Dragon's Crown | PS Vita

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
آره منم صبر کردم قیمتش بیاد پایین،با یه 10 دلاری خریدمش،20 دلار جایزه گرفته بودم از طرف سونی! دمش گرم یه 10 دلاری هم چند ماه پیش بهم داد واسه وفاداری بیش از حد به برند Playstation,;-)
منم صبر کردم بیاد پایین. ۱۰ دلار سونی داد ۲۰ تا خودم :d واسه یه چیزایی یدفه کلی پول میدما اما سر بازی تا ریال آخرشو بررسی می کنم b-)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
منم صبر کردم بیاد پایین. ۱۰ دلار سونی داد ۲۰ تا خودم :d واسه یه چیزایی یدفه کلی پول میدما اما سر بازی تا ریال آخرشو بررسی می کنم b-)
ایول! واسه یسری بازیها آره اما این بازی ارزش داره و نباید روش مکس کرد،.پس من ارزونتر خریدم;-)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من اول فکر می کردم سبک بازی بیشتر شبیه به Muramasa باشه. اما چند ساعت که برید جلو متوجه می شید که یه Diablo هست که 2D شده! که این خیلی خوبه.
گرافیک بازی هم در نوع خودش از بهترین هاست. البته هنوز از Muramasa فاصله داره. + اینکه در نسخه ویتا مشکلات فریم ریت هم موقع مبارزات مشهودند. که این خیلی زشته.
موسیقی و صدا گذاری بی نقص. حس و حال Game of thrones منتقل می کنه :d
در کل نسخه PS3 ارزش بیشتری داره. فقط نمی فهمم چرا PEGI 12 و ESRB T گرفته! بازی متریال دار مثل این من که تاحالا ندیده بودم اونوقت teen هم گرفته :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اول فکر می کردم سبک بازی بیشتر شبیه به Muramasa باشه. اما چند ساعت که برید جلو متوجه می شید که یه Diablo هست که 2D شده! که این خیلی خوبه.
گرافیک بازی هم در نوع خودش از بهترین هاست. البته هنوز از Muramasa فاصله داره. + اینکه در نسخه ویتا مشکلات فریم ریت هم موقع مبارزات مشهودند. که این خیلی زشته.
موسیقی و صدا گذاری بی نقص. حس و حال Game of thrones منتقل می کنه :d
در کل نسخه PS3 ارزش بیشتری داره. فقط نمی فهمم چرا PEGI 12 و ESRB T گرفته! بازی متریال دار مثل این من که تاحالا ندیده بودم اونوقت teen هم گرفته :|

به نظره من خیلی بهتر از Muramasa هست مهیار ! من بخشه هنر Murmamasa و داستانش رو دوست دارم اما توی gameplay به نظرم جلوی این کم میاره . تو تنوع دشمنان و عمق رونده و Loot آینا خیلی بهتره D: . البته این DLC جدیده برای Muramasa که خیلی عالی میزنه ×_×
گرافیک بازی واقعا فوق القعاده هست D: حالا جلو که بری چیزهای بیشتری جدید میاد

بیاید انلاین بزنیم D:
من Sorcerer هستم لول 30 ... بازیم بد نیست ×_×
انلاینش هم خوبه

اره روی ps3 خوبه ×_× میخواستم روی 3 بگیرم اما دارم رد میکنم کنسول رو D:

چیزه زیادی نداره به جز اونی که دیدی لول ×_× :)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
به نظره من خیلی بهتر از Muramasa هست مهیار ! من بخشه هنر Murmamasa و داستانش رو دوست دارم اما توی gameplay به نظرم جلوی این کم میاره . تو تنوع دشمنان و عمق رونده و Loot آینا خیلی بهتره D: . البته این DLC جدیده برای Muramasa که خیلی عالی میزنه ×_×
گرافیک بازی واقعا فوق القعاده هست D: حالا جلو که بری چیزهای بیشتری جدید میاد

بیاید انلاین بزنیم D:
من Sorcerer هستم لول 30 ... بازیم بد نیست ×_×
انلاینش هم خوبه

اره روی ps3 خوبه ×_× میخواستم روی 3 بگیرم اما دارم رد میکنم کنسول رو D:

چیزه زیادی نداره به جز اونی که دیدی لول ×_× :)
اره البته تا اینجا که رفتم نظرمو گفتم :d من فعلا لول ۶ fighter هستم، بازی کامل دستم نیومده اما حتما بچه های bc بیان با هم بریم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره البته تا اینجا که رفتم نظرمو گفتم :d من فعلا لول ۶ fighter هستم، بازی کامل دستم نیومده اما حتما بچه های bc بیان با هم بریم.
حالا بازی کنی D:
من فعلا 15 ساعت زدم تا لول 30 البته چندتا دیگه از شخصیتها هم 2-3 لول بردمشون بالا ....
به نظرم بازی خیلی عالی میشه وقتی قسمت اول رو تموم میکنی و ONLINE باز میشه D:

من خیلی خوشم اومد . یکی از بهترین بازیهای ویتا هست که بازی کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
محتوی بازی نشون میده که روش کار شده همه جوره،جریان این DLC چیه؟ بخریم؟
خیلی وقته بود بازی در حال ساخت بود
تغریبا هم چند بار فکر کنم ساختش کنسل شده و با مشکلات زیادی مواجه بوده
حدودا 1 ساله هم اصلا ازش خبری نبود تا تریلر و تاریخ عرضه اینا ازش بیرون اومد
ایده بازیش رو سازنده ها از چندین ساله پیش داشتن D: ولی اون زمان انگاری توانه ساختش رو نداشتن ( حدودا 7-8 ساله قبل )
DLC ماله Muramsa منظورم بود

این بازی هم جای DLC داره ! میتونن کلاس جدید و 1-2 مرحله جدید راحت براش بسازن اما همینجوریش هم بی نهایت تنوع داره D:

من فعلا سره باسه اخر گیر کردم شدیدا!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من لول ۲۰ شدم. تازه فهمیدم بازی چطوریه :d اصلش انلاینشه.
راستی این تالیسمن هارو از کجا باید جمع کنم؟!
من امروز رسیدم 43
رفتن quest هاشم خیلی کیف میده ×_× art هاش عالی هست ×_×
میتونی بری option و JOIN NPC رو OFF کنی باعث میشه دیگه بقیهjoin میشه ! میشه تکی رفت ... بعضی Quest ها باید Single رفت

Talisman ها رو باید PAth b همه مراحل رو بری و boss ها رو بکشی. هر boss هم راه فرار داره و هم اینکه یک زمان مشخص برای کشتنش هست . اگر بیش از اندازه طول بشکه enrage میکنه و یا talisman نمیشه گرفت ×_× باید level نزدیک یا بالاتر باشه

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
منم چند ساعتی بازی کردم و شدیدا با بازی حال کردم

خداییش شاهکاریه برا خودش از همه لحاظ lol

برا بار اول فعلا دارم با فایتر میرم تا دور های بعدی ایشالا با بقیشون هم بازی میکنیم :d

بازی از لحاظ هنری که هیچ حرفی نذاشته برای گفتن و از لحاظ ارزش تکرار و ماموریت جانبی و ... هم که کامل کامله

فقط این خانوم بقال یکم زیادی گرون فروشه ها :d معلومه که خرجش خیلی بالاس از راه گرونفروشی داره تلافیشو در میاره :))

آرمان من این سیستم آپرایز کردن چیزایی که پیدا میکنیم رو درست متوجه نشدم بعد اینکه مثلا یه شمشیر رو آپرایز کردم باز هم نتونستم equip ش کنم ، بیا یه توضیحی بده ببینم چجوریه lol

یه چیز دیگش هم که خیلی باهاش حال کردم اون جاهاییه که مث یه نقطه میدرحشه و بعد از لمس کردنش کلی طلا و جواهر میریزه بیرون ، واقعا احساس مایه دار شدن دست میده به آدم :))
ولی در کل باور کنید بازی ارزش پول دادن حتی دور و ور 160_170 تومن هم داره ، کسانی که ویتا دارن و هنوز تجربه نکردن واقعا دارن ضرر میکنن ;)

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم چند ساعتی بازی کردم و شدیدا با بازی حال کردم

خداییش شاهکاریه برا خودش از همه لحاظ lol

برا بار اول فعلا دارم با فایتر میرم تا دور های بعدی ایشالا با بقیشون هم بازی میکنیم :d

بازی از لحاظ هنری که هیچ حرفی نذاشته برای گفتن و از لحاظ ارزش تکرار و ماموریت جانبی و ... هم که کامل کامله

فقط این خانوم بقال یکم زیادی گرون فروشه ها :d معلومه که خرجش خیلی بالاس از راه گرونفروشی داره تلافیشو در میاره :))

آرمان من این سیستم آپرایز کردن چیزایی که پیدا میکنیم رو درست متوجه نشدم بعد اینکه مثلا یه شمشیر رو آپرایز کردم باز هم نتونستم equip ش کنم ، بیا یه توضیحی بده ببینم چجوریه lol

یه چیز دیگش هم که خیلی باهاش حال کردم اون جاهاییه که مث یه نقطه میدرحشه و بعد از لمس کردنش کلی طلا و جواهر میریزه بیرون ، واقعا احساس مایه دار شدن دست میده به آدم :))
ولی در کل باور کنید بازی ارزش پول دادن حتی دور و ور 160_170 تومن هم داره ، کسانی که ویتا دارن و هنوز تجربه نکردن واقعا دارن ضرر میکنن ;)

مثل Diablo هست اگر بازی کردی. در واقع وقتی ایتم رو بدست میاری خام هست و هیچ استفاده ای نداره. برای اینکه قابلیتهای و مشخصاتش معلوم بشه اپریز میکنی و بعدش استفاده میکنی. توی اینده وقتی رسیدی Level های بالای 30 مقداری سیستم بازی فرق میکنه. اونوقت کلی Item پیدا میکنی که خیلیاشون رو لازم نداری ( چون ایتمهای با level بالاتر ) داری و بقیه رو بدون اپریز کردن یک راست میفرشی . ایتمها هم دسته بندی دارن از نظره کیفیت مثل E - A - B - C - D که از E از همه بهتره و به همین ترتیب. طبیعتا وقتی 3 تا ایتم لول 14 داری که مثلا یکی A هست و دوتای دیگه B - C دیگه B-C رو میتونی بفروشی . البته ایتمها هم توجه کن بین همه شخصیتهای که باهاشون بازی میکنی میتونه share بشه. میتونی نگاه داری تا برای بقیه استفاده کنی . بعد که رسیدی دوره 3و4 بازی و خیلی سخت شد اونوقته که کلی باید farm کنی و Build های متفاوت بسازی .کلا یک دوره کامل باید بازی رو تموم کنی تا دسست بیاد . در طوله بازی مکانیزمه gameplay بیشتر باز میشه از اینی که الان داری میری.

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
اوکی گرفتم چی شد

آره مشخصه بازی کلی المان داره که هنوز رو نکرده :x

حالا یه کم لولم رو بالا بردم قرار میذاریم خودم و خودت و مهیار و بقیه بچه ها با هم میبریمش جلو lolz

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
دنبال Limited edition توی ایران هستم، کسی دیده تو ایران؟؟ یک Artbook همراهشه.

رضا منم خیلی دنبال لیمیتد گشتم اما پیدا نکردم ، به دی سی هم زنگ زدم گفت شاید بتونیم نسخه معمولی رو براتون گیر بیاریم ! lol

حالا شما که تهرانی دستت باز تره یکم بگرد ایشالا که پیدا میکنی ، اما در هر صورت حتما تهیه کن بازی رو واقعا با ارزشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر