Duke Nukem: Critical Mass

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من تاپیک این بازی مهم رو ندیدم گفتم راه اندازیش کنم

خوب چیزی تا رلیز این بازی نمونده بالاخره بعد از سال ها ظاهرا می تونیم یه دوک بازی کنیم تا عرضه ی دوک اصلی

این بازی قرار بود برای ds psp عرضه بشه که فعلا خیری از نسخه ی psp اون نیست اما نسخه ی ds بازی در تاریخ 8 اپریل یعنی یه هفته ی دیگه در دسترس خواهد بود

عکس های بازی:
http://www.gamesradar.com/ds/duke-nukem-critical-mass/screenshots/g-20090331144748879099

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
مرسی بابت این حرکتت:d!
من هنوز باورم نمیشه بازی تا چند وقت دیگه داره ریلیز میشه!بعد از 13-14 سال(اگه اشتباه نکنم).
در هر صورت ممنون:).

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مرسی بابت این حرکتت:d!
من هنوز باورم نمیشه بازی تا چند وقت دیگه داره ریلیز میشه!بعد از 13-14 سال(اگه اشتباه نکنم).
در هر صورت ممنون:).

خواهش
من اولین بازی ای که زدم روی pc دوک بود چقدرم حال داد اتفاقا یه ویروسم توش داد دودمان pc منو به باد داد:d

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
دوستان بالاخره موفق به اجراي اين بازي فوق العاده شدم و خيلي حال داد و منو ياد بازي كامپيوترش انداخت كه يادمه اولين بازي بود كه رو پي سي خيلي حال كردم و دوستش داشتم به همه توصيه ميكنم قبل از عرضه بازي اسطوره اي Duke Nukem Forever با اين بازي سرگرم باشن

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
من تا الان داشتم چک می کردم هکشو بیرون ندادن با چی بازی کردی؟ کارتتون چیه؟
با DSTTi اجرا كردم آپديت اين سايت رو گرفتم و بازي كردم همه بازي هاي جديد رو هم مياره من تا قبل اين Okamiden و Michael Jackson و Emily the Strange و LEGO Star Wars III رو نميتونستم بيارم با اين همه اش اجرا ميشه
آدرس سايت اينه : www.dstti.cc
البته اول بايد كارتت رو به فريم وير 1.41 تبديل كني از طريق همين سايت بعدش آخرين آپديت سايت (فكر كنم2.6بود) رو بگيري و بريزي و بازي كني
من بيچاره به خاطر اين بازي و Okamiden رفتم R4 گرفتم

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
برا من dstt نصب نمی شه باس صبر کرد

لینک تورنت بازی:

http://isohunt.com/torrent_details/286779781/Duke+Nukem:+Critical+Mass?tab=summary

اگر DSTT تون DSTTi باشه ميشه آپديتش كرد من هم تا پيش از اين فكر ميكردم نميتونم آپديتش كنم و ميخواستم بزارمش كنار و رفتم R4 گرفتم ولي اين آپديت عزيز :x اومد و منو اميدوار كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر