PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خب بخش چندنفرم یه تستی زدم:d
تو کلابی عضو بشید تو پیستی در حال مسابقه باشین مثلا سر پیچ میزنه رفیقت تو کلابت برای دریف فلان امتیاز داره ما میتونیم رکوردشو بزنیم حالا تا یکی بیاد رکورد اون بخش از پیست مارو بزنه!کلی چلنج داره این مورد و خیلی حس کل کل به وجود میاره خوبه.
یه سریم مسابقه برا کلوپ داره نرفتم هنوز.بخش دیگش هم 8 تا لابی میاره که زمان زده چقد تا شروعش مونده میتونی جوین بشی بازی کنی.
فعلا همینارو فهمیدم چون هم کلوپیامم انلاین نبودن نشد یه سری چیزارو تست کنم ولی مشخصه بخش چندنفره اعتیاداوری داره.همین رکوردزنیش خودش خیلیه.
1v1 هم داره یعنی یه مچی باشه با رفیقت یه دست بازی کنید ؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,055
نام
نـــــــویـــــــــد

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
تو درایو کلاب یه مشکلی که هست اینکه درواقع کسی که بازی میکنه میتونه شبیه ساز یا ارکید بازی بکنه
هوش مصنوعی فقط شبیه ساز بازی میکنه
اگه بعضی جاها هوش مصنوعی ارکید میشد خیلی جذاب تر میشد

یه چیزی هم درمورد گرافیک بازی بگم
درواقع تکسچر های استفاده شده تو بازی بازی کیفیت بالایی ندارن ولی چون شما اجسام رو از فاصله دور میبینید یا در حرکت هستید متوجه نمیشید و گرافیک بالا بنظر میاد

درکل من متای 75 به بالا براش پیش بینی میکنم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
خير متاسفانه نميتوني !!
بارها گفته شده اين موضوع دوست عزيز !!

منم وضعیتم مثل ایشونه، فکر کنم اگر یک اکانت رجین 2 هم بسازن بشه dlc ها رو با اکانت رجین 2 دان کنن و بازی رو با اکانت رجین 1 اجرا کنن، خودبخود dlc ها هم میان
البته من اینو تو gta v تست کردم جواب داد،درایو کلاب رو نمیدونم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,055
نام
نـــــــویـــــــــد
منم وضعیتم مثل ایشونه، فکر کنم اگر یک اکانت رجین 2 هم بسازن بشه dlc ها رو با اکانت رجین 2 دان کنن و بازی رو با اکانت رجین 1 اجرا کنن، خودبخود dlc ها هم میان
البته من اینو تو gta v تست کردم جواب داد،درایو کلاب رو نمیدونم

روي TLOU هم جواب داده بود رو اينم جواب ميده احتمال زياد

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
این آقا نوید همش تو این تاپیک هست پس فک کنم بازی زیاد تعریفی نبوده که ایشون رو پای خودش نگه داره :(:d

فردا بازي ميكنم قشنگ توضيح ميدم ابهامات رفع شه
منتظر باشيد دوستان :d

..........................

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خب انلاینشم یه 2 3 ساعتی بازی کردیم!
سرورا خیلی مشکل داشتن اوایل که به مرور بهتر شد و راحت بازی پیدا میکرد.بازیم تا اینجا که من و دوتا از دوستام بازی کردیم کلاب شما و کلاب یه فرد دیگه کل میندازه یا دوتا گروه درست میکنه که ممکنه از کلاب شمام تو اون گروه بیفته.
لگ تو بازی نداشتم اصلا مگه نیم ساعت اخر چون عصر شده بود و نت شلوغ شد یهو وگرنه بازی روونه روونه.خیلیم فان و باحاله کلی لحظه خنده دار به وجود میاد:dمپای بازیم فوق العادس تو حین بازی اینقدر مشغول عکس گرفتن بودیم همش میرفتیم تو در و دیوار:d
به نظرم تنها مشکلی که تو بازی تا حالا دیدم یکی اینکه بعضی اجسام لبه دارن(تک و توک دیدم البته) یکیم سرور پیدا کردن و جوین شدن که ممکنه بخاطر عرضه رسمی نشدن بازی باشه.
برای انلاینم لولتون هرچی بالاتر باشه مسلما بهتره چون ماشین بهتری میتونید بگیرید وگرنه بهتون یه ماشین بیشتر نمیده که چون لولتونم در حدش نیست نمیتونید رنگشو تغییر بدین.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
چقد مونده تا امتیازا؟استرسی که سر امتیاز این دارم سر جواب کنکور نداشتم:d
خدایی بخوان مث ادم نمره بدن نکته منفی یکی دو مورد بیشتر نداره!هرکیم چه کله گنده چه گیمر تو هر فرومی بازی کرده راضی بوده.امیدوارم منصافه نمره بدن چون واقعا زیر 80 82 نامردی تمامه.زور داره اصلا:d

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
بنظر من به این چیزا ایراد میشه گرفت(بستگی به منتقد داره)
1-تعداد کم ماشین ها
2-کمبود پیست
3-محدودیت در تیونینگ
4- اهنگ های تقریبا کم

- - -ویرایش - - -

من تو بدترین حالت متای بالای 75 پیشبینی میکنم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,781
نام
علی
بنظر من به این چیزا ایراد میشه گرفت(بستگی به منتقد داره)
1-تعداد کم ماشین ها
2-کمبود پیست
3-محدودیت در تیونینگ
4- اهنگ های تقریبا کم

- - -ویرایش - - -

من تو بدترین حالت متای بالای 75 پیشبینی میکنم

همش هم مربوط به کمیت! :|

خاک عالم بر سر سازنده ها....:d

بعید می دونم منتقدا از کنار این چیز ها به سادگی بگذرن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر