Dreamfall Chapters و قرارداد با Kickstarter

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود...

20111028thelongestjourney1.jpg

Dreamfall Chapters عنوان جدید از سری The Longest Journey که به تازگی ساخت آن تایید شده، بنا بر تایید رئیس استدیوی سازنده آن (Red Thread Games) یعنی آقای Ragnar Tørnquist بصورت "بودجه عمومی" خواهد بود.
آقای Tørnquist در گفتگویی با Rock, Paper, Shotgun ضمن تایید این موضوع اظهار داشت بودجه تخصصی نیز برای تیم وی و این بازی در نظر گرفته شده است.
وی گفت:
"ما قرار داد Kickstarter مُنعقد خواهیم کرد، نه در حال حاضر، اما در آینده نزدیک قطعا این کار را انجام خواهیم داد. گرچه ما از یک موسسه فیلمسازی نروژی نیز بودجه کمکی دریافت کردیم، اما این بودجه تنها برای فاز پیش تولید این پروژه بود. این هزینه به ما اجازه می داد تا نمونه اولیه Dreamfall Chapters را شکل دهیم، اما برای ساخت آن قطعا به پول و هزینه بیشتری نیاز داشتیم، این بود که به سراغ Kickstarter رفتیم."

این مصاحبه بسیار طولانی و جامع است و موضوعات گسترده ای را پوشش می دهد، اما چیزی که ما دنبال آن هستیم اطلاعات در مورد خود بازی دریمفال چپترز می باشد، که خب چیز زیادی نسیبمان نشد. بجز:

"در مورد خود بازی هم چند هفته آینده بیشتر صحبت خواهیم کرد، موقعی که ما کار را آغاز کرده و طراحی های بازی آماده شده باشد. می توانم در نهایت بگویم اوایل 2013 میلادی، ما چیزهایی از بازی برای نشان دادن خواهیم داشت. ما قصد داریم مراحل ساخت بازی آزاد و شفاف باشد، هرچه آزاد تر و شفاف تر. هدف ما این نبوده و نیست که بازی را در سکوت خبری بسازیم و هر از گاهی یک اسکرین شات از بازی منتشر کنیم! بلکه دوست داریم مردم بدانند ما دقیقا در کدام مرحله از ساخت هستیم، دقیقا در کدام مرحله. در واقع ما می خواهیم پس از این که بازی عرضه شد حرف و حدیثی باقی نمانده باشد.
امیدوارم پس از چند هفته سکوت ما، و در ابتدای سال جدید میلادی چیزهای زیادی برای نشان دادن به طرفداران داشته باشیم."منبع : VG247
پیوست: Kickstarter
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر