Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712
من هنوز تازه شروع کردم به بازی.......همون اولای بازی که می خواستم برم پیش "گازی" که ننش مرده و حسابی قات زده:d سر راه رفتم تو یکی از مناطق قرنطینه و بر و بچه ها حسابی از خجالتمون در اومدن:d

• Like

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
شمشیر اگه ان repeyer تموم بشه چطوری میشه اونو تهیه کرد برای تعمیر دوباره شمشیر؟! . چون من دو تا داشت بعد که هر دوتا رو که استفاده کردم برای تعمیر شمشیر دیگه نشد لطفا راهنایی کنید.

• Like

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
به به بازی رو گرفتم خداییش گیم پلی حرف نداره . واقعا بازی عالیه فقط یه چیزی :

کسی یه سلاح درست درمون باحال نداره بده واس فان بریم یه اتک کنیم همه رو ؟ :D

فقط واس COOP و ایتم دادن پلاس میخواد ؟ من پلاس ندارم :D

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
به به بازی رو گرفتم خداییش گیم پلی حرف نداره . واقعا بازی عالیه فقط یه چیزی :

کسی یه سلاح درست درمون باحال نداره بده واس فان بریم یه اتک کنیم همه رو ؟ :D

فقط واس COOP و ایتم دادن پلاس میخواد ؟ من پلاس ندارم :D

psn مسیج بده بهم بدم برات

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان اينجور كه كامنت ها نشون ميده ظاهرا گيم پلي بازي خوبه
گرافيك بازي چطوره ؟texture ها و drawdistance
گرافيك بازي از فاركراي بهتره يا بدتر ؟

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
بچه ها میخوام بازی رو بخرم. قیمتش چنده حدودا دست دوش؟ ارزش داره الان بگیرم یا صبر کنم یکی دو ماه دیگه بیاد پایین تر بعد بگیرم؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
بچه ها میخوام بازی رو بخرم. قیمتش چنده حدودا دست دوش؟ ارزش داره الان بگیرم یا صبر کنم یکی دو ماه دیگه بیاد پایین تر بعد بگیرم؟

بازی گیم پلی عالی و گرافیک خوبی داره ولی موقع گرفتن اسلحه گرم و شلیک اسلحه مشکل داره ولی سلاح سردش خیلی خوبه البته من از دوستام شنیدم هنوز قسمت نشده بازی کنم

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد

دوستان اينجور كه كامنت ها نشون ميده ظاهرا گيم پلي بازي خوبه
گرافيك بازي چطوره ؟texture ها و drawdistance
گرافيك بازي از فاركراي بهتره يا بدتر ؟

من بازی رو دو بار تموم کردم...دفعه اول اصلا فکر نمیکردم با چنین شاهکاری رو به رو باشم. چون کلا زیاد از سبک زامبی بازی خوشم نمیاد ولی این بازی جوش عالیه از هر نظر که حساب بکنید گیم پلی اش حرف نداره و واقعا تونستن حرکات پارکور رو تو بازی به بهترین نحو ممکن پیاده سازی کنن و همچنین مخلوط حرکات پارکور تو گیم پلی, بازی رو فوق العاده متنوع کرده. مخصوصا اگه بازی رو به صورت CO-UP دنبال کنید که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیمونه.

بازی از لحاظ گرافیکی عالیه. ولی خب چون شما با فار کرای ۴ مقایسه اش کردین چند نکته رو باید بگم. اول اینکه Dying Light از نظر نور پردازی خیلی بهتر از فار کرای عمل کرده و تو بازی های این نسل کمتر بازی رو دیدم به پای نور پردازی و افکت ذرات Dying Light نزدیک شده باشه. دوم اینکه کیفیت تکسچر ها عالیه ولی تکسچر های دور بعضی مواقع دارای مشکل میشه. Draw Distance بازی مثال زدنیه و میشه ازش به عنوان یک تابلو نقاشی یاد کرد. مخصوصا تو شهر دوم اگه برید به بالاترین نقطه بازی و موقع غروب به اطراف نگاه کنید تک تک مناطق بازی (حتی دور ترین منطقه) با بهترین جزییات قابل مشاهده هست و این عظمت کار Techland رو نمایش میده. در کل انجین Chrome Engine 6 واقعا خوب عمل کرده هر چند هنوز ضعیف هایی به چشم میخوره.

از اون گذشته انیمشین های Dying Light بهتر از فارکرای هستن مخصوصا اینکه تمامی دشمنان انیمشن های مخصوص به خودشون رو دارن و حتی اعضای بدنشون از هم جداست و شما میتونید تک تک اعضای بدن رو قطع کنید! که در نوع خودش عالیه. به ریزه کاری ها خیلی توجه شده مثلا وقتی از کوکتل مولوتوف استفاده کنید همه بدن ها میسوزن و سیاه میشن و گوشتشون از هم کنده میشه ولی چنین چیزی رو تو فار کرای شاهد نبودیم!

بازی از نظر سلاح ها هم خوب عمل کرده شما میتونید از انواع سلاح های سرد و کاتانا های مختلف استفاده کنید و اونا رو به خیلی از مواردی که بازی در اختیارتون میزاره آپگرید کنید مثلا بهشون برق وصل کنید یا اسید پاش روشون قرار بدید و یا....هر اسلحه دارای درجه خرابی هست برای اینکه بتونید اسلحه ها رو درست کنید نیاز به Metal Part دارید که با جستجو تو بازی بهشون دسترسی پیدا میکنید. سلاح ها هم پس از استفاده زیاد بعد از یه مدتی دیگه از کار میافته و شما نیاز دارید دنبال سلاح جدید تر باشید! Techland تونسته با ترکیب جستجو در محیط تو گیم پلی بازی خیلی موارد جدیدتر به بازی اضافه کنه که به مرور زمان و با پیشرفت تو بازی بهشون میرسید.

همچنین بازی تونسته جو مخوفی رو ایجاد کنه و واقعا جو بازی سنیگن هست! و شما رو در خودش غرق میکنه. به عنوان مثال وقتی روز به پایان میرسه و ساعت کم کم به ۹ شب نزدیک میشه و شما در حال فرار هستید تا به نزدیک ترین منطقه امن برسید ناگهان صدای زنگ ساعتتون بلند میشه و به شما هشدار میده که شب اومد! و صدای جیغ های فجیه و مرگبار همراه با تاریکی مخوف و همچنین لرزش دسته کنسول و اومدن صدای قلب بازیکن تجربه جدیدی رو برای هر گیمری به ارمغان میاره که باید حتما تجربه اش کنید.

حتما سعی کنید CO-UP بازی رو تجربه کنید و در نهایت اگه از بازی های ترسناک به سبک Open World ماجرایی خوشتون میاد Dying Light منتظر شماست....

Good Night Good Luck

آخرین ویرایش:

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
چجوري چوب ها كه دمج پايين هست رو ميشه تعمير كرد؟ يا جايي ميشه عوضشون كرد؟

بعد ميشه بگين كدوم جهت رو بايد گرفت واسه قفل باز كردن؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر