Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
داداش من بازی رو تازه گرفتم این grapple hook میشه خریدش!؟ یا تو نقشه هستن ؟
فکر کنم تو بخش power باید قابلیت اش رو باز کنی، خریدنی نیست.
دوستانی که حرفه ای هستن لطف کنن بیان ایدی بدن یکی از اون اسلحه های فوق خفن شون رو به من هم بدن.سرویس شدم

داداش Katana دارم با اضافات الکتروشوک + آتشی. damage حدودا 2600! برا هر باس یدونه بازنی میفته زمین :D خواستی ادد کن بدم بهت ;)

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
بازي رو تا تمرين پاركور رفتم ولي بقيه بازي انگار بايد دانلود شه. خيلي به نظرم بده بازي ها بعد ٥ گيگ كه نصب شه ديگه معلوم ميست چند درصد رفته... دوستان يه سوال اگر ميدونين بگين. بازي level :hard,normal,easy
نداره؟؟ تو اپشن نديدم چيزي اخه و اينكه بازيش معلومه ميتونه حالا حالا ها سرگرم كنه فكر كنم طولاني باشه تازه بعد افلاين ميشه تا هروقت انلاينم بازيش كرد. من كه شير اكانت خريدم بنظرم واقعا ميارزه ٧٠ تومن بدمشو هميشه داشته باشمشش.

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
Dying Light | PS4

اين ٢ تا چراغ رو چطور بايد روشن كنم ؟جا دست يا پا نداره نزديك دكل هابدبختي... بدطور رفته رو اعصابم... بقيه بازي هم اينقدر سخته؟:دي
8427dd1c3fdf4123d174513f7b7d70c6.jpg

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,349
اين ٢ تا چراغ رو چطور بايد روشن كنم ؟جا دست يا پا نداره نزديك دكل هابدبختي... بدطور رفته رو اعصابم... بقيه بازي هم اينقدر سخته؟:دي
8427dd1c3fdf4123d174513f7b7d70c6.jpg
از حرکات پارکور استفاده کن! شخصیت مثه میمون میره بالا!:d یه چیزی ببین برو روش! دقت کنی ردش میکنی...

- - -ویرایش - - -

دوستان من 50 درصد بازی رو بردم ولی نقشه عوض شده چطور میتونم به نقشه ی قبلی برگردم چون اونجا هم پر از میشن بود؟

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
از حرکات پارکور استفاده کن! شخصیت مثه میمون میره بالا!:d یه چیزی ببین برو روش! دقت کنی ردش میکنی...

اخه نزديك دكلا هيچي نيست كه بپرم بشون!! مثلا دكل كناريش مزنه ميشه برم بالا ازش با r1 ولي دكل كه بايد چراغ روشن كنم نميشههه.. حالا فردا باز ميشينم تا ردش كنم. مرسيي

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان من 50 درصد بازی رو بردم ولی نقشه عوض شده چطور میتونم به نقشه ی قبلی برگردم چون اونجا هم پر از میشن بود؟
تو همون تاور اصلی old town که بری یه جا داره که یه پوستر به دیواره برا fast travel به slums! اگه پیدا نکردی تو گوگل سرچ کن!

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
دوستان كي بازي تفنگ ميده؟؟:دي بابا خيليي بده با چوب اصلا حال نميده... بعد اون سيگار و كافي و چيزا ديگه كه تو safe house تو يه ساك هست چيه كه بعدش از تو يه جدول وقتي ضربه در ميزنم ميره تو يه جدول ديگه به اسم stronge يا يه همچين چيزي...

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان كي بازي تفنگ ميده؟؟:دي بابا خيليي بده با چوب اصلا حال نميده... بعد اون سيگار و كافي و چيزا ديگه كه تو safe house تو يه ساك هست چيه كه بعدش از تو يه جدول وقتي ضربه در ميزنم ميره تو يه جدول ديگه به اسم stronge يا يه همچين چيزي...
یه مقدار طول میکشه تا تفنگ بده.البته اگر خوش شانس باشین میتونین زودتر پیدا کنید ولی با تیر محدود
استفاده از تفنگ هم برای مبارزه با زامبی ها پیشنهاد نمیشه
صلاح های سرد هم به چوب ختم نمیشن و تنوع واقعا بالایی دارن، فقط باید یه مقدار حوصله کنید و بیشتر بگردید
اون سیگار و کافی هم برای فروش هستن
اون storage هم برای گذاشتن وسایل اضافتون هست که بعدا بتونین تو safe house های دیگه ازشون استفاده کنین

دوستان واسه آنلاین یه توضیح میدید؟چطوریه ؟
بازی فقط حالت Coop داره.به این شکل که اگر تو مرحله ای گیر کردید میتونید تو بخش coop از دیگران کمک بگیرید و یا بالعکس وارد بازی بقیه بشید و به اون ها کمک کنید
آیتم هایی هم که تو بخش coop به دست میارید یا بازیکن های دیگه بهتون میدن برای بخش single player هم باقی میمونن.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
یه مقدار طول میکشه تا تفنگ بده.البته اگر خوش شانس باشین میتونین زودتر پیدا کنید ولی با تیر محدود
استفاده از تفنگ هم برای مبارزه با زامبی ها پیشنهاد نمیشه
صلاح های سرد هم به چوب ختم نمیشن و تنوع واقعا بالایی دارن، فقط باید یه مقدار حوصله کنید و بیشتر بگردید
اون سیگار و کافی هم برای فروش هستن
اون storage هم برای گذاشتن وسایل اضافتون هست که بعدا بتونین تو safe house های دیگه ازشون استفاده کنین

بازی فقط حالت Coop داره.به این شکل که اگر تو مرحله ای گیر کردید میتونید تو بخش coop از دیگران کمک بگیرید و یا بالعکس وارد بازی بقیه بشید و به اون ها کمک کنید
آیتم هایی هم که تو بخش coop به دست میارید یا بازیکن های دیگه بهتون میدن برای بخش single player هم باقی میمونن.
البته میشه برید داخل انلاین بازی و یکی از دوستانتون که تفنگ داره اونو بده به شما.

Sent from my GT-S7582

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر