Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
واقعا میخواین شصت دلار بابت این بدین؟:|
اگه ویجر و بتمن و متال گیر بود میشد گفت بله دی وان میارزه ولی اینو شیش ماه دیگه بازی کنه ادم اتفاقی نمیفته به نظرم:D
من نميدونم كسايي كت بازي نكردن چرا نظر ميدن اين بازي يكي از بهترين بازي هاي امسال خواهد شد .... همچين نظر هايي رو بايد خوند و 10 ساعت خنديد

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی پایه بود برای CO-OP اد کنه بازی کنیم.
PSN ID:ABOLFAZL97
مارم اد كنيد

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
اصن فکرشم نمیکردم انقدر آپدیتش کارآمد باشه !!
یه آپدیت 50مگی، مشکل لگ زدن ، تا حدودی افت فریم و View Distance رو حل کرد از همه مهم تر گزینه Very High رو برای Shadow map اضافه کرده ک تو بهبود گرافیک بازی خیلی تاثیر داره (از الان ب بعد میشه گفت کاملا نسل هشتمی شد بازی!)
علاوه بر اینها بازی رو طوری بهینه کرده ک فشار بصورت مساوی پخشه رو قطعات CPU و GPU ک تو نسخه اولیه فشار زیادی ب تنهایی رو CPU بود

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بازی خسته کننده نیست؟ -_-

یا بریم جلو تر جذاب تر میشه؟ من همون ابتدای بازیم که چراغارو بای دروشن کنیم، فعلا هم موندم سه تا تیر یکیشو میرم بالا دوتای دیگه وسط یه جائی هیچ راهی هم نداره!

ولی امیدوارم تا ته بازی همش از درب و دیوار بالارفتن نباشه!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
بازی به شدت پیشنهاد میده خیلی گیم پلی خفنی داره من از DI بدم میومد اما این یکی واقعا به دلم نشسته نمیخواد بلندم بشه:d
مخصوصا زمانی که تعداد زامبیا زیاد میشن هر چی لول اپ بیشتر بشی گیم پلی دیونه تر میشه من که باهاش خیلی حال کردم به غیر از مراحل داستانی مراحل فرعی زیادی داره که ادمو سرگرم میکنه.
من از چیزی عصبانی میشم که بعضیا میان ارزش یک بازیو میارن پایین این 60دلار نمیارزه و از این حرفا اینا همیناین که عشقشون کپی بازی کردنه ادعا گیمیری هم دارن

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
دوستان بازی فوقالعده هست ...
کن خودم تا لحظه ای که بازی نکرده بودم به بازی شک داشتم ولی وقتی بازی کردم مبهوت بازی شدم.
بازی هم هست که چندین ساعت گیم پلی مفید داره.

Velo City

کاربر سایت
Jan 25, 2015
30
بازی به شدت پیشنهاد میده خیلی گیم پلی خفنی داره من از DI بدم میومد اما این یکی واقعا به دلم نشسته نمیخواد بلندم بشه:d
مخصوصا زمانی که تعداد زامبیا زیاد میشن هر چی لول اپ بیشتر بشی گیم پلی دیونه تر میشه من که باهاش خیلی حال کردم به غیر از مراحل داستانی مراحل فرعی زیادی داره که ادمو سرگرم میکنه.
من از چیزی عصبانی میشم که بعضیا میان ارزش یک بازیو میارن پایین این 60دلار نمیارزه و از این حرفا اینا همیناین که عشقشون کپی بازی کردنه ادعا گیمیری هم دارن
قبول دارم.بازی خیلی زیبایی هست بخصوص وقتی لول اپ کنی و قدرتت بیش تر بشه.
زامبی هاش تو شب خیلی رو اعصاب هستند ولی خیلی باحاله.
من رو هم ادد کنید بازی کنیم.
Mahdi_Mansouri

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
179
دوستانی که در حال بازی هستند لطفا پاسخ بدند :
بازی بخش تک نفره بدرد بخوری دارد یا خیر ؟
دارای داستان خطی هست که موضوع واحدی را دنبال کند ، من زیاد اهل بخش انلاین نیستم !؟!

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستانی که در حال بازی هستند لطفا پاسخ بدند :
بازی بخش تک نفره بدرد بخوری دارد یا خیر ؟
دارای داستان خطی هست که موضوع واحدی را دنبال کند ، من زیاد اهل بخش انلاین نیستم !؟!

متاسفانه بر خلاف انتظار بنده با 9 ساعت گیم پلی پشت سر هم و دیدن mission ها با قطعیت ( به نظر خودم ) میتونم بگم که حالت Solo اصلا برای ساعات زیاد دلچسب نیست به هیچ وجه ولی خطی نیست اینو مطمئن باش کالاف نیست که ولی باید تمام mission ها رو بالاخره تموم کنی دیگه حالا چه به ترتیب و چه بدون ترتیب;)

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
از نظر گیم پلی که شک ندارم عالیه فقط میخواستم در مورد گرافیکش بدونم

یه چندتا عکس هم بذارید ممنون میشم چون عکس های توی استور سونی که به دلم ننشست

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من همش میخوام ماموریت جانبی برم یه 2-3 تا میشه حواسم تو تجسس تو بازیه که یهو میفهمم شب شده
حالا باید یه ربع امن یجیب بخونم و نیم خیز برم که این لامصب ها نبینن منو
واقعا گیم پلی توی شبش خیلی خیلی حساسه !

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی ریتم خوبی داره و چون ترکیبی از بازی پرنس ، میرورز اج و دد آیلند هستش تونسته موفق عمل کنه . پرفورمنس بازی بدون پچ خیلی خیلی بد بود که با این پچ آخری مشکل فریم و استاتر رفع شد . بازی قشنگیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر