PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:
دوستان محتوای بازی با SP چقدر افزایش داشته؟ با SP کل بازی ازاد میشه؟ کل پیست های مسابقه با همه طراحیشون چقدره؟ تعداد ماشین ها با اخرین اپدیت و sp ؟ و بازی تایم ترایال مثل پروجکت کارز داره همین جوری تو پیست ول :dبچرخیم؟دی
خیلی .... ماشینهای جدید , tour event ها و livery ها اضافه میشه.
نه. باید level up کنی تا 50 تا بتونی همه ماشینها رو ازاد کنی
تعدادشون رو نمیدونم ولی هم تنوع خوبی داره هم کم نیستن
باید به 100 برسه با sp .
اره داره time trial رو .

سلام
دوستان من بعد از اروری که می گرفتم که منجر به کرش بازی میشد دستگاه رو initialize کردم و دوباره 10 گیگ اپدیت کردم و مشکلم حل شد.
حالا یه مشکل دیگه برام به وجود اومده تو ایونت sakura یکی از لول هاش که 2 تا رانده بعد از این که راند اول رو میرم وقتی continue می زنم که بره برا راند بعدی توی لودینگ می مونه.
دستگاه هنگ نمی کنه و علامت لود بازی گوشه ی پایین هست و حتی اهنگ بازی هم در حال پخش هست ولی از اون صفحه تکون نمی خوره حتی 10 دقیقه هم وایسادم نشد.
اتصالم به ابنترنت رو قطع کردم و باز هم امتحان کردم ولی بازم نشد.
ممنون میشم کمکم کنید.
مثل اینکه زمین و زمان دست به دست هم دادن که من این بازیو پلات نکنم.

سلام
دوستان من بعد از اروری که می گرفتم که منجر به کرش بازی میشد دستگاه رو initialize کردم و دوباره 10 گیگ اپدیت کردم و مشکلم حل شد.
حالا یه مشکل دیگه برام به وجود اومده تو ایونت sakura یکی از لول هاش که 2 تا رانده بعد از این که راند اول رو میرم وقتی continue می زنم که بره برا راند بعدی توی لودینگ می مونه.
دستگاه هنگ نمی کنه و علامت لود بازی گوشه ی پایین هست و حتی اهنگ بازی هم در حال پخش هست ولی از اون صفحه تکون نمی خوره حتی 10 دقیقه هم وایسادم نشد.
اتصالم به ابنترنت رو قطع کردم و باز هم امتحان کردم ولی بازم نشد.
ممنون میشم کمکم کنید.
مثل اینکه زمین و زمان دست به دست هم دادن که من این بازیو پلات نکنم.
بدشناسیه بدی اوردی :(
rebuild database رو امتحان کردی ؟؟

بدشناسیه بدی اوردی :(
rebuild database رو امتحان کردی ؟؟

نه . اگه میشه بگید از کجا؟
. اگه این کار رو بکنم اپدیتم باز پاک میشه یا نه ؟
چون صاف شدم تا این 10 گیگ رو دوباره اپدیت کردم.
یه مشکل دیگه هم هست که نمیدونم ربطی داره یا نه ولی فقط مختص به این بازی نیست و تو سایر بازیا هم اتفاق میوفته .
مثلا توی Bloodborne هم هست و اونم اینه که صدای بازی قطع و وصل میشه و طی زمانی که صدا داره قطع و وصل میشه کنترلرکار نمیکنه ولی تصویر روونه و گیر نمیکنه یا مثلا توی همین DRIVECLUB چون مدام انالوگ در حال کار کردنه راحت تر میشه متوجه شد.ولی مثلا تو FIFA این مشکل رو ندیدم . البته این اتفاق ها تو کسری از ثانیه میوفته و اگه خیلی دقت کنی متوجه میشی این اتفاق هم از زمانی شروع شد که فریمور رو به بخرین ورژنی که الان هست اپدیت کردم(اپدیت رو هم از طریق دستگاه انجام دادم پس مشکل اینکه اپدیت یه ریجنه دیگه رو ریخته باشم نیست)
حالا نمیدونم این ربطی داره یا نه .

آخرین ویرایش:
نه . اگه میشه بگید از کجا؟
. اگه این کار رو بکنم اپدیتم باز پاک میشه یا نه ؟
چون صاف شدم تا این 10 گیگ رو دوباره اپدیت کردم.
نه پاک نمیشه
یکی از گزینه های داخله safe mode هست
ممکنه کمک کنه . گارانتی نیست ×_×

آپدیت جدید (1.18) با حجم 420 مگابایت اومد.
This update brings new Accolades, more Driver Levels and a fix for the Hoon-a-Tic Trophy, along with many, many more improvements to the game based on your feedback.
This game update also paves the way for the free Peugeot EX1 Concept car download and new PlayStation®Store updates coming on June 30.
Read on for full details of Update 1.18:
Download & installation:
» The update will happen automatically when you fire up the game.
» The update size is 0.42GB which brings the total size of all updates combined so far to 10.57GB.

Full details of Game Update 1.18:
» Adds new Driver Levels: You can now reach Level 60 and every new level has a reward!
» Adds new Accolades: All Cars and locations have a full set of Accolades.
» Adds support for the new Logitech G29 Driving wheel.
» Hoon-a-Tic fix: We've fixed the Drift stat issue some of you have seen that affects the Hoon-a-tic Trophy - please complete one more event to unlock your Trophy!
» Challenge improvements: Adds a convenient preview of your current score and standing in every Challenge (so that you don't have to go into every Leaderboard to see if you played and what your current position is).
» Challenge improvements: Increases the Fame reward for all places in a Challenge.
» Car improvements: We've fixed an audio bug affecting the quality of the Lamborghini Murcielago engine sound.
» Car improvements: We've fixed a visual bug with the Koenigsegg One:1 gear change animation.
» Adds a new loading image to show off one of our favourite ‪#‎PS4share‬pictures.
» Includes general improvements for game performance, stability and usability.

Update 1.18 Add-ons will be available for download from PlayStation®Store on June 30 worldwide:
» Adds support for the Peugeot EX1 Concept (download from PlayStation®Store).
» Adds support for the RPM Expansion Pack (download from PlayStation®Store) - which includes the RPM Car Pack and RPM Tour Pack.
» The RPM Car Pack includes: Nissan GT-R, Nissan 370Z Nismo, McLaren 570S, Chevrolet Corvette Z06 2015 and the Dodge Challenger SRT8 392.
» The RPM includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Collect every star in the RPM Tour to earn a bonus Livery.
» Adds support for the Velocity Tour Pack (download from PlayStation®Store).
» The Velocity Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Collect every star in the Velocity Tour to earn a bonus Livery.
» Adds support for two new livery packs coming to PlayStation®Store. Each Livery Pack contains 5 new livery patterns to customise your cars with.

Important developments to be aware of (coming after 1.18):
» More server upgrades and optimsations: We continue to improve server performance for all players as we prepare to launch the PS Plus Edition of DRIVECLUB and then subsequently launch the DRIVECLUB companion app.
» Private lobbies: Development of Private Lobbies for Multiplayer is ongoing alongside the server upgrades, integration and optimisation. This feature will follow on from the launch of the PlayStation Plus Edition of DRIVECLUB.
» Club Challenge improvements: After the recent Challenge server upgrades we are working on bigger rewards for Club Challenges along with improved Leaderboard presentation.
» Elite Driver levels: More will be added each month with new rewards for every level.
» More Cars & Tours: There's still more packs coming for the Season Pass and we're excited to show you more of what's coming in June & July!

ماشینهای جدید هم معلوم شد:

55433076212706636316.jpg

Nissan GT-R, Nissan 370Z Nismo, McLaren 570S, Chevrolet Corvette Z06 2015 and the Dodge Challenger SRT8 392
Peugeot EX1 Concept (مجانی)

آپدیت جدید (1.18) با حجم 420 مگابایت اومد.

ماشینهای جدید هم معلوم شد:
Nissan GT-R, Nissan 370Z Nismo, McLaren 570S, Chevrolet Corvette Z06 2015 and the Dodge Challenger SRT8 392
Peugeot EX1 Concept (مجانی)

[/FONT][/COLOR]

دیشب اومدم خبر Doge SRT رو بزنم سایت خوابید. اما الان اومدم اینو دیدم دارم سکته ناقص میکنم. Nissan Z370!!!! واااااااای :((

Nissan Z370!!!! واااااااای :((
:punk:
ارزش داره الان session pass رو بخرم؟ آخه داره مهلت خریدش تموم میشه، منم جدیدا این بازی رو گرفتم.
اگه فقط بخوای قیمت کار پکها رو جدا جدا حساب کنی بالای 50 دلار میشه... سیزن پس اونلی 25 دلار :>
ارزشش رو هم خودت باید تعیین کنی... اگه میخوای خوره شی قطعا ارزش داره.

:punk:

اگه فقط بخوای قیمت کار پکها رو جدا جدا حساب کنی بالای 50 دلار میشه... سیزن پس اونلی 25 دلار :>
ارزشش رو هم خودت باید تعیین کنی... اگه میخوای خوره شی قطعا ارزش داره.
50 دلار چیه بابا، فکر کنم راحت 100 دلار میشه :دی باید بشینم یه بار حساب کنم دقیق :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or