DS Emulator for PSP

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
جدید این شبیه ساز اومده؟ کار میکنه؟ چه بازی هایی رو اجرا میکنه؟

الان گشتم ولی هیچ آپدیتی ازش ندیدم. سازندش رهاش کرده. ولی این روزا وقتی دیگه هر کسی یه گوشی اندروید داره و اندروید هم همه ی شبیه سازهای کنسولها و حتی همین DS رو داره (البته من خودم امتحان نکردم), دیگه توسعه ی این شبیه ساز فایده هم نداره. برو سراغ اندورید!

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
الان گشتم ولی هیچ آپدیتی ازش ندیدم. سازندش رهاش کرده. ولی این روزا وقتی دیگه هر کسی یه گوشی اندروید داره و اندروید هم همه ی شبیه سازهای کنسولها و حتی همین DS رو داره (البته من خودم امتحان نکردم), دیگه توسعه ی این شبیه ساز فایده هم نداره. برو سراغ اندورید!

ممنون عزیز
شبیه ساز ds رو گوشی اندرویدی خودم اجرا کردم بعد اجرا تا برنامه میاد بالا میپره بیرون
بعد از بقیه سوال پرسیدم گفتن باید گوشی روت کنی - بعد فایل برنامه رو با برنامه ادیتور یه تغییری بدی - بعد یه پچر رو گوشی نصب کنی - با پچر این برنامه شبیه ساز ds پچ کنی تا برنامه اجرا شه
روت هم کنیم هم ریسک داره هم از گارانتی خارج میشه که 15 ماه از گارنتیش مونده - از اون ور گوشیم otg ساپورت نیست یعنی نمیتونم دسته وصل کنم

بعد لذت داره که شبیه ساز یه کنسول مثل ds روی psp بشه بازی کرد چون هر دو کنسولن و برای گیم ساخته شدن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GTA San Andreas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر