Dragon Ball FighterZ

dragonballfighterz.png

توسعه دهنده:
Arc System works
ناشر:bandai namco
سبک:Fighting

تاریخ عرضه:26 january
تاریخ عرضه بتا:14 january

images

بازی جدید از سری مانگای محبوب dragon ball
در سبک2.5D fighting توسط سازندگان عناوین محبوبی
نظیر guilty gear در حال توسعه است تا اینجای کار بازی شامل 21 شخصیت
از کل سری(superوz بجز Android21) بهمراه dlc خواهد بود برخلاف بسیاری از عناوینی که داستانشان
براساس سری اصلی هست این عنوان داستانی جدید با محوریت android 21 خواهد داشت
بازی دارای قابلیت tag team با سه شخصیت خواهد بود
images

247px-DBFZ_Goku_Portrait.png

GOKU
نزاد Saiyan

متولد vegeta planet

پدر Bardock

b0a9bdfb69715d2993bc4058727ea26d.jpg

GOHAN
نزاد saiyan

متولد earth

پدر goku

future_s_hope___super_saiyan_trunks__by_thevibegod-dbr6ya1.png

TRUNKS
نزاد saiyan

متولد earth

پدر vegeta

piccolo_by_sonimbleinim-dbmuzxn.png

piccolo
نزاد namek

سیاره namek planet

dragon_ball_fighterz_super_vegeta_ssj_by_playerotaku-dblehq4.png

VEGETA
نزاد saiyan

متولد vegeta planet

krillin_render_by_maxiuchiha22-dbs0e6h.png

KRILLIN

ab8d22b1ef3d364d500334d070494d3b-dbx1t5v.png

ANDROID 18:D

20170921-vjump-20.jpg

CELL

images

AKrzOJj.png

eebd29f3e12fe74493b7db03e5379c7da584c186_hq.jpg

db-fighter-Z-stats-Vegeta.jpg

XhIN5VA.png

SSJB-Goku-2-660x330.png

7e5ca2591d90eb71d445b9c14ef7278e5f451a66_hq.jpg

9-1.jpg

C18.png

R720x0.q80

C16.png

MHXJ4zD.png

ZIJ94d5.png

Gotenks-Fix.jpg

Adult-Gohan.jpg

Kid-Buu.jpg

Stats%20Frieza.jpg

images

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خيلي بازي جالبيه من توي توئيچ نگاه اش مي كنم برخي اوقات
يه جورايي حالت MvC داره ولي كمتر شلوغ و البته انيمه اي تر ، يه اوقاتي هم كه يارو رو خفت مي كنن ميشه استريت فايتر همين طوري پشت هم كتك ميخوره

اما خيلي جالبه ولي تو ايران فكر نكنم پليرهاي زيادي براش پيدا بشه :D:|

• Like
Reactions: jhoobin and pkarash

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خيلي بازي جالبيه من توي توئيچ نگاه اش مي كنم برخي اوقات
يه جورايي حالت MvC داره ولي كمتر شلوغ و البته انيمه اي تر ، يه اوقاتي هم كه يارو رو خفت مي كنن ميشه استريت فايتر همين طوري پشت هم كتك ميخوره

اما خيلي جالبه ولي تو ايران فكر نكنم پليرهاي زيادي براش پيدا بشه :D:|
دقیقا اینجا طرفدار زیاد نداره فقط منم journey . kaine . از سرباز مرحوم isa بعید بود این بازیا نظرس جلب کنن:D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
خب بازی بهترین بازی سری Dragon ball هستش :D بلاخره بعد مدت ها بازی رو دادن دست یه استودیو کار بلد که واقعا حرفه ای عمل کردن ! :xبازی کمترین اختلاف و با انیمه داره ! گرافیک و طراحی شخصیت ها واقعا زیباست به لطف UE4 \m/
داستان بازی کلا جدیده که خب خودش یه نکته مثبت . خسته شدیم از بس یه صحنه جنگ و تو تک تک نسخه ها گذاشتن. من به شخصه اصلا با مبارزات 3D نسخه های قبلی ارتباط برقرار نمیکردم کنترل سختی داشتن واقعا و دوربین اعصاب خورد کن میشد.#:-S
تعداد شخصیت های بازی فعلا به نظر من کمه ولی خب همین تعداد روشون واقعا کار شده بیشتر کمبو ها و اسپشیال اتک ها هست تو بازی ولی جای یه سری دیگشون خالیه که امیدوارم یجوری با آپدیت اضافه بشه همونطور که قول دادن شخصیت ها بیشتر بشن;;)
قابلیت Transform نیست تو بازی جاش خالیه واقعا دلم سوخت که نزاشتن همچین چیزیو #-o فقط ۲ تا شخصیت همچین قابلیتی دارن اونم به طور موقت!
صدا گذاری فوق العادس !:D میتونید هم ژاپنی هم انگلیسی انتخاب کنید که هردوش لذت بخش البته تفاوتش تو صحبت کردن شخصیت هاس
آنلاین بازی نکردم بعید میدونم بشه راحت و بی مشکل بازی کرد.
نه تنها با یکی از بهترین DBZ ها طرفیم بلکه بازی یکی از بهترین فایتینگ های این نسل هستش.:x

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب بازی بهترین بازی سری Dragon ball هستش :D بلاخره بعد مدت ها بازی رو دادن دست یه استودیو کار بلد که واقعا حرفه ای عمل کردن ! :xبازی کمترین اختلاف و با انیمه داره ! گرافیک و طراحی شخصیت ها واقعا زیباست به لطف UE4 \m/
داستان بازی کلا جدیده که خب خودش یه نکته مثبت . خسته شدیم از بس یه صحنه جنگ و تو تک تک نسخه ها گذاشتن. من به شخصه اصلا با مبارزات 3D نسخه های قبلی ارتباط برقرار نمیکردم کنترل سختی داشتن واقعا و دوربین اعصاب خورد کن میشد.#:-S
تعداد شخصیت های بازی فعلا به نظر من کمه ولی خب همین تعداد روشون واقعا کار شده بیشتر کمبو ها و اسپشیال اتک ها هست تو بازی ولی جای یه سری دیگشون خالیه که امیدوارم یجوری با آپدیت اضافه بشه همونطور که قول دادن شخصیت ها بیشتر بشن;;)
قابلیت Transform نیست تو بازی جاش خالیه واقعا دلم سوخت که نزاشتن همچین چیزیو #-o فقط ۲ تا شخصیت همچین قابلیتی دارن اونم به طور موقت!
صدا گذاری فوق العادس !:D میتونید هم ژاپنی هم انگلیسی انتخاب کنید که هردوش لذت بخش البته تفاوتش تو صحبت کردن شخصیت هاس
آنلاین بازی نکردم بعید میدونم بشه راحت و بی مشکل بازی کرد.
نه تنها با یکی از بهترین DBZ ها طرفیم بلکه بازی یکی از بهترین فایتینگ های این نسل هستش.:x
از کجا گرفتی؟؟؟؟:((

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود ناکاماهااا...

منم امروز بازی رو تهیه کردم...
در کنار انیمه ی دراگون بال سوپر و جو و مبارزات آخرش...
واقعا میخوام وجیتا رو بردارم و یک فاینال فلش بزنم...:D:D:D

بازی بسیار چشم نواز هست...
واقعا میگم...
رنگ ها و حرکت های شخصیت ها (مخصوصا وجیتا) بسیار ^:)^^:)^ میباشد...

طرفداران دراگون بال - حتما تهیه کنید...

پیشنهاد : وجیتا سامارو بردارید :D:D

فایناللللللللللللل فلششششششششش

• Like
Reactions: Destro and pkarash

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
خب ظاهرا همه راضی اند و بازی خیلی خوب از آب دراومده:D
من نمیدونم کی گفت اولین بار که "بیاید این سری رو از این حالت اعصاب خورد کن سه بعدی خارج کنیم و یه فایتینگ خفن دو بعدی بدیم بیرون" ولی دوست عزیز هرجا هستی خداقوت:D
از زمان معرفی توی E3 و تریلرها هم میشد موفقیتش رو پیش بینی کرد. بازی خیلی امیدوارکننده بود.
یه کار خوب دیگه که کردن کیفیت رو بر کمیت ترجیح دادن:D یعنی شخصیت ها شاید زیاد نباشن اما خیلی روشون کار شده و راضی کننده ان. بعدا اگر با DLC هم شخصیت اضافه کردن که چه بهتر ما استقبال میکنیم<):)

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
خب ظاهرا همه راضی اند و بازی خیلی خوب از آب دراومده:D
من نمیدونم کی گفت اولین بار که "بیاید این سری رو از این حالت اعصاب خورد کن سه بعدی خارج کنیم و یه فایتینگ خفن دو بعدی بدیم بیرون" ولی دوست عزیز هرجا هستی خداقوت:D
از زمان معرفی توی E3 و تریلرها هم میشد موفقیتش رو پیش بینی کرد. بازی خیلی امیدوارکننده بود.
یه کار خوب دیگه که کردن کیفیت رو بر کمیت ترجیح دادن:D یعنی شخصیت ها شاید زیاد نباشن اما خیلی روشون کار شده و راضی کننده ان. بعدا اگر با DLC هم شخصیت اضافه کردن که چه بهتر ما استقبال میکنیم<):)
آقا چطوری؟:D چقدر دیر به این تاپیک سر زدی
بازی رو حتما تهیه کن :D بازی خیلی متنوع و گستردس دارم قسمت Arcade mode میرم که هر کدومش فرق داره با اون یکی
خلاصه که پشیمون نخواهی شد:D

• Like
Reactions: ADU_Tank

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر