Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
میگم رسما شما بازی رو از رو تروفی ها انتخاب میکنیا :d
نه اصلا اینطور نیست .. تروفی ها منو صدا میزنن و با چشمک هاشون دلبری میکنند .
به یاد اکانت بن شده قبلیم :((

- - -ویرایش - - -

شامل اسپویل :

اونطور که مشخصه تنها دشمن شما زامبی ها نیستند و شخصی به نام Rais وجود دارد که با دارو دسته اش در این دنیای آخر الزمانی سوء استفاده میکنند و به مردم آسیب میزنند و غارتشون میکنند .
پس انتاگونیست بازی مشخص شد (احتمالا)
بازی قابلیت کوآپ که داره .
مراحل فتح یک ساختمان یا یک منطقه هم در بازی موجوده .

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
باگــ فداسرت !!
داستان کلیشه ای ؟؟ هیجان بی هیجان؟؟ :blink:
زامبی کشی کلیشه ای اصلا قابل تحمل نیست ، مث 4-3تا از آخرین Missionهای سری DI ک فقط آدم برا دلخوشیش تلاش میکنه تا برسه ب آخرش... 8-|

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
خب کلا بخواهیم یا نخواهیم بازی زامبی محور علاوه بر کلیشه ای بودنش بعد یه مدتی فوق العاده تکراری میشه .سازنده ها هر ایده ای هم که در بازی پیاده کنن باز محوریت بازی رو کشتن زامبی و فرار کردن تشکیل میده اما باید دید این بازی میتونه با چاشنی حرکات پارکور این تکراری بودن رو به عقب بیاندازه یا نه

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
من خیلی با دد ایلند 1 حال کردم ولی اصلا حس خوبی نسبت به این بازی ندارم همش فکر میکنم یه بازی ناقص از اب در میاد و پر باگ :horse:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
نوشته شده توسط idden]-[;3620457:
باگــ فداسرت !!
داستان کلیشه ای ؟؟ هیجان بی هیجان؟؟ :blink:
زامبی کشی کلیشه ای اصلا قابل تحمل نیست ، مث 4-3تا از آخرین Missionهای سری DI ک فقط آدم برا دلخوشیش تلاش میکنه تا برسه ب آخرش... 8-|

کسری جان منم فک کنم یواش یواش بوی شبیه به dead rising 3 pc رو حس میکنم خدا کنه که اونجور نشه چون خیلی امید داریم البته dead island فقط اولین نسخش عالی بود بعدش یکم آبکی شد دیگه ...
راستی این WB چی کارست اصلا حرفی ازش نیست مگه قرار نبود اونا develop کنن اینو فک کنم الان نقش باد بزن رو دارن

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
کسری جان منم فک کنم یواش یواش بوی شبیه به dead rising 3 pc رو حس میکنم خدا کنه که اونجور نشه چون خیلی امید داریم البته dead island فقط اولین نسخش عالی بود بعدش یکم آبکی شد دیگه ...
راستی این WB چی کارست اصلا حرفی ازش نیست مگه قرار نبود اونا develop کنن اینو فک کنم الان نقش باد بزن رو دارن

نه آقاا این زمین تا آسمون فرق داره با DR3 -PC بزرگترین فرقشم اینه ک بازی پورت از رو کنسول نی انحصاری برا PC میدنش بیرون بعد اون موفقیت هایی ک DR رو X1 باید بدست میاورد رو بدست آورده بود نسخه PC رو هم داد تا دوره هم باشیم وگرنه اصلا براش مهم نبود ک بازیش قراره چطوری رو PC پورت بشه ... ک مشکلاتشم دیدیم با چش خودمون !! ولی این بعنوان اولین تجربه نسل هشتمی از این شرکت ک Developer بدی هم بنظر نمیاند باید یطوری عرضه بشه ک حرفی برا گفتن داشته باشه وگرنه باید اینم تخته کنیم!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
شما جدا یه بازی B Movie رو با یه بازی عمیق و استخون دار مثل Order مقایسه میکنی؟

به بازي زامبي كشي چرا بايد با Order مقايسه بشه و مخاطبين بيشتري هم داشته باشه ؟!!!

بازم شروع شد! چرا هر حرفی میشه فکر میکنید داریم order رو خراب میکنیم؟ :D

کی خواست مقابسه کنه بازی رو! بعضی ها فکر میکنن هر حرفی زده میشه در جهت تخریت order هست. اتقاقا order رو من خیلی وقت پیش، پیش خرید کردم. منظور تاپیک بازی هست که موقع رلیز باید شلوغ میشد.

آقا نوید عزیز یکم مثبت اندیش باش ;) :D

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بازم شروع شد!

کی خواست مقابسه کنه بازی رو! بعضی ها فکر میکنن هر حرفی زده میشه در جهت تخریت order هست. اتقاقا order رو من خیلی وقت پیش، پیش خرید کردم. منظور تاپیک بازی هست که موقع رلیز باید شلوغ میشد.

آخه بازیش در حد و اندازه ای نیست که بخوای براش هایپ بشی و تاپیکش رو شلوغ کنی. یه بازی زودگذر و ...

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آخه بازیش در حد و اندازه ای نیست که بخوای براش هایپ بشی و تاپیکش رو شلوغ کنی. یه بازی زودگذر و ...

من که با سری های DI خیلی حال کردم گیم پلی خیلی خوب و میشه گفت یه RPG خوب بود. حالا این یکی هم 60 فریمیش میتونه عالی از آب دربیاد.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه کم رفتم توی بازی ، اول بازی خیلی روون و ثابت 60 فریم داد ، مقدمه بازی هم بد نبود ، اما وقتی که رسید به محیط باز بازی دیگه ماشالله افت فریم و لگ و همه چی :d

فریم تو قسمت های قابل بازی تا 35 هم اومده ، اما شده لگ بشه و به 1 2 هم برسه! حتما باید آپدیت بده!

مشکل از View Distance بالا بوده! اگه متعادل بزارین خیلی پایدارتر هست فریم! البته توی عکس پایین که گذاشتم تنظیمات درست نیست!

اما تا اینجا گیم پلی و جو بازی خیلی خوب بود ، فقط با مدل سازی NPC ها مشکل دارم ، خیلی بی روح هستن :(

یه سری شات هم گرفتم می زارم اینجا

آپشن های گرافیکی هم فقط به ON و Off خلاصه می شه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر