Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
آره من تاحالا 4 تا از اون شمشیرا که 2000 تا دمیج میده بهم رسوندن :d بعدم COOP این بازی خیلی بیشتر حال میده تا تنهایی بخایی مرحلهای بازی رو بری مخصوصا مرحلهای فرعی

سلام بر شما

اقا من بازی رو تموم کردم اگه چیز جدیدی دی ال سی جدید به بازی اضافه شد تو اینجا بگید که همه بدونیم کلا بازی دو شبه من تموم کردم بازی خوبی بود از 10 نمره بهش 7 میدم .............

• Like

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
منم همین کارو کردم تعدادش زیاد میشه ولی موقه فروش پول یکش حساب میشه
نه عزیز میشه فروحت با این روش من تا الان 150 میلیارد پول کاسبی کردم :D
با این همه گلیچی که در تروفی دادن داره موندم چه جوری تا الان 131 نفر بازی رو پلات کردن!

کاملا رندوم و شانسی!

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
سلام بر شما

اقا من بازی رو تموم کردم اگه چیز جدیدی دی ال سی جدید به بازی اضافه شد تو اینجا بگید که همه بدونیم کلا بازی دو شبه من تموم کردم بازی خوبی بود از 10 نمره بهش 7 میدم .............

دو شبه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!:-o انصافا نمیشه .از چه فرمولی رفتی؟ :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این اپدیت 4 عملا کار خاصی نمی کنه فقط دقیقا پیشنهاد من رو عملی می کنه که گفتم shadow از very high بذارید high با نصب اپدیت برای کسایی که زیر 2 گیگ رم گرافیکی دارن دیگه گزینه ی very high عملا حذف می شه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
این اپدیت 4 عملا کار خاصی نمی کنه فقط دقیقا پیشنهاد من رو عملی می کنه که گفتم shadow از very high بذارید high با نصب اپدیت برای کسایی که زیر 2 گیگ رم گرافیکی دارن دیگه گزینه ی very high عملا حذف می شه

سلام

برعکس به نظرم عالی شده بنده با 970 و بالاترین تنظیمات 60 ثابت میگرم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام

برعکس به نظرم عالی شده بنده با 970 و بالاترین تنظیمات 60 ثابت میگرم

من 670 دارم 60 فریم ثابت می گیرم dd هم تا نزدیک وسط می تونم قرار بدم جه با 1.3 چه با 1.4 هم فرقی برام نمی کرد البته با shadow high حالا شما که با 970 باید 60 فریم بگیرید

hamed_2000

کاربر سایت
Mar 28, 2011
59
سلام.من شمشیر Premium Katana را پیدا کردم یعنی دوتا پیدا کردم یکی آبی ودیگری نارنجی و دمیج هم پیدا کردم ولی الان نمیدونم چجوری دمیج را به شمشیر وصل ومتصل کنم یا چجوری به شمشیر ببندم بی زحمت را هنمایی کنید که چطوری این کار رو انجام بدم .ممنون

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
سلام دوستان گلیچی داره که بشه آپگرید هارو سریع انجام داد و اینکه برای من کو آپ رو نمیاره نمیدونم چرا میره توی کو اپ یه دفعه میاد منوی اصلی فقط هم این اینجوریه و اینکه آپدیتی که من دان کردم حجمش 52 مگ هست چرا اینقدر کمه من شنیدم 1.50 هستش

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
رسیدیم به منطقه شهری جدید و باید بگم شدیدا اعتیار آور شده :x میرم ماموریت به خودت میای میبینی چقدر سرت با محیط و این ور اون ور گرم شده و اصلا فراموش کردی چیکار باید می کردی :d این قلابی که پرتاب می کنید فوق العادست و سرعت رو خیلی برده بالا، اسلحه ها بهتر شدند، درگیری با سلاح گرم بیشتر شده و ...
تازه این بازی جذابیتش شروع شد! خدا کنه فقط در ادامه خراب نکنند و مسخره تموم نشه آخرش :| عین Riptide که آدم ما گاز گرفته شد، آخرش خودمون هم تبدیل بشیم و هم رو قتل عام کنیم :|
سوال: چجوری میشه به منطقه قبلی برگشت؟ من هی این برج رو میرم بالا و پایین گزینه ای نمیبینم که ما رو برگردونه به Slums /:)

• Like

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,838
نام
علی متالیکا
منم همین کارو کردم تعدادش زیاد میشه ولی موقه فروش پول یکش حساب میشه
اسلحه ها رو وقتی زیاد کنی و بعد بفروشی پول 1ـیش حساب میشه، ولی بقیه آیتم هارو مثل Jewlery و... وقتی زیاد کنی و بفروشی پول همش حساب میشه !

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب پچ 1.4 هم نصب شد و نتایج جالبی برام داشت
1.ابتدا وقتی با این پچ وارد بازی شدم توی رزولوشن 1080 دوباره مواجه شدم با مشکل GPU Usage
اما وقتی به سمت 4K کوچ کردم درصد استفاده از GPU ها تقریبا به ماکزیمم خودش رسید
پس میشه نتیجه گرفت فریم ریت بازی زمانی که به بالای 60 میرسه درصد استفاده از GPU ها در حالت SLI میاد پایین ولی زیر 60 فریم مشکلی وجود نداره
2.با اینکه حجم مصرفی VRAM تو این رزولوشن به بالای 3500 رسیده اما مشکل لگ و استاتر میشه گفت تقریبا وجود نداره(خیلی کم بیشتر موقعی که اون جانور خشگله از بدنش یه ماده سبز پرت میکنه طرفمون یه لحظه تصویر استاپ و بعدش خوب میشه)
3.درصد CPU Usage همونطور که میبینید فاجعه هست-امیدوارم API جدید بیاد و صنعت گیمینگ رو نجات بده
4.با پچ جدید میزان مصرف RAM سیستم به مقدار قابل توجه (چیزی حدود دو سه گیگ) پایین اومده قبلا حدود 7 گیگ بود حالا حدود 4 گیگ
53.gif
53.gif

All Quality Setting is HIGH with AA and 50% Draw Distance
Resolution: 4K

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اسلحه ها رو وقتی زیاد کنی و بعد بفروشی پول 1ـیش حساب میشه، ولی بقیه آیتم هارو مثل Jewlery و... وقتی زیاد کنی و بفروشی پول همش حساب میشه !

اسلحه رو که کلا نمیشه افزایش داد
بقیه آیتم ها تعدادشون میره بالا با فروختنشون هرچقدر پول بخوایید میتونید برسید.
منظور jewlery رو نفهمیدم :D

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,838
نام
علی متالیکا
اسلحه رو که کلا نمیشه افزایش داد
بقیه آیتم ها تعدادشون میره بالا با فروختنشون هرچقدر پول بخوایید میتونید برسید.
منظور jewlery رو نفهمیدم :D
منظور من هم همین بود که اسلحه ها عدد کنارشون میاد یعنی مثلا x10 Premium Katana ولی در واقع همون 1 عدد هست و نمیشه اسلحه رو از این روش زیاد کرد
منظورم Jewelry Box ها هستن که تو بعضی از صندوق ها پیدا می‌شه و جز Valuable ها هستن قیمتشون 500$

کلا منظورم دقیقا حرف تو بود که یه کم بد نوشتم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر