Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
سلام
دوستان اینجا باید چی کار کنم؟
qekb814nb3eem3napdkd.jpg

هر چی میخوام بپرم این صفحه میاد و باز مجدد از همین جا میاد

dr5bsz75lfahatumkmf6.jpg

یادم نیست ولی یا باید دورخیز کنی بپری اونجارو بگیره یا بری نزدیکش پرش بزنی بره بالا از دیوار
من اونجا گیر کردم که باید فیوز های برق روشن کنیم اون دوتایی که بالای تیر چراغ برق و راهی هم نداره بری بالا چطور باید روشن کنیم؟

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
یادم نیست ولی یا باید دورخیز کنی بپری اونجارو بگیره یا بری نزدیکش پرش بزنی بره بالا از دیوار
من اونجا گیر کردم که باید فیوز های برق روشن کنیم اون دوتایی که بالای تیر چراغ برق و راهی هم نداره بری بالا چطور باید روشن کنیم؟

عزیز من همین کار رو میام انجام بدم که هی این تصویر دومی میاد و باز از همینجا میاد
دوستان کسی اینجا رو رد نکرده بگه ما چی کار کنیم؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
عزیز من همین کار رو میام انجام بدم که هی این تصویر دومی میاد و باز از همینجا میاد
دوستان کسی اینجا رو رد نکرده بگه ما چی کار کنیم؟
گفته موقعی که میپری دستت رو از رو دکمه پرش برندار و گرنه اون قسمت مشخص شده رو نمیتونی بگیری ...

آخرین ویرایش:

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام دوستان

تو این بازی ، ماشین یا وسیله نقیله ای هست که سوارش بشیم ؟ مثل dead island یا نه ؟

با تشکر.
خیر.
وقتی پارکور باشه راحت میتونید همه جا برید.
...........
بالاخره منم گرفتم.واقعا بازی عالی هست.دوستان ادد کنید تا بازی کنیم.

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
باید بری بالای سوله کناریش
از اونجا بپری

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
چه وضعشه تا 5 تا ضربه میزنی خسته میشه و باید وایسی تا انرژیش دوباره پر بشه... به زور میخواد یکی دوتا زامبی رو بکشه.
حدودا چقدر باید بگذره که به سلاح گرم برسیم؟ (تو خونه فکر نکنم الان پیدا بشه - تقریبا اولهای بازی)

Hadi_Only

کاربر سایت
Apr 2, 2011
18
خیر.
وقتی پارکور باشه راحت میتونید همه جا برید.
...........
بالاخره منم گرفتم.واقعا بازی عالی هست.دوستان ادد کنید تا بازی کنیم.

پارکور یعنی چی ؟ من که هیچی نفهمیدم شما چی میگی . مگه میشه بدون وسیله نقلیه این بازی open-world بشه جایی رفت ؟

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
شبا خیلی خوف یعنی اوج هیجان کلا بدون چراغ باید بری چون اونجوری بعضی از این زامبی ها میبیننت بعدشم که با کرام الکاتبین........بخصوص اون بزرگاش
تا اینجا بازی خیلی خوب بوده با اینکه سری دد ایسلند دوست نداشتم اما این برعکس اونا برام لذت بخش بوده
فقط اگر این مشکل فریمش حل بشه و یکم پایدارتر بشه تمومه بعضی جاها واقعا اذیت میکنه

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
بازی رو تازه امرو خریدم...
پرو لوگو تموم کردم با میشن اول بازی... یه DLC تو دیسک بود که مث این که لباس بود الان لباس نینجا تنمه :d
فقط نمیدونم چرا لعنتی افت فریم پیدا میکنه :| لگ میزنه بعضی جا ها... :| :|
شخصیتا که بی روحن و غیر طبیعی...مثلا بازی نسل بعده :| فقط یه دکتره رو دیدم خوب بود اون...
محیطش بزرگه خیلی خوبه :d
فعلا که خیلی نرفتم ولی در کل باید جالب انگیز باشه ;d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر