PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
دوستان میخوام این بازی رو بگیرم فقط یه سوال ذهنمو درگیر کرده
بازی بصورت آفلاین قابل بازی کردن هست؟
منظورم بخش کامپاین هست

Sent from my MYA-L22 using Tapatalk

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
دوستان من اپدیت رایگان کردم کلی زمین و ماشین اضافه شده می خواستم بدونم با خرید سیزن پس چقدر دیگه زمین و ماشین اضافه میشه و ایا ارزش این قیمت رو داره ؟ اپدیت پرو نیومده ؟

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
دوستان من اپدیت رایگان کردم کلی زمین و ماشین اضافه شده می خواستم بدونم با خرید سیزن پس چقدر دیگه زمین و ماشین اضافه میشه و ایا ارزش این قیمت رو داره ؟ اپدیت پرو نیومده ؟
سیزن پس بگیری فقط اینو بدون که مسابقات ۴ برابر بیشتر از مسابقات بازی اصلی میشه
پیست فکر کنم اضافه نمیشه
ماشین هم. یه چند تایی

• Like
Reactions: ehsan M

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
جک قرن :
وقتی بازی فیزیکی VR Driveclub رو خریداری میکنید روی نسخه رجین 1 E و روی نسخه اروپا 3+ درج شده ولی به محض اینکه VR وصل میکنید اخطار میده کلا زیر 12 سال نباید از VR استفاده بکنه.
---------------------------------------
به هرحال فتح بابی بود که بگم ترامپ گفته خشونت ها و تیراندازی حاصل بازیهای کامپیوتری هستش و با بزرگان صنعت بازی سازی هم دیروز جلسه داشت و اعلام کرد به زودی قوانین جدید برای بازیهای کامپیوتری میذاره و استفاده ازسلاح ها خشونت و خونریزی تو بازیها محدودتر میشن.
هر روز کم خشونتر و آبدوخیاری تر از دیروز.کاش لااقل میذاشتن RD2 بیاد.فکر کنم نسخه های آخر Doom و Wolf و MK رو باید قاب کنیم بزنیم دیوار.

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
من یه تاپیک برای payback زدم که شما پست گذاشتی سوالت رو بپرس تاپیک نزن
در مورد payback تاپیک نداریم همه 6 تا صفحه رو گشتم
در مورد payback چون یه بازیه جهان باز هست خیلی نسبت به drive club حال میده بازی کردنش با فرمون و تو youtube دیدم که با آپدیت 1.08 که براش اومده ساپورت میکنه اما جون بازیهای من هکی 4.55 هستن و آپدیت براش FIX نشده هنوز نتونستم اونو بازی کنم
بازم ممنونم بابت جوابی که دادی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یه تاپیک برای payback زدم که شما پست گذاشتی سوالت رو بپرس تاپیک نزن
در مورد payback تاپیک نداریم همه 6 تا صفحه رو گشتم
در مورد payback چون یه بازیه جهان باز هست خیلی نسبت به drive club حال میده بازی کردنش با فرمون و تو youtube دیدم که با آپدیت 1.08 که براش اومده ساپورت میکنه اما جون بازیهای من هکی 4.55 هستن و آپدیت براش FIX نشده هنوز نتونستم اونو بازی کنم
بازم ممنونم بابت جوابی که دادی
اين بازيهاي انحصاري توي قسمت games هست ولي بازيهايي كه مولتي platform هستن تو قسمت console games community هستن
در صورت اينكه خوره racing هستي و بقيه بازيهارو زياد بازي نميكني از هك درش بيار هك مال كسايي هست كه عادتشون نسلهاي قبل مونده و انلاين هم براشون مثه حوو هست اعتقاد دارن هربازي اي مياد ما بايد بازي كنيم مثه نسل قبل من ميرفتم بازي ارجينال ps3 بخرم طرف ميومد ب صاب مغازه migoft مثلا از بهمن تا الان مثلا خرداد هر بازي اي اومده برا x360 بده ببرم بعدم ميبرد الان اينا عادتشون همينه كسي هم bege انلاين migan فحش نده انلاين هفت جد و ابادته

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اين بازيهاي انحصاري توي قسمت games هست ولي بازيهايي كه مولتي platform هستن تو قسمت console games community هستن
در صورت اينكه خوره racing هستي و بقيه بازيهارو زياد بازي نميكني از هك درش بيار هك مال كسايي هست كه عادتشون نسلهاي قبل مونده و انلاين هم براشون مثه حوو هست اعتقاد دارن هربازي اي مياد ما بايد بازي كنيم مثه نسل قبل من ميرفتم بازي ارجينال ps3 بخرم طرف ميومد ب صاب مغازه migoft مثلا از بهمن تا الان مثلا خرداد هر بازي اي اومده برا x360 بده ببرم بعدم ميبرد الان اينا عادتشون همينه كسي هم bege انلاين migan فحش نده انلاين هفت جد و ابادته
مصطفی درایو کلابتو آتیش کن با infinite warfare
ملت اگه کسی میخواد درایوکلاب بزنیم اد کنه

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
سروران گرامی
بنده یه اشتباهی کردم و فرمون G29 گرفتم توی این بازی اصلا شناسایی نمیشه
خواهشن کسایی که تجربه راه اندازی G29 رو دارن من رو راهنمایی کنن
چون Dirt 4 اجرا شد بدون مشکل.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
سروران گرامی
بنده یه اشتباهی کردم و فرمون G29 گرفتم توی این بازی اصلا شناسایی نمیشه
خواهشن کسایی که تجربه راه اندازی G29 رو دارن من رو راهنمایی کنن
چون Dirt 4 اجرا شد بدون مشکل.
اصلا پیشنهاد نمکینم درایوکلاب با فرمون بازی کنی، اصلا کنترل خوبی با فرمون نداره.
مشکل Input lag همینطور FFB بد و... نشون میده بازی برا فرمون ساخته نشده.
بازی آرکید هست و بهترین کنترل با گیم پد داره، اصلا تو این بازی سمت فرمون نرو.
بازیهای آرکید مثل DC, Forza horizon,NFS با گیم پد بازی کن حتما.

• Like
Reactions: kiantomcat

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
اصلا پیشنهاد نمکینم درایوکلاب با فرمون بازی کنی، اصلا کنترل خوبی با فرمون نداره.
مشکل Input lag همینطور FFB بد و... نشون میده بازی برا فرمون ساخته نشده.
بازی آرکید هست و بهترین کنترل با گیم پد داره، اصلا تو این بازی سمت فرمون نرو.
بازیهای آرکید مثل DC, Forza horizon,NFS با گیم پد بازی کن حتما.
یعنی فرمون فقط برای گرن تریسمو خوبه
فیلمای زیادی توی youtube دیدم که بازیهایی رو که نام بردی با فرمون بازی میکنن و خیلی هم خوب جواب میداد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
یعنی فرمون فقط برای گرن تریسمو خوبه
فیلمای زیادی توی youtube دیدم که بازیهایی رو که نام بردی با فرمون بازی میکنن و خیلی هم خوب جواب میداد
آره برای بازیهائی مثل GT/Forza/Pcars/A.Corsa و... از فرمون میتونی استفاده کنی(البته من فورزا تست کردم و اونجا هم بنظرم گیم پد بهتر هست)، اما بازیهای آرکید بخاطر نوع فیزیکی که برای رانندگی ماشین در نظر گرفتن، بهترین حالت کنترل روی گیم پد دارن.

اون ویدئوها تو یوتیوب اکثرا نمایشی هست یا طرف به خودش میخواد بقبولونه که داره کار درستی میکنه.
خودت میتونی تست کنی تو NFS (اگه ساپورت کنه) یا فورزا هورایزن ، متوجه میشی چی میگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر