DriverParallelLines

alizarei

کاربر سایت
Aug 16, 2006
33
در DriverParallelLines همون اوایلش جایی که چند تا بشکه رو می زنی بعدش یه ماشین خراب میاد نمی دونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
در حالی که از کلید های چپ و راست استفاده میکنی باید به ماشین شلیک کنی. یعنی در حین حرکت شلیک کردن رو یاد بگیری. باید 3 بار Bam بگیری تا بری به قسمت بعدی.

vr2005

کاربر سایت
Apr 17, 2006
125
نام
وحيد
با عرض سلام دوستان من می خواستم بدونم آیا تو این بازی طرف می تونه بپره یا نه؟ من که هر چی کردم نپرید. لطفا کمک کنید.

alizarei

کاربر سایت
Aug 16, 2006
33
یعنی چی

کسی نمی خواد کمک کنه اگه کسی می تونه راهنمای کامل همون مرحله ی آموزشی رو بذاره ممنون می شم من تو ماشین دومی موندم که نمی شه بهش نزدیک شی و رنگش تقریبا زرد و قهوه ایه

alizarei

کاربر سایت
Aug 16, 2006
33
;l;

تو مرحله ی آزمایشی بعد از اینکه بشکه ها رو می زنی و دور ماشین سبزه می گردی وبه اون شلیک می کنی ماشین بعدی که رو به روته و نمی شه بهش نزدیک شی رو باید چکار کرد

san

کاربر سایت
Jul 12, 2007
24
جان من یکی که رفته جلو جواب مارو بده.
اون ماشین سبزه رو باید چکارش کنی؟ پنچرش کردم، شیشه هاش رو هم شکوندم ولی فایده نداشت:(

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
کلاً سه تا ماشینه اگر اشتباه نکنم باید شیشه های یکی رو با تیر خورد کنی یکی رو با هدف گیری آزاد پنچر کنی یکی روهم منفجرکنی :)

آخرین ویرایش:

bennny

کاربر سایت
May 10, 2007
10
من در بازی

DriverParallelLines

یک جایی یک اقایی هست که اموزش میده اولیش تیر اندازی هست و دومیش دور یک ماشین باید بگردی و تیر اندازی کنی ؟ اما ماشین دوم رو نمیدونم باید چیکارش کنم ؟ لطفا منو راهنمایی کنید و اگر بعد اون هم مرحله ای دارد هم اون رو هم توضیح بدید
دوستون دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر