نظیر افتادن یه گلدون هم واکنش نشون میدن. موسیقی هاشم بخصوص این زمزمه هاش که بدجور با روح و روان آدم بازی میکنه:d

در مورد ماموریت فرعی هاشم بعضی هاشون حتی از ماموریت های اصلیشم جذاب تره و من بعد Red Dead و GTA V هیچ بازی جهان آزاد دیگه ای را ندیده بودم که اینقدر رو ماموریت های فرعی اهمیت قایل بشن

راستی من همین امروز متوجه شدم که صدای شخصیت اصلیش قبلا صداپیشه بتمن، اتزیو و کریس ردفیلد هم بوده و به خاطر همین اینقدر قوی کار شده.

گرافیک بازی هم واقعا قوی کار شده و محیط هاش بسیار پرجزییات و زیبا هستش. فقط یکم مشکل دورنما داره که مثلا از فاصله ای نسبتا دور محیط ها کم ترین جزییات ممکن را دارن و وقتی بهشون نزدیک میشین اشیا پدیدار میشن که البته اصلا لطمه ای به خود بازی وارد نمیکنه.

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
بازیش واقعا از لحاظ گیم پلی خیلی عالی هستش. اصلا آدم تعجب میکنه چجوری تونستن یه بازی زامبی محور که معمولا بعد یه مدت تکراری میشه را اینقدر متنوع نگهش دارن. اصلا خسته کننده نمیشه مخصوصا این شهر دومیش که دیگه گیم پلیشو به اوج میرسونه.

این ارتقاهایی که تو روند بازی هم میده واقعا بموفع هستش. مثلا من اصلا نمیدونستم قلاب هم داره و میتونه مثل بتمن از در و دیوار با قلاب بره بالا.

صداپیشگی بخصوص بر روی زامبی ها واقعا محشر کار شده و حتی به کوچیک ترین سر و صداها نظیر افتادن یه گلدون هم واکنش نشون میدن. موسیقی هاشم بخصوص این زمزمه هاش که بدجور با روح و روان آدم بازی میکنه:d

در مورد ماموریت فرعی هاشم بعضی هاشون حتی از ماموریت های اصلیشم جذاب تره و من بعد Red Dead و GTA V هیچ بازی جهان آزاد دیگه ای را ندیده بودم که اینقدر رو ماموریت های فرعی اهمیت قایل بشن

راستی من همین امروز متوجه شدم که صدای شخصیت اصلیش قبلا صداپیشه بتمن، اتزیو و کریس ردفیلد هم بوده و به خاطر همین اینقدر قوی کار شده.

گرافیک بازی هم واقعا قوی کار شده و محیط هاش بسیار پرجزییات و زیبا هستش. فقط یکم مشکل دورنما داره که مثلا از فاصله ای نسبتا دور محیط ها کم ترین جزییات ممکن را دارن و وقتی بهشون نزدیک میشین اشیا پدیدار میشن که البته اصلا لطمه ای به خود بازی وارد نمیکنه.
امیر جان دلمون رو آب کردی دیگه واجب شد بگیرمش

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
امیر جان دلمون رو آب کردی دیگه واجب شد بگیرمش

واجب بود حاجی واجب بود . گیم پلی عالی . گرافیک واقعا زیبا . صداگذاری محشر ادم حال میکنه . تنوع زامبی ها . درجه سختی متعادل بازی . تروفی هم خوب میده من 80% گرفتم خیلی راحت :D . مراحل فرعی به اندازه اصلی جذاب . پایان خوب بازی .
کلا حرف نداره این بازی

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
دوستان قست اول بازی که تموم میشه
یه سوال از شما میپرسه که فکر کنم میگه میخوای بازیو offline mode ادامه بدی یا انلاین مود؟؟
اگه من افلاین مود بزنم وسط بازی شاید بخوام انلاین بازی کنم!میشه co op کرد دوباره؟؟؟یا افلاین که انتخاب کنی دیگه تا اخرش افلاینه!؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان قست اول بازی که تموم میشه
یه سوال از شما میپرسه که فکر کنم میگه میخوای بازیو offline mode ادامه بدی یا انلاین مود؟؟
اگه من افلاین مود بزنم وسط بازی شاید بخوام انلاین بازی کنم!میشه co op کرد دوباره؟؟؟یا افلاین که انتخاب کنی دیگه تا اخرش افلاینه!؟

کلا داداش هر زمان که بخوای هم میتونی آفلاین و هم co op بازی کنی.

co op شم اینجوریه که تو نقشه و هنگام انجام دادن ماموریت ها میتونی بازیکن های دیگه را هم تو نقشه ببینی.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
واجب بود حاجی واجب بود . گیم پلی عالی . گرافیک واقعا زیبا . صداگذاری محشر ادم حال میکنه . تنوع زامبی ها . درجه سختی متعادل بازی . تروفی هم خوب میده من 80% گرفتم خیلی راحت :D . مراحل فرعی به اندازه اصلی جذاب . پایان خوب بازی .
کلا حرف نداره این بازی

همون جور که اشاره کردی یکی از نقطه قوت های بازی این مراحل فرعی هستن که خیلی جذابن...من بارها شده چندین ساعت درگیر مراحل فرعی بودم و از مراحل اصلی نرفتم
گیم پلی هم که حرف نداره...شاید بگم این تنها بازی ای بود افلاینش من رو چندین ساعت پشت سرهم روی صندلی نشوند(افلاین بازی میکنم حوصلم سرمیره اخه:d)

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
منم بازیشو بعد 1 هفته تموم کردم حسابی چسبید ولی Bossـه آخرش در حد چند تا دکمه زنی بود اصن حال نکردم دلم میخواست خودم تیکه پارش کنم .:d هر کی تا الان بازی نکرده بد چیزی رو از دست داده ...

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
منم بازیشو بعد 1 هفته تموم کردم حسابی چسبید ولی Bossـه آخرش در حد چند تا دکمه زنی بود اصن حال نکردم دلم میخواست خودم تیکه پارش کنم .:d هر کی تا الان بازی نکرده بد چیزی رو از دست داده ...

داداش تو رو خدا یکم اسپویل کن :|

- - -ویرایش - - -

قسمت مولتی پلیر فقط Co op عه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر