Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوستان جایی هست معرفی کنید که مقاله ای برای انجام کارهایی که توی بازی میشه انجام داد نوشته باشه ؟؟
مثل نحوه امتیاز جمع کردن , آپگرید کردن شخصیت بازی و اسلحه ها و ....
آخه حقیقت خودم حوصله برای اینکه توی بازی بگردم و راه و روش ها رو پیدا کنم ندارم :)
دوست عزيز من مقاله سراغ ندارم شايد بچه ها كمكت كنند اما تو Youutube خيلى ويدئو هاى اموزشى و ... هست كه اگه وقت بذارى چيزاى زيادى دستگيرت ميشه ;)

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
هرچند شخصیت ما بیشتر به یک پیک شباهت داره که یک بند نوکری بقیه رو می کنه ولی دقت کردید Roger Craig Smith (صداپیشه سابق Ezio و Chris Redfield) خیلی بی نظیر نقش Crane رو ایفا می کنه؟ :d
گاهی اوقات دقیقا جملاتی رو میگه که سر زبون ما هستش. مثلا همیشه توی ماموریت های آخر بازی ها، باس شروع میکنه توی بلندگو هی شما رو تحقیر میکنه شخصیت ما هم خیلی ساکت همه رو گوش میده ولی اینجا تا Rais صحبت میکنه، Crane میگه "تو رو خدا خفه شو" :d یا هی ماموریت انجام میده برای اون برادر دوقولوها، بازم می گند ما یه چیزی می خوایم، با یه لحن خیلی کسل میگه "باز دیگه چی می خواید؟" :d
الحق که توی کارش بی نظیره این صدا پیشه. نه تنها با دیالوگ هاش ما رو مثل یه گوسفند (!) جلوه نمیکنه جلوی شخصیت های منفی، بلکه حس و حالی هم که می گیره با جملاتش عالی هستش.
واسه اینا باید 80 درصد از دیالوگ نویس بازی تشکر کنی 20 درصد از صداگذار بخاطر صدای خوبش:d

dark shooter

کاربر سایت
Sep 6, 2011
56
نام
امیر
دوستان جایی هست معرفی کنید که مقاله ای برای انجام کارهایی که توی بازی میشه انجام داد نوشته باشه ؟؟
مثل نحوه امتیاز جمع کردن , آپگرید کردن شخصیت بازی و اسلحه ها و ....
آخه حقیقت خودم حوصله برای اینکه توی بازی بگردم و راه و روش ها رو پیدا کنم ندارم :)

اگه زبانتون خوب هست این سایت که لینکش رو گذاشتم یکی از کاملترین مرجع ها برای راهنمایی های بازی هاست
Game Guides, Walkthroughs, Strategy Guides, Solutions, Maps, Codes and game FAQs for PC and Video Games
البته با عکس توضیح داده و فهمیدنش هم راحته

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستانی که دنبال اسلحه خوب میگردن حتما پشت ون های پلیس رو بگردن!فقط مشکلی که دارند اینه درجه سختی باز کردن این قفل ها معمولا very hard که نیاز به وقت و دقت بیشتر داره

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
لطفا اینجا رو کمکم کنید :
اونجا که میریم جای علامت ماموریت بعد یه پمپ بنزین هست تو نقشه همون محوطه پمپ بنزین رو زرد هست که یعنی باید یه چیزی تو اونجا پیدا کنیم بعد از ساختمان روبرویی یکی تا میبیه منو همش بهم تیر میزنه یه چند تا آدم مرده هم هست که میری جاشون f رو که می زنم اونارو بر میگردونه اونجا دقیقا باید چکار کنم همش این آدمه رو پشت بوم ساختمونه ی جلویی منو میکشه
لطفا کمک کنید با تشکر

• Like

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
سلام دوستان لطفا اینجا رو کمکم کنید :
اونجا که میریم جای علامت ماموریت بعد یه پمپ بنزین هست تو نقشه همون محوطه پمپ بنزین رو زرد هست که یعنی باید یه چیزی تو اونجا پیدا کنیم بعد از ساختمان روبرویی یکی تا میبیه منو همش بهم تیر میزنه یه چند تا آدم مرده هم هست که میری جاشون f رو که می زنم اونارو بر میگردونه اونجا دقیقا باید چکار کنم همش این آدمه رو پشت بوم ساختمونه ی جلویی منو میکشه
لطفا کمک کنید با تشکر
اولا اون ادمه رو بکش اسلحه شو برداد راحت دوم کنار همون ساختمانه که یارو روش وایساده یه جنازه هست برشگردون کنارش یه پاکت نامه هست اونو بردار

• Like

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
بررسی تفاوت Draw Distance در تنظیمات گرافیک Dying Light

سلام دوستان ؛
برای بعضی از دوستان ابهام بود که دقیقا تفاوت Draw Distance توی این بازی چقدره ، و اینکه توی جلوه های بصری چقدر تاثیر میذاره ،
خوب بنده هم توی سه قسمت پر جزییات ، این تفاوت رو براتون به نمایش میذارم که خودتون کاملا متوجه بشید ،
تنظیمات در بالاترین حالت و رزولوشن هم 1920*1080 هست و همچنین تصاویر به ترتیب از بالا به پایین با Draw Distance به در صد های 0% ، 50% و 100% قرار داده شده است:

• Like

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
این بازی ارزش خرید و ارشیو کردن رو داره یا واسه چند روز اجاره کنم/؟ کواپش جالبه؟
بازیش بسیار عالیه از نظر گرافیک و گیم پلی...
مراحل داستانی بازی رو میتونید به صورت کواپ هم برید که این واقعا خیلی حال میده...من بازی رو با رفیقم تموم کردم...
لذت بخشه

آخرین ویرایش:

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
اولا اون ادمه رو بکش اسلحه شو برداد راحت دوم کنار همون ساختمانه که یارو روش وایساده یه جنازه هست برشگردون کنارش یه پاکت نامه هست اونو بردار
ممنون داداش ولی چجوری برم رو اون ساختمون تا اون یارو رو بکشم ؟ از هر طرف امتحان کردم نمیره بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر