Driver: San Francisco | X360 Thread

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آقا پس فعلاً برای بازی کردن بازیایه جدید(بعد از DEUS) هیچ کاری نمیشه کرد؟؟باید دست رو دست بزاریمو منتظر باشیم؟؟!

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
آقا پس فعلاً برای بازی کردن بازیایه جدید(بعد از DEUS) هیچ کاری نمیشه کرد؟؟باید دست رو دست بزاریمو منتظر باشیم؟؟!
سریعتر از اونیکه فکر اش رو میکنی برای بقیه فیرم ور ها هم میاد .. عجله نکن ;)

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
64068.jpg

یه تریلر دیگه هم از این بازی از طرف یوبی سافت دادن بیرون که بخش بعدی مرحله اول درایور ۱ رو نشون میده که شما توی پارکینگ حرکات موزون اجرا میکردید ! ..
[video=youtube_share;VgffcwPeSmU]http://youtu.be/VgffcwPeSmU[/video]
Code:
http://youtu.be/VgffcwPeSmU

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
یعنی این بازی JTAGE اش قابل اجراست؟ روی همه ی کنسولای JTAG
?
بله این بازی بر روی کنسولهایی که J-tag شده اند قابل اجرا هست .
دوستانی هم که J-tag نکرده اند ، منتظر LT+ v2.0 باشند که به زودی عرضه میشه
تو سایت C4eva زده LT 2 >>>> PENDING دوستان اصلا نگران این موضوع نباشند زود تر از اون چیزیز که فکر میکنید بازی میکنید

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
آقایونی که دستشون از این بازی کوتاه مونده ، فعلا یا دموشو دانلود کنن یا شماره ی جدید بازی نما رو بگیرن که داره دموشو(برای Xbox)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان جی تگی ! اگه بازی کردن بیان یه اطلاعاتی بدن درباره بازی ممنون میشیم . . . کنترل ماشین چجوریه ؟ صدا گزاری ؟ گرافیک ؟ و .... خیلی ممنون.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
به این میگن ضد حال
نیومد نیومد حالا که اومد با دردسر اومد ...عجب:-s

نترس داداش بازیش اصلا پخی نیست(وقتی من میگم نیست اصلا شک نکن) و من جیتگ دارم و دیروز دانلودش کردم و بگم که اصلا از بازی خوشم نیومد و به قول مسعود فراستی بازی در حد مقوا بودش و این شرکت یوبی سافت گند زد با این درایور ساختنش و بازی همون در ساعات اولیه خوش میگذره و اون جوری نیست مثله درایور 1 و 2 و 3 ادم بتونه از گیم پلی اون لذت ببره و اون قابلیت شیفتش هم اولش جالبه ولی بعدش میشه ضد حال!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر