Dragon Marked for Death | PC

9mvp_picture9.png

Dragon Marked For Death

GENRE: Action, RPG
DEVELOPER: INTI CREATES CO., LTD
PUBLISHER: INTI CREATES CO., LTD
RELEASE DATE: 21 Apr, 2020

بالاخره استدیو Inti Creates تصمیم را بر آن داشت تا عنوان انحصاری Dragon Marked for Death رو بر روی pc عرضه کنه
و بدین ترتیب اینگونه بود که یکی دیگر از انحصاری های نینتندو سوییچ کم شد...با این حساب تا به این لحظه داریم 55=1-56 !
از اولش هم معلوم بودا !! من که می دونستم, منتها به روی خودم نمی آوردم ببینم مزه دهنشون چی هست...!​

حالا این بازی کوفتی چی چی هست؟
یک بازی side-scrolling 2D action RPG که میشه تک نفره یا تا 4 نفر ه بصورت کوآپ آفلاین و آنلاین زد زیر گوشش...
اگه شباهت هایی بین این عنوان و مگامن زیرو دیدید نگرخید ,سازندگان حاضر در استودیو Inti Creats ایام جوانی و جاهلیشون رو در توسعه بازی‌های مگامن یاد شده سپری کردند .سری gunvolt دست پخت همین مردمان مهربان با پیکسل هاست ...
بازی RPG هست بد هم هست , 4 کلاس برای شخصیت ها در نظر گرفته شده به علاوه دو کلاس دی ال سی و تعداد آیتم ها و اسلحه ها و دشمنان و ماموریت های طراحی شده هم سر به فلک میکشه , میگن تجربه چند نفره اون لذت بخش تر و بسی ساده تره , تک نفره اش خیلی سخت میشه و احتیاج به مقدار زیادی گرایند داره..اگه از طرفدارهای بازی هایی مثل Toukiden یا Godeater هستید و نیم نگاهی هم به سمت کسلوانیاهای دوبعدی دارید ، حتما خودتون رو آماده کنید برای ماجراجویی سراسر زد و خورد در دنیایی فانتزی و تاریک ولی رنگارنگ....
متای بازی 69 شده روی سوییچ و همونجا هم 120 هزار نسخه فروخته ....

داستان اژدهایی که وارد شد به ...

راویان اخبار و ناقلان آثار و طوطیان شکرشکن شیرین گفتار، چنین نقل کرده‌اند که در روزگاران پیشین اژدهایی آسمانی بنام Atruum در قالب پنج عصا و نیزه مقدس خدایگان زیپ گشته و به زمین هبوط کرد و مورد پرستش عده ای قلیل قرار گرفت Dragonblood Clan نام ,...سالیان سال بعد خاندانی به نام Divine family سلسله ای پادشاهی ای قدرتمند در شمارگان ادوات و رزم و دولتمند در خدم و حشم و در آن سرزمین ها شکل داد و نام Medius بر آن نهاد , و سر عناد خویش با فرقه فوق باز کرد, لیک رسته ای از سربازان, Divine Knights نام ,جهت ربودن پیشگوی فرقه , Amica, گسیل داشت و آنها هم دهکده ها و خانه ها بسوزاندند , خون مردان بریختند و زنان به کنیزی بردند , کودکان را هم همین بس که قیمت سیم و زر خارجی بالا ببردند تا نتوانند از برای خویش کنسول ابتیاع کنند وحسرت در دل همی فرو برند!!
در این بین 4جوان تحصیل کرده از فرقه ملقب به Empress، Warrior، Shinobi و Witch که از این فاصله گذاری های اجتماعی به ستوه آمده بودند در پی انتقامی سخت و بستن عهد با اژدهای باستانی به معبد اژدها رفته و رزم جامه فرو نهادند و راه و رسم تعبد و زهد پیشه کردند تا نشان اژدها در بر گیرند ....
...یک لحظه ...بله...چــــــی شـــده ؟...قانون عوض شده؟داستان نگیم ؟....اعمال قانون میشیم...؟ای بابا , یعنی هیچ راهی نداره؟ آخه هنوز نگفتم اژدها چجوری وارد میشه ..بگم؟ نه نگم ! بله بله متوجه شدم ...به روی چشم همیشه حق با ناظم انجمنه سبیلوست!!
خب کجا بودیم ؟ بله داستان ما همینجا به پایان میرسه و همه سالیان سال به خوبی و خوشی درکنار هم زندگی میکنند...!!
در آخر فقط اگه کسی مظنه پول چایی مجرد ها! رو میدونه,جهت دور زدن تحریم های داستانی ! بهم پیام بده ..

نترسید نترسید ما همه با هم هستیم...!

واقعیتش اینه که مدیرای مالی شرکت گفتن تو این وضع خراب چیکار کنیم بازی ارزون در بیاد و برسه بدست مصرف کننده واقعی , برای همین سر قیمت گذاری به اختلاف خوردن , عده ای گفتن بازی رو با قیمت کامل بدیم عوضش یارانه کاراکتر کنارش قرار بدیم ,دسته دیگه گفتن نه بیاییم دست بندازیم دهن بازی و از وسط نصفش کنیم جوری که دو تا کلاس قوی تر شامل شخصیت‌های Empress و Warrior باشه برا بچه مایه ها و بی استعدادها و دو تا کلاس ضعیف تر که کار باهاشون سخته باشه برا فقیرا و دهک های پایین که همیشه روشون فشار هست تا برا لول آپ اینقدر فارم کنند تا جونشون درآد...
برا همین نسخه‌ی دیجیتالی بازی در دو بسته‌ی جداگانه که هرکدام ۱۳/۹۹ دلار قیمت داشتند عرضه شد بسته‌ی اول ‘Frontline Fighters Pack’ و بسته‌ی دوم یعنی ‘Advanced Attackers Pack’، شخصیت‌های Shinobi و Witch را در بر گرفت ...
حالا نترسید این بسته بندی ها برای نسخه سوییچ بود برای pc های پرتوان , نه تنها همه با هم هستند بلکه آپدیت شماره سوم بازی هم که قراره 2 شخصیت قابل بازی جدید به نام های Oracle و Bandit به همراه کلی اسلحه و پاورآپ جدید به بازی اضافه کنه, از روز اول روی نسخه کامپیوترهای شخصی سواره..

کاراکتر ها و کلاس ها

jzjq_picture6.png

Empress

زیبا و لطیف , با چشمانی انیمه گون , دختر کدخدا , کلاس بالانس و میانه, از برای گیمرانی کم توان در دلیری و حماسه سازی ...
چونان که گیم پد در دست گیرند خاطر آسوده دارند از مرگ و میر... ,
نشانی سرخ رنگ از اژدها بر روی بازوان او نقش بسته و نفس دوزخی اژدها از آن اوست که افکندن گلوله های آتشین را بر او سهل سازد .
بازوی اژدهای او چون کمند بر شاخساران گره در گره گشته و تِراورس را بر او ممکن سازد..
آتش انتقام مرگ شوی عزیزش هنوز در وجودش زبانه میکشدو آن هنگام که شمشیر دودم را با نفس اژدها درآمیزد کسی را یارای مقابله با او نیست ...

1s9t_picture3.png

Warrior
تانک کلاس , سرو قامت و قوی پنجه , پیل تن و پهلوان, یل گولاخی چون او نتوان تصور کرد,
در کودکی شاهد مرگ خواهر و برادرش توسط سربازان الهی بوده و یتیمی خویش را مدیون آنهاست,
نشان نیلگون اژدها بر سینه او حک گشته و آنگاه که هاله ای آبی رنگ از آن برون تراود ,
هر کدام از یاران را در بر گیرد بر سلامتی او افزون گشته و او را نیک از صدمه نگاه دارد...
...هر چند به سبب عضلات پهن و ستبرش حرکت بر او سخت باشد ,
لاکن توانش در دفاع از یاران ستودنی است , و موانع سنگین و سنگ های گران چون پر کاهی از میان برداردو
دشمنان و اهریمنان را از خُرد و کلان با ضربتی از پتک گران بر زمین بیافکند .
6hl3_picture1.png

Shinobi
چابک کلاس, بپر و بالا بنداز ,ملبس به درجه فرزانگی در نینجتسو ,
خوش قبا و نیک پوش با دستاری بر گردن آویخته با زلفوانی به سپیدی برف صبحگاهی ,
در دابل جامپ و دش چون اویی مادر دهر نزاییده است , در گلاید چونان مرد خفاشی بر فراز دارالمجانین ,
نقشی از اژدها بر زانوان خود دارد که او را قدرت بال های اژدها داده ,
فکر انتقام دهکده سوخته و دوست در بند شده و اسیرش دمی او را آسوده نمی نهد...
و در آن دم که تیغ هایش را مزید بر زهر دارد, سیاهی وحشت را بر دشمن ستیزه جوی همی آورد.
سیستم آگرو و متوجه ساختن توجه دیگران در لعب چندنفره بر روی شانه های اوست .
برخلاف تصورات قاطبه مردم او را هیچ گونه نسبتی , سببی یا نسبی , با جو موساشی فقید نباشد...

f822_picture5.png

Witch
کلاس دورزن و پشتیبان ,ساحری چیره دست , صغر اندام و ریز جثه , چرخاننده چوب دست جادو , سرکش در زیاده مصرف مانا ,
در رام کردن عنصر سرکش باد در حد کمال بوده و به تمام در بکارگیری بوران و یخ , و در زیرکی و تردستی شهره خاص و عام ,
او را آخرین ساحره سرزمین های litus خوانند .
نشان اژدها بر سر همی دارد که او را از دانش اژدها سیراب ساخته , شاید او را توان رزم نباشد از نزدیک به سان دگران ,
لاکن دوستان و یاران را شفایی عاجل دهد چونان که نماند زخمی از جراحات
و دشمنان را در آتشی سخت همی بسوزاند و رعد بر سر آنان همی فرو ریزد.
t6uh_picture4.png

Oracle

پیشگو , در برابر آینده ,مملوء از احساسات , سینگل و دارای قصد ادامه تحصیل ... !
در آوردگاه نبرد جادو و جمبل را با فنون رزم درهم آمیخته دارد..!
و در اثر تناسخ دوباره هر 100 سال روح به کالبد او دمیده همی شود و گویی که زحمات و مشقات فرشته مرگ را به سخره گرفته ...
او بر پشت خود جای زخمی یشمی از اژدها دارد که در هیبت بال هایی بر پشت او تجلی یافته..
و او را بر احضار شمشیرهایی بس عظیم و هوشمند قادر ساخته
که بر فراز آسمان به فرمان او به جان اهریمنان افتند و همی پاره کنند و پیش روند...
و سیاهچاله های مملوء از تنفر ساخته ورای ذهن او دشمنان را در کام مرگی سرد وتاریک فرو همی برد...

4nfu_picture2.png

Bandit
جوان و جویای نام که راه و رسم عیاری پیشه کرده و خود را درون DLC جای داده , کالکتور عتیقه جات و آنچه از زیرخاک بیرون کشند...
او زخمی زرد رنگ از اژدها بر روی مچ دست خود دارد , مشت های او قدرت یافته است از مشت های اژدها ,
بعد از حضورش در دوره هایی تحت نام"روح هایت از آن من !!"در مکتب خانه استاد شنگ تسونگ ,
قادر است نیروی حیات را از هر جنبنده ای به سود خویش برباید
افزون بر آن با اینکه کله کچلی ندارد ولی برای گروه یاران شانس و لاک همی آورد و
مهارت های او ضامن است برخالی نبودن کیسه گروه از زر و سیم...

تصاویر و ویدئو ها
8eed5b9acaff00fa85a4c9f711f340c3.jpg Dragon-Marked-for-Death-Steam.jpg unnamed.jpg NintendoSwitch_DragonMarkedforDeath_Screenshot_4.jpg
dragon-marked-for-death-switch-review-8.jpg dragon_marked_for_death-4602884.jpg ss_765e5cfb2bbb24edbc67b0b7382fa16948480b22.1920x1080.jpg ss_0db0d674769c26b229c1dd615589eb913663882e.1920x1080.jpg
dragon-marked-for-death-switch-review-6.jpg ss_dea52ce1e5531c7b0ddcaa5d34b738ea14391c38.1920x1080.jpg ss_f2ad3b50304f5c049409fe4de73f7ac940524571.1920x1080.jpg ss_ebfb4d89bcdbb5c8bb9e0a7c1bcd82675e55e61d.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
nao5_picture4.png

خب روز موعود فرا رسید و بازی چند ساعت قبل عرضه شد و جا داره اینجا تشکر کنم
از گروه صنعتی پلازا که این عنوان رو تنها با حجم 954 MB در اختیارم قرار داد.

من هم بعد از یک آنباکس!! خیلی کوتاه بازی رو شروع کردم و همون ابتدای امر با اولین چالش بزرگ بازی روبرو شدم , انتخاب کاراکتر...

در این لحظه بود که بی درنگ ذهنم رفت به سمت کاراکتر بندیت, بعد یک آن به خودم نهیب زدم که داری چیکار می کنی؟ این یارو دزده و دست کج و هر چی تو بازی در بیاره از راه حروم بدست اومده ! و همش رو باید خرج پوشن و دوا و دکتر کنی , هیچی دیگه بیخیالش شدم...

و تصمیم گرفتم زمام اختیار کاراکتر اوراکل رو به عهده بگیرم , ولی از اونجایی که پیشگو ها دهن لقن و یک مقداری خاله زنک, ترسیدم پایان بازی رو برام اسپویل کنه ...

آقا دروغ چرا ؟اصلا بگذارید باهاتون روراست باشم چون هیچی بهتر از صداقت نیست این دو نفردر ابتدا قفل هستند و اونجوری که مسئولان استدیو اذعان داشتند در مراحل داستانی از یک جایی به بعد باز میشن ... بنابراین فکرش رو از سرم بیرون کردم و به ساحره رسیدم..

اینجا هم بگم که تو بازی های نقش آفرینی کمتر پیش اومده بنده سمت جادوگرها برم چونکه معمولا جادوگرها تو بازی ها دو دسته اند یا خیلی قوی اند یا خیلی لاجون و ضعیف تشریف دارند و در هر دو صورت گند میزنن تو بازی برا همین دیدم به ریسکش نمی ارزه و کلا بیخیال نغمه آتش و یخ شدم...

آقا خدابگم این Ori رو چیکار کنه از بس باهاش جفتک چارکوش زدم دکمه A گیم پدم از نیمه عمرش گذشت و به فس فس افتاد ,با این شرایط , دیگه جایی باسه شینوبی میمونه, نه والا!

موند واریور ,که چون کاراکتر باید مهربان باشه, دانا و خوش بیان باشه ,گوید سخن فراوان...و هیچ کدوم از این صفات درش تجلی نداره به ناچار اِمپرس رو انتخاب کردم..
البته بد هم نشد ,نیست بیوه هست برای همین در طول داستان شاهد تصمیم گیری های احساسی و از روی هوس نخواهیم بود ,چون این خانم چشمش از این چییا پره ! و ندید بدید بازی در نمیاره...!

czcj_game_2020-04-21_21-21-06-41.jpg

بعد از این انتخاب اصلح, بازی ارجاعم داد به قسمت ثبت احوال , برای نام گذاری کاراکتر ...
من اسم خانم منتخبم رو گذاشتم....گذاشتم ...اصلا به شما چه مربوط؟ مگه خودتون خواهر و مادر ندارید؟

اگر انتظار قابلیت کاستومایز کاراکتر در حد کونان بربر رو نداشته باشید یا هوس قرار دادن صدا و لهجه ترکی برای شینوبی به سرتون نزنه ...تو این قسمت یه حرکت هایی میشه زد مثلا می تونید رنگ گل سر اِمپرس و مقنعه ویچ و یا حتی دور دوزی زیر پیراهن واریور رو تغییر بدید... صداگذاری تماما ژاپنی اصله ! و این بدین معنی هست که بین چهار مدل صدای جیغ میتونید یکی رو به عنوان صدای وقتایی که کاراکتر دردش میاد انتخاب کنید ...و آخرم یک قرارداد باهام بست..بازی هم نه گذاشت نه برداشت تالاپی منو انداخت جلوی معبد اژدهای باستانی Atruum ...!!

0xgb_game_2020-04-21_21-26-09-18.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
طبق معمول با این اشعار نقیض من تو دام هایپ یه بازی ایندی گمنام دیگه افتادم که میدونم چون سایه دراگون کوئست 11 رو سرم سنگینی می کنه و از زیر هم هنوز Wargroove داره عین ملک الموت منو میکشه پایین و منم دو دستی چسبیدم به فایر امبلم، نمیتونم و در دراز مدت یادم میره که تجربه شون کنم

But as elders say, WHO CARES
از همین روایات هم من بهره میبرم مشکلی نداره :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
طبق معمول با این اشعار نقیض من تو دام هایپ یه بازی ایندی گمنام دیگه افتادم که میدونم چون سایه دراگون کوئست 11 رو سرم سنگینی می کنه و از زیر هم هنوز Wargroove داره عین ملک الموت منو میکشه پایین و منم دو دستی چسبیدم به فایر امبلم، نمیتونم و در دراز مدت یادم میره که تجربه شون کنم

But as elders say, WHO CARES
از همین روایات هم من بهره میبرم مشکلی نداره :D

بک لاگ و ما ادراکه ما بک لاگ :D

• Smile
Reactions: Z-fan

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
r3qn_picture3.jpg

اژدها واقعا وارد میشود!
دیدید توی اکثر فیلم ها یا بازی ها به یک نفر می خوان قدرت های خارق العاده بدن اول میکشنش یا تا سر حد مرگ میزننش بعد بهش حال میدن..اینجا سازنده های فهیم این بازی کاملا کلیشه رو کنار گذاشتند! گفتن آقا چه کاریه ؟احتیاجی به این همه خشونت نیست !
ما زنده زنده قدرت را در شما میچپانیم...فقط کافیه همون ابتدای بازی , کاراکتر شما چند لحظه با Astral Dragon Atruum خلوت کنه!! بقیه اش با اژدهای ما...!!!
مهم نیست کاراکتر شما امپرس باشه یا واریور با دو متر و 20 سانت قد , اژدهای نابکار به نام اعطای قدرت های فرابشری با تزویر و ریا و دادن وعده های شیرین , به درون او ورود میکنه! و نشانش رو بر روی کاراکتر شما قرار میده...

بعد از تحمل درد ابتدای بازی و بعد انجام ماموریت اول به عنوان تمرین و آموزش, شما به شهر وارد میشید (از من به شما نصیحت اول کاراکترتون رو ببرید یک جا آزمایش ایدز ازش بگیرید..!)

شهر به عنوان هاب بازی و محلی برای جمع آوری کوئست و تجدید قوای ذهنی و جسمی و همینطور فرصتی برای دست به آب رفتن گیمر به دور از دغدغه های کسب XP و خرید پوشن , در نظر گرفته شده...به همراه مغازه های رنگارنگ با در و دیوار قشنگ...!! شامل آهنگری برای آپگرید اسلحه و خرید و فروش آهن آلات, آهن ضایعات, لوازم کهنه, خریداریم!! , بار یا قهوه خانه برای صرف هر آنچه از نوشیدنیها و کشیدنی ها..!! و صد البته گرفتن کوئست , مسافرخانه و برای تغییرات شخصیتی و ظاهری و دسترسی به چمدان ها و یک مغازه دارودواجات فروشی...همین....نه نه ...یدونه مال خری هم هست منتها باید خیلی بگردید پیداش کنید ,پایین شهر نزدیک های زیر پل چند تا کوچه پس کوچه رو که رد کنید از هر کی آدرس "ویکتور دربه در" رو بپرسید بهتون میگه ...!!بهترین آیتم ها رو هم همون داره...

والا راستش هر موقع من پامو گذاشتم تو شهر صبح زود بود وفقط همینا باز بودند. نمیدونم شاید شما عصر رفتید و کنار اینا بازی براتون یک فروشگاه جانبو ! و سالن زیبایی رز (نسترن سابق) هم باز کرد...!

از اینجا به بعد بازی میشه شبیه گاد ایتر و تویکیدن ..!! شما میرید قهوه خونه , قهوه چی یک استکان چایی میزاره جلوتون کنارش یک برگه قرارداد کوئست, چایی تون رو سر میکشید وبرگه رو برمیدارید میزنید به کوه و کمر برای کسب یک لقمه XP حلال...!!

auhd_2.jpg

نکته زیبای بازی اینجاست که هر کوئست داستان کوچولویی برای شما تعریف میکنه سازنده ها قبلا یک چیزایی گفته بودند.ولی من خودم به عنوان یک ایرانی مثل همیشه گفتم بابا دارن خالی میبندن !مگه میشه....! ..تهش دو خط داستان مینویسن تو قسمت انتخاب کوئست...

ولی واقعا ابتدای هر کوئستی که قبول زحمت میکنید یک یا چند نفر رو میبینید که به مشکلی برخوردن مثلا یک خواهر در جنگل , نگران برادرشه که رفته ببینه خانه دوست کجاست و برنگشته, یا یک OGRE پدر به همراه پسرش ,چند نفر و تو جنگل خفت می کنند می برن برای ناهار بپیچند لای نون و بخورند...!

نقشه جهان بازی خودش شبیه یک اژدهای بزرگه ..و انواع اقلیم ها و شرایط جوی و آب و هوایی رو در بر میگیره ..مثلا قسمت های روی بال راست اژدها, فرهنگ و رسوم و معماری ژاپنی داره ! یک کوئست اونجا انجام دادم که یک پرنسس به نام میا پلیز...! تو قصر گیر افتاده و علیه اش کودتا کردند...
یا قسمت های روی سینه اژدها در نقشه کویری هست و پر از مقبره و معبد...اونجا هم چندتا مهاجم مقبره گیرافتاده بودند نجاتشون دادم و همینطور یک عتیقه باستانی رو برای یک قاچاقچی شریف! جابجا کردم...اونطوری نگاه نکنید!! پولش خیلی خوب بود...!!

و روی نوک دماغ اژدها مناطق سر سبز و جنگلی هست و پر از Ogre های آدم خوار...و لای دندون هاش مناطق برفی هست به همراه خطر ریزش بهمن...در قسمت های ناحیه شرمگاهی اژدها هم میتونید شاهد معماری های ایرانی اسلامی باشید..!

آهان یادم رفت اطراف نقشه هم آبه و شما درون کشتی هستید , من یکی از زیباترین کوئست هام رو اونجا انجام دادم , هیولای دریایی شبیه هایدرا (دروغ چر بیشتر شبیه شلنگ مصطراح هست) به کشتی حمله میکنه و بعد از از پا درآوردنش باید برید داخل معده اش که مشکل رفلکس اسید هم داره و بعد از درنوردیدن توده های عظیم فضولات درون روده هاش , یک مجسمه مقدس مربوط به ماهیگیران رو پیدا کنید....خیلی شبیه قسمت اول , قسمت اول گاد آو وار هست ناکس...

بعد از انجام کوئست ها میرید برای حساب کتاب , اینجا های بازی بسیار بسیار به عناوینی چون Code of princess و یا Dragon's Crown شباهت داره ...که دومی رو سونی فن ها باید باهاش خیلی خوب آشنا باشند...

3uwf_1.jpg

بله دیگه کار شما تو این بازی تو این 6 , 7 ساعتی که بازی رو انجام دادم فعلا همینه , قهوه خونه , کوئست , بیابون, باس فایت, لول آپ... دوباره قهوه خونه, کوئست , قبلش دست به آب, برای خودم عرض کردم!..جنگل ,باس فایت , لول آپ...دوباره...
من حدودا 14 کوئست با شینوبی رفتم 10 تا با امپرس و 4 تا با واریور...تاز ه هر کوئست رو که انجام میدی دوباره با 10 تا لول بالاتر میتونی انجامش بدی و این لیست برای بعضی ماموریت ها تا ده مرتبه یعنی ده لول متفاوت و البته بالاتر قابل انجامه...!

همونطور که منتقد ها هم بهش اشاره کردند اصل بازی برای بازی چندنفره پیاده شده و در بازی به صورت تک نفره زحمت آپگرید تک تک کاراکترها به عهده شماست یعنی یا باید فقط با یک کاراکتر برید جلو که بعد از یک مدت خسته کننده میشه یا اگر کاراکترتون رو عوض کنید باید کوئست ها رو از اول انجام بدید و بازی خسته کننده تر میشه...!

بازی خیلی هم طولانی هست میگن که قسمت داستانی اصلی حدود 25 ساعت طول میکشه و 45 ساعت کامل کردن بازی ,حالا میتونید یک ضربدر 6 هم کنارش قرار بدید...
برای همین اگه مثل من از نسخه پلازا ادیشن بهره میبرید و به طبع تک نفره , پیشنهادم اینه گوشه هاردتون داشته باشید و هر از چندگاهی یکی دوتا کوئست انجام بدید ,در صورت مصرف بیشتر عوارض داره...! هر ماموریت تقریبا 10 تا 15 دقیقه وقت میگیره..این از اون بازی هاست که می تونه خیلی زود خسته تون کنه و ازش زده بشید !!...با اینکه بازی زیبایی هم هست...

اینجاست که می فهمم چه خوب که بازی برای کنسول دستی ساخته شده , هر جا میتونی دربیاری یخورده باهاش ور بری لولش که آپ شد بزاری سرجاش!! البته پیشنهاد نمیکنم اگه سوییچ دارید تهیه اش کنید مگر اینکه نفرت خاصی از جوی کان ها دارید یا به آتش زدن پول و حرارت و گرمای اون علاقه شدیدی داشته باشید..

خود من هم کم کم باید به این نصیحت عمل کنم چون عوارض خطرناک زیاد فارم کردن یواش یواش داره روی من مشاهده میشه ! از اون طرف لول ها بزرگه و من هم تا همه سوراخ های لول رو ازتمام زوایا بررسی نکنم به اون حد از رضایت نمیرسم! برای همین شاید دیر به دیر تاپیک رو آپدیت کنم...شاید هم اصلا نکنم...!!

jhoz_picture4.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر