PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
YvLKme.gif

http://share.gifyoutube.com/Aq5WJy.gif
http://share.gifyoutube.com/A9pRqj.gif
http://share.gifyoutube.com/aeyWP0.gif

BlowClub#

هولی شت نظرم عوض شد :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان یه سوال:
تعداد ماشینهای این بازی کمتر از fms5 هست یا بیشتر؟!
اگه آمار دقیق از تعداد ماشینهای دو بازی بدید که ممنون میشم( ماشینهایی که در نسخه ی اصلی و روز اول انتشار موجوده)

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
DriveClub + مقادیری Motorstorm =

A2Lo01.gif

فقط نظاره گر تاثیر چرخ های ماشین روی کناره های جاده و پوشش گیاهی باشید !!
jnmcvif95z6ljyo6p56t.gif

- - -ویرایش - - -

Rustchynsky گفته مطمئن نیست کی این ویدیو رو تهیه کرده ولی این بیلد نهایی بازیه !

0j8099iwn3b4suunnlp2.jpg

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
3تا شات با کیفیت 1080p و مستقیم از گیم پلی . Jaw Dropped !!!
02265622071257747847.png

19374023248414438596.png

15997503057252021807.png

مدلسازی ماشین ها و نورپردازی قابل هضم نیست... از اون خیره کننده تر سیستم AAـی هست که استفاده کردن, خارق العادست !

پ.ن: به این شات ها تغییرات آب و هوایی برف و بارون هم اضافه کنید !!!!

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
3تا شات با کیفیت 1080p و مستقیم از گیم پلی . Jaw Dropped !!!
02265622071257747847.png

19374023248414438596.png

15997503057252021807.png

مدلسازی ماشین ها و نورپردازی قابل هضم نیست... از اون خیره کننده تر سیستم AAـی هست که استفاده کردن, خارق العادست !

پ.ن: به این شات ها تغییرات آب و هوایی برف و بارون هم اضافه کنید !!!!
اصلا من تو گف این گیفارو میدیدم باورم نمیشد این بازی باشه... خارق العادست دوست دارم یه تریلر از آب و هوا برفی بدن
پ.ن:با توجه به اینکه این بازی رو کل محیطش رو شبیه سازی سه بعدی کردن می تونن یه بازی ow با همین مقدار جزییات بسازن...

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یادتون باشه نمایش های اولیه بعد از تاخیر بازی اصلا AA نداشت...خودم همینجا گفتم نگران بودم ...الان موندم اینا چه جوری AA به کار بردن لبه ای دیده نمیشه...پیش خرید بازی مزیتی که نداره!؟؟

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
یادتون باشه نمایش های اولیه بعد از تاخیر بازی اصلا AA نداشت...خودم همینجا گفتم نگران بودم ...الان موندم اینا چه جوری AA به کار بردن لبه ای دیده نمیشه...پیش خرید بازی مزیتی که نداره!؟؟
نه متاسفانه مزیتی براش نزاشتن ولی اگه ps plus داشته برات 10 دلار ارزون تر هست

- - -ویرایش - - -

بازی از نظر گرافیک که فوق العاده فضایی هست
فقط ایمدوارم بازی خشک و خسته کننده ای نباشه

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
یه چیز جالب، اون سه ماه پلاس رایگان برای نسخه‌ی دیجیتال هم هست! باز بگین سونی بده!
البته برای نسخه‌های ریجن 1 3 ماه پلاس رایگان هست برای ریجن 2 50 درصد تخفیف برای پلاس یک ساله.
پیش خرید بازی مزیتی که نداره!؟؟
نسخه‌ی دیجیتالش نه (به جز pre-load)، اما نسخه‌ی فیزیکی چرا، ماشین و پول و اینجور چیزا.

RediGT

کاربر سایت
Apr 27, 2013
21
نام
رامین
این ویدیوی جدید و این عکساش خیلی خیلی صاف و تمیزه AA و AF و موشن بلور خیلی کیفیتشون بالاتر از نمایش های قبلی هست که گیمپلیشون رو دیدیم. فقط امیدوارم شیطنت نکرده باشن:d کیفیت بازی نهایی همین باشه:x
راستی چرا HUD نداره این عکسا؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
این ویدیوی جدید و این عکساش خیلی خیلی صاف و تمیزه AA و AF و موشن بلور خیلی کیفیتشون بالاتر از نمایش های قبلی هست که گیمپلیشون رو دیدیم. فقط امیدوارم شیطنت نکرده باشن:d کیفیت بازی نهایی همین باشه:x
راستی چرا HUD نداره این عکسا؟

برای لذت بیشتر از گرافیک یه قابلیت حذف HUD داره بازی .... تو داری بازی می کنی ملت فک می کنن داری مسابقاتو میبینی! :D
این شاتا و ویدیوها از نسخه نهایی هستش...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
میگم ولی حیف بازی با این سطح از کیفیت اینقدر کم محتوا و خالی هست! بعد از یک سال تاخیر، علاوه بر اینکه هنوز موقع انتشار ناقصه از نظر محتوای اصلی مثل تعداد ماشین هم کچل و لخته! احتمالا فروش خوبی میکنه بازی اما از نظر امتیاز دخلش رو میارن. حتی گرافیک خوب و گیم پلی قابل قبولش هم بخاطر ناقص بودن بازی کم میارن. حیف واقعا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر