Dreamfall Chapters تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Dreamfall-Chapters-Announce.jpg


کمپانی Funcom از ساخت جدیدترین قسمت از سری بازی های Dreamfall خبر داد. این عنوان که تحت نام Dreamfall Chapters در دست ساخت است، توسط Red Thread Games - استودیو خالق این سری یعنی آقای Ragnar Tornquist - در مراحل پیش از تولید خود به سر می‌برد.

با توجه به تمرکز Funcom بر روی بازی های آنلاین، این بار Red Thread Games به عنوان بخشی از یک قرارداد اشتراک درآمد حاصل از این عنوان با صاحب امتیاز این سری یعنی Funcom، به ساخت و توسعه این بازی خواهد پرداخت.
همچنین، آقای Tornquist علاوه بر همکاری به ساخت Dreamfall Chapters، همچنان در سمت خود به عنوان کارگردان هنری دیگر عنوان MMO کمپانی Funcom یعنی The Secret World، باقی خواهد ماند.

وی اظهار داشت: " من واقعا هیجان زده هستم که بالاخره فرصتی برای ادامه دادن حماسه The Longest Journeyبه دست آورده ام. حتی با وجود پایان cliffhanger (پایان های نیمه تمام) نسخه قبلی، بازیکنان در آرزوی دیدن ادامه ای بر این عنوان بودند و توافق من با Funcom به این مورد تحقق خواهد بخشید."

وی افزود: " من از Funcom به خاطر این فرصت استثنایی بینهایت سپاس‌گزارم و انتظار برای بازگشت به دنیایی که بیش از یک دهه از ساخت آن می‌گذرد و ادامه داستانی که بازیکنان به مدت 6 سال در انتظار آن بوده اند، واقعا سخت است."

منبع
 

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,583
نام
مــاکــان
واقعا این خبر مثل سورپرایز بود برام. هیچ جوره فکرش رو نمی کردم بخوان ادامش بدن.من عاشق این دنیام.2 نسخه قبل من باهاش زندگی کردم یادم نیست چندبار تمومشون کردم.
آخ انتظار چقدر سخت می باشد:-s(:|
 

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوشحال‌کننده‌ترین خبری بود که تو این چند وقت شنیدم، چه خاطره‌هایی که با این بازی ندارم! هنوزم بعضی شب‌ها خواب Zoe و April رو می‌بینم :d
 

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,637
نام
محمد
ای جان >:d< شماره اول که عالی بود، Dreamfall هم خیلی خوب بود، خصوصا اینکه آخرش خیلی مبهم و غمناک تموم شد :(

پ.ن: Save April Ryan :(( :D
 

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
واقعا سوپرایزی بس عظییییییم بود....
هیچ جوره فکرش رو نمی کردم بخوان ادامش بدن.
با اون پایانی که داشت، اگه ادامه نمی دادنش خیلی عجیب می شد...
کلی سوال ایجاد کرد اون پایان
------------------------------------------
تریلری نیومده؟
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر