Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
تو بازی قابلیت fast travel وجود داره؟
خیر چنین چیزی موجود نیست (متاسفانه)
فقط میشه بین Old City (منطقه شهری) و Slums (همون محیط اولیه بازی - زاغه نشین ها) از این سیستم استفاده کرد که اون کارایی مورد نظر شما رو نداره.

• Like

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خیر چنین چیزی موجود نیست (متاسفانه)
فقط میشه بین Old City (منطقه شهری) و Slums (همون محیط اولیه بازی - زاغه نشین ها) از این سیستم استفاده کرد که اون کارایی مورد نظر شما رو نداره.

از کجا میشه بین دو شهر سوییچ کرد؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,535
به سه نفر احتیاج دارم که 5 تا مرحله رو برای ترفی تموم کنیم..هر میخواد منو ادد کنه و تو توضیحات هم بنویسه برای ترفی داینگ لایت تا من بدونم کی رو باید دعوت کنم.
kia_palang

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
خب آپدیت 1.02 هم امروز اومد با حجم 50 مگ مهم ترین تغییرش درست کردن تروفی هایی یه قبلا گلیچ میشد و نمیداد.

پ،ن: گلیچ کپی کردن آیتم های stash همچنان به قوت خودش باقیه ! :d

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
370
یه سوال:من بازی رو تازه خریدم region all هست.یکسری از دوستان می گفتن کد هم تو جعبه هست،ولی من چیزی ندیدم.می خواستم ببینم برای همه اینجوریه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
خب آپدیت 1.02 هم امروز اومد با حجم 50 مگ مهم ترین تغییرش درست کردن تروفی هایی یه قبلا گلیچ میشد و نمیداد.

پ،ن: گلیچ کپی کردن آیتم های stash همچنان به قوت خودش باقیه ! :d

من الان 3-4 تا تروفی برام گلیچ شده. این آپدیت رو بریزم حل میشه یا دوباره باید کارهای تروفی رو انجام بدم؟
خدا خیرت بده که خبر دادی ولش کرده بودم نمیخواستم پلاتش کنم!:d

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
من الان 3-4 تا تروفی برام گلیچ شده. این آپدیت رو بریزم حل میشه یا دوباره باید کارهای تروفی رو انجام بدم؟
خدا خیرت بده که خبر دادی ولش کرده بودم نمیخواستم پلاتش کنم!:d

والا بعید می‌دونم همینطوری بری تو بازی تروفی هارو اتوماتیک بده بهت، فکر کنم باید دوباره انجامشون بدی، البته میتونی تست کنی بری تو بازی ببینی بهت میده یا نه :d

Sent from my iPhone 6 Plus

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
اکر توی Slums هستید، باید برید به اولین طبقه Tower، همونجایی که یک Shop هم هست. (با آسانسور نرید بالا) روی دیوار بقل دست فروشنده رو نگاه کنید، یه پوستر از Old City هستش. F رو نگه دارید و تمام.
اگر توی Old City هستید، باید برید به تنها Shop موجود توی برجی که Troy هم اونجا ساکن هستش. باز هم روی دیوار رو نگاه کنید و از پوستر استفاده کنید.

• Like

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
سلام این بازی فقط تو انلاین چن نفره میشه؟ یا تو افلاین هم میشه چند نفره بازی کرد؟تو افلاین تا چندنفر میشه بازی کرد؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام این بازی فقط تو انلاین چن نفره میشه؟ یا تو افلاین هم میشه چند نفره بازی کرد؟تو افلاین تا چندنفر میشه بازی کرد؟
کواپ افلاین نداره اصلا.انلاینم تا 4 نفر ساپورت میکنه که نفر چهارم میتونه زامبیم بشه با یه dlc رایگان

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
من چک کردم آپدیت نمیکنه بازی رو برای من:| اصلا انگار هیچ آپدیتی ندادن و راحت هم به آنلاین وصل میشه!

واسه من که دیروز اومده، اگه هنوز واست نیومده احتمالا ریجن ها مختلف با فاصله زمانی آپدیت‌هاش میاد، به زودی باید آپدیت واست بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر